صفحه 149 از 1371 نخستنخست ... 49991391401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591992496491149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AMDD نمایش پست ها
    سلام. من یه جا ادمیشن گرفتم و بعدش به این استاد ایمیل زدم و علاقمو به رشتش گفتم و فاند درخواست کردم. به نظرتون چی جواب بدم؟

Thanks for your email. We are still sorting out funding for the incoming students. While I am unable to provide any guarantees at this time, a TA for next year might be possible. Would you be able to send me a list of course that you would be comfortable TAing for the next term? .

اگه کسی لطف کنه و زودتر جواب بده خیلی ممنون می شم.
    این که خیلی سرراسته چه جوابی باید بدی. برو لیست درس هایی که ارائه شده برای ترم fall بعد رو نگاه کن و بگو کدوم هاشون رو می تونی TA باشی و چرا( مثلا پاس کردی مثلشون رو و ..) می تونی ازش بپرسی که course حتما باید undergrad باشه یا می تونه grad هم باشه.

Junior Member AMDD آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng. at Univ. of Tehran

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad-a نمایش پست ها
    این که خیلی سرراسته چه جوابی باید بدی. برو لیست درس هایی که ارائه شده برای ترم fall بعد رو نگاه کن و بگو کدوم هاشون رو می تونی TA باشی و چرا( مثلا پاس کردی مثلشون رو و ..) می تونی ازش بپرسی که course حتما باید undergrad باشه یا می تونه grad هم باشه.
    مرسی از جوابتون،
    اینکه مثلا کتابی که ما خوندیم همونیه که شما درس میدین دلیل خوبی میتونه باشه یا نه؟ در ضمن من بیشتر میخواستم RA بگیرم، به این قضیه چجوری اشاره کنم.
    خدایا... قبل از دادن هر نعمتی، اول لیاقتشو بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMDD نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون،
    اینکه مثلا کتابی که ما خوندیم همونیه که شما درس میدین دلیل خوبی میتونه باشه یا نه؟ در ضمن من بیشتر میخواستم RA بگیرم، به این قضیه چجوری اشاره کنم.
    آره. جواب عالی ای هست. بگو که من هم همین text book رو خوندم و اینا. این استاده که اینجوری گفته احتمالا دوست داره که با شما research کنه ولی فاند ریسرچ available نداره. برای همین سعی می کنه که با TA به شما فاند بده. این موضوع خیلی عادی هست. خیلی وقتا استادا که فاند ریسرچ ( که پول خودشون هست) کم می یارن برای دانشجوهاشون فاند TA (که فاند دانشگاه هست) سعی می کنن جور کنن. حتی وسط تحصیل هم ممکنه Source فاند آدم عوض بشه و این موضوع خیلی عادیه.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017 نمایش پست ها
    جواب خیلی خوبیه.. حتمااپلای کن..
    مگه الان فوق نداری؟ من پارسال واسه فوق یک دانشکاهی می خواستم اپلای کنم ولی یه استاده بهم گفت که دکترا بیام و فوق دوباره فایده نداره.. بعدهم پذیرش دادولی فاندم درست نشد..
    شماهم این جوابوبگیریدو اپلای کنید.. بعدبهش ایمیل بزنید که فقط به امید اون اپلای کردید و اشتیاق نشون بدین...
    امیدوارم موفق بشین
    ممنون ...نه من لیسانس دارم و میخوام توی این دانشگاه فوق بخونم و برای دکترا به دانشگاه های تاپ برم ......
    به نظرتون چطور بهش بگم که میخوام حتما برای فوق اپلای کنم و فاند هم میخوام؟!
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    ممنون ...نه من لیسانس دارم و میخوام توی این دانشگاه فوق بخونم و برای دکترا به دانشگاه های تاپ برم ......
    به نظرتون چطور بهش بگم که میخوام حتما برای فوق اپلای کنم و فاند هم میخوام؟!
    بهش ایمیل بزن که بخاطرقوی کردن پایه و افزایش دانش و آگاهیت تو این زمینه کاری ترجیح میدی ازازشد شروع کنی.. از این چاخانهادیگه..اگه حتما وایت مهمه..
    حالاواسه کدوم دانشگاه و رشته هست؟ تواین بازار کساد ازدستش ندی...
    شاید اصلامتوجه نشده که لیسانسی.. تو ایمیلت گفتی؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017 نمایش پست ها
    بهش ایمیل بزن که بخاطرقوی کردن پایه و افزایش دانش و آگاهیت تو این زمینه کاری ترجیح میدی ازازشد شروع کنی.. از این چاخانهادیگه..اگه حتما وایت مهمه..
    حالاواسه کدوم دانشگاه و رشته هست؟ تواین بازار کساد ازدستش ندی...
    شاید اصلامتوجه نشده که لیسانسی.. تو ایمیلت گفتی؟
    ممنون از پیشنهادت
    واسه رشته مهندسی مکانیک یکی از دانشگاه های آمریکاهست
    توی ایمیلم مستقیم گفته بودم بهش که میخوام برای فوق اپلای کنم . توی رزومه هم که خط اولش رشته و معدل لیسانسم هست!
    ضمنا این اولین استادی نیست که این پیشنهاد رو میده
    در مورد فاند هم اشاره کنم دوباره؟
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام

این جواب رو چند لحظه پیش از یک دانشگاهی گرفتم که هنوز 2 روز وقت داره برای apply

Your resume is very impressive, and your background matches our
    program very well.We are interested in you as a PhD student here. Please apply for our
    PhD program now, and we can talk in detail when you are accepted.
    for the financial aid, we have competitive Teaching
    Assistant Scholarship for the first year, and Research Assistant
    Scholarship for the rest. However, it is competitive, and performance
    dependent.
    We can talk about this after you get accepted.
    Good luck,
    اصلا این جواب امیدوار کننده هست یا نه؟

ضمنا من می خوام برای master توی این دانشگاه apply کنم .
    به نظرتون بهترین جوابی که میتونم بهش بدم چیه ؟

سلام دوست عزیز، من پیشنهاد می کنم برای این دانشگاه ایمیلی به این مضمون بزنید که از این که شما را برای دوره دکتری واجد شرایط دانستند از آنها تشکر کنید اما توضیح بدهید که تمایل دارید ابتدا در دوره فوق لیسانس توانایی های علمی - پژوهشی خود را ارتقاء دهید و بعد که به پیش زمینه علمی کافی دست یافتید برای مقطع دکتری اقدام نمایید. و در مورد فاند هم می توانید توضیح دهید که در صورت فراهم نبودن RA برای فوق لیسانس، برای TA درخواست می دهید. به نظر من با این توضیحات شاید احساس کنند شما به نوعی شکسته نفسی و تواضع علمی یا به قول خودشان (humbling) نشان می دهید و نظرشان برای دادن TA جلب گردد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا منو تو این مورد راهنمایی بفرمایید
    من یه ایمیل خیلی خیلی ساده و کوتاه (توش ققط گفته بودم میتونه بهم یه PhD Position پیشنهاد بده؟ و البته با CV) به یه استاد زدم همون روز جواب داد که:
    Dear Mr. XXX,
    Individual faculty here do not offer PhD positions to students until they have applied to the department for admission and been accepted. As for whether I will be adding new students to my group next fall term, the answer is I really don't know at this time. I currently have a group of 10 students and postdocs and before I add anyone else, I need to obtain another research grant.
    بعد من یه میل به Administrative Assistant زدم که گفت هنوز میتونی واسه fall 2010 اپلای کنی اما:
    however, I am uncertain if there will be any more offers dependent on the acceptance of other students.
    بعد من یه ایمیل مفصل فرستادم به استاده شامل: 1. تشکر از اینکه جواب داده 2. خلاصه ایی از نقاط قوتم (مقاله ژورنال، پتنت و سختکوشی وجدیت و اینا) و ابراز علاقه به یکی از زمینه های تحقیقاتی استاده 3. اینکه فلانی گفته هنوز میتونم واسه fall 2010 اقدام کنم 4. ازش پرسیدم بهم توصیه میکنه که اپلای کنم؟ ایا شانسی برای ملحق شدن به گروهش دارم (طبق CV)؟ که باز همون روز جواب داد:
    Mr. XXX,
    My AAA support will end this year. Although I am trying to renew it, I don't know what the outcome will be. Funding for AAA research is getting very difficult in the U.S. The money is now going to BBB.
    که AAA همون زمینه مورد علاقه منه و BBB یه زمینه دیگس (که فکر میکنم زمینه این استاده هم نباشه)
    حالا من چه کار کنم به نظر شما. ادامه بدم؟ چطوری یعنی چی بهش بگم تو ایمیل بعدی
    خواهش میکنم دوستان با تجربه منو راهنمایی کنن پیشاپیش از توجه شما متشکرم

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بهترین چیز که میتونه ما رو کمک کنه ببینیم آیا پاسخ یه استاد به ما امیدوار کننده هست یا نه اینه که به ما یه ارجحیتی داده بشه و حس کنیم بود و نیود و این پاسخ استاد در روند پذیرش تاثیر گذار میتونست باشه
    اگه پاسخی گرفتیم که حتی اگه داده نمیشد زیاد هم فرقی نمیکرد -اون یه پاسخ مثبت هنوزنیست
    دارم یه فلوچارت میسازم که بطور تقریبی مراحل پذیرش رو نشون میده اما بطور کلی- دیگه جزییات و اینا توش نیست-اما نمیدونم توکدوم تاپیک بگذارم- شاید همینجا بهترین جا باشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من پیشنهاد می کنم برای این دانشگاه ایمیلی به این مضمون بزنید که از این که شما را برای دوره دکتری واجد شرایط دانستند از آنها تشکر کنید اما توضیح بدهید که تمایل دارید ابتدا در دوره فوق لیسانس توانایی های علمی - پژوهشی خود را ارتقاء دهید و بعد که به پیش زمینه علمی کافی دست یافتید برای مقطع دکتری اقدام نمایید. و در مورد فاند هم می توانید توضیح دهید که در صورت فراهم نبودن RA برای فوق لیسانس، برای TA درخواست می دهید. به نظر من با این توضیحات شاید احساس کنند شما به نوعی شکسته نفسی و تواضع علمی یا به قول خودشان (humbling) نشان می دهید و نظرشان برای دادن TA جلب گردد.
    موفق باشید.
    با تشکر از شما و جناب 1017 عزیز
    من با توجه به پیشنهاد های شما به این استاد دوباره ایمیل زدم ( البته اشاره ای به RA or TA نکردم )
    و ایشون این جواب رو داده :

Hi Mohammad,

You may also apply for master program as well. Based on your CV it is
    highly likely to get the financial aid. However, it depends on how
    good the other applicants. Please start the application process. We
    can talk about the financial aid when you get accepted.

حالا میخوام اپلای کنم . به نظرتون وقتی که مدارکم رو فرستادم ، لازم هست دوباره ایمیل بزنم
    و یه جورایی ازش بخوام هوامو داشته باشه؟
    اگر جواب مثبته چطور این خواسته ام رو مطرح کنم ؟

ممنون از راهنمایی های همه دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)