صفحه 150 از 1371 نخستنخست ... 501001401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591602002506501150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    با تشکر از شما و جناب 1017 عزیز
    من با توجه به پیشنهاد های شما به این استاد دوباره ایمیل زدم ( البته اشاره ای به RA or TA نکردم )
    و ایشون این جواب رو داده :

Hi Mohammad,

You may also apply for master program as well. Based on your CV it is
    highly likely to get the financial aid. However, it depends on how
    good the other applicants. Please start the application process. We
    can talk about the financial aid when you get accepted.

حالا میخوام اپلای کنم . به نظرتون وقتی که مدارکم رو فرستادم ، لازم هست دوباره ایمیل بزنم

و یه جورایی ازش بخوام هوامو داشته باشه؟

اگر جواب مثبته چطور این خواسته ام رو مطرح کنم ؟

ممنون از راهنمایی های همه دوستان

Hi
    :Just as my suggestion

Dear Dr. XX
    As you encouraged me, I have recently applied for your master program. My application ID is XXX
    I am appreciating so much, if it is possible, you help me through my admission process
    Sincerely yours

Good luck
    ویرایش توسط vtmesx : April 2nd, 2010 در ساعت 03:58 AM

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx;203879

[SIZE=3
    I am appreciating so much, if it is possible, you help me through my admission process[/SIZE]
    I was wondering if you could please follow my application up in the department
    What Goes Around...Comes Around

Member mohhhamad آواتار ها

Hi I receive this letter By one of Big professor in MY filed At cambridge university.I know it is tmpelate but what do you think about it and How I answer to him(I am going to apply at fall 2011). .thank alot for your answer
    "Thank you for your email. We are always looking for high quality PhD students.

To be considered for our Graduate School you need to complete a
    graduate application form, and return this with two references to the
    University. Although there is no formal deadline, the sooner this can
    be completed the greater the likelihood that you will be offered
    funding. You also need to provide evidence of your proficiency in
    English. Full details and the application form are on the University
    Web site at
    ....
    . The web site also contains details of potential funding sources; it
    is is important to apply as soon as possible to the various funding
    schemes described on the University web site
    ...
    should be aware that funding for overseas students is extremely
    competitive.

The University system is probably difficult to understand unless
    you've been here. Essentially the Colleges are independent of the
    University and nowadays simply act as residences for the students and
    provide moral guidance etc. You have to be a member of a college, but
    as far as your research is concerned, the choice of college is
    irrelevant. Your only significant choice (given that you may not be
    assigned to your college of choice in any case) is whether to go for
    a graduate only college (......) or a
    college which accepts both undergraduates and graduates (most of the
    older colleges such as ...).

We look forward to receiving your application. Please contact me
    again if you have any further questions.

Best wishes
    "
    این کاربر ،غیر فعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    با تشکر از شما و جناب 1017 عزیز

من با توجه به پیشنهاد های شما به این استاد دوباره ایمیل زدم ( البته اشاره ای به RA or TA نکردم )
    و ایشون این جواب رو داده :

Hi Mohammad,

You may also apply for master program as well. Based on your CV it is
    highly likely to get the financial aid. However, it depends on how
    good the other applicants. Please start the application process. We
    can talk about the financial aid when you get accepted.

حالا میخوام اپلای کنم . به نظرتون وقتی که مدارکم رو فرستادم ، لازم هست دوباره ایمیل بزنم
    و یه جورایی ازش بخوام هوامو داشته باشه؟
    اگر جواب مثبته چطور این خواسته ام رو مطرح کنم ؟

ممنون از راهنمایی های همه دوستان
    صددرصد بعد از اپلای دوباره ایمیل بهش بزن. انشاالله که جواب بگیری

من واسه دکترای نانوتکنولوژی از دانشکده مکانیک با یه استاده مصاحبه داشتم. اون حسابی از رزومم راضی بود و پذیرش داد ولی مشکلی که خیلی درموردش بحث کرد این بود که دانشجوی قبلیش یه دخترایرانی بوده که شوهرش به رفتنش به کنفرانسها و تحققیقات ذر کشورهای دیگربه همراه استاده ایراد میگرفته.. اون بیشتر از این که درمورد پروزش حرف بزنه میخواست من این مشکی حساسیت مردهای ایرانی رو با شوهرم نداشته باشم.. اینقدر تاکید کرد که خودمم مشکوک شدم.. تو ایمیل ازش خواستم که ایمیل 2 تا دانشجوی ایرانیشو بده که داهنمایی بیشتری پیدا کنم ولی جواب داده:
    At first email:
    Please speak also with your family. As I told you, doing a PhD with me, for sure you became international recognized with many opportunities in all the world. However you should have the full support of your husband. Otherwise, you will be all the time under pressure and it will be very difficult for you to concentrate in the work.

As I told you previously please take a decision based only on your feelings and family support. Portugal is an open and free country and you will find in Portugal persons from all the world including from Iran
    به نظرتون حساسیتش عجیب نیست؟ من خیلی نگران شدم . لطفا راهنماییم کنید... فقط یک هفته هم مهلت داده..

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017 نمایش پست ها
    من واسه دکترای نانوتکنولوژی از دانشکده مکانیک با یه استاده مصاحبه داشتم. اون حسابی از رزومم راضی بود و پذیرش داد ولی مشکلی که خیلی درموردش بحث کرد این بود که دانشجوی قبلیش یه دخترایرانی بوده که شوهرش به رفتنش به کنفرانسها و تحققیقات ذر کشورهای دیگربه همراه استاده ایراد میگرفته.. اون بیشتر از این که درمورد پروزش حرف بزنه میخواست من این مشکی حساسیت مردهای ایرانی رو با شوهرم نداشته باشم.. اینقدر تاکید کرد که خودمم مشکوک شدم.. تو ایمیل ازش خواستم که ایمیل 2 تا دانشجوی ایرانیشو بده که داهنمایی بیشتری پیدا کنم ولی جواب داده:
    At first email:
    Please speak also with your family. As I told you, doing a PhD with me, for sure you became international recognized with many opportunities in all the world. However you should have the full support of your husband. Otherwise, you will be all the time under pressure and it will be very difficult for you to concentrate in the work.

As I told you previously please take a decision based only on your feelings and family support. Portugal is an open and free country and you will find in Portugal persons from all the world including from Iran
    به نظرتون حساسیتش عجیب نیست؟ من خیلی نگران شدم . لطفا راهنماییم کنید... فقط یک هفته هم مهلت داده..
    سلام، من فکر می کنم یکی از راههای سر در آوردن از کار این جناب استاد، این باشه که اسمشو توی سایتهای هایی مثل Google scholar ، Engineering village و... سرچ کنید تا لینک آخرین مقالاتی که در دیتابیس های علمی از ایشون موجود هست رو نشون بده. بعد یکی از این مقالاتی که این جناب با اون خانم ایرانی به صورت مشترک کار کرده رو دانلود کنید و ایمیل اون خانومو در بیارید. و در نهایت یک ایمیل به اون خانوم بزنید و شرایطتونو توضیح بدین و ازش شماره تماس و آدرس بگیرین تا حتی اگه شد حضوری همدیگه رو ببینید. صحبتهای اون خانوم خیلی می تونه تعیین کننده باشه. البته امیدوارم بین ایشون و استاد مشکل جدی به وجود نیامده باشه چون در این صورت شاید تا حدی صحبتهاشون جنبه غرض ورزی شخصی پیدا کنه.
    ضمناً تو عرف آداب و معاشرت برخی از کشورهای غربی، این که مستقیماً ازشون درخواست کنین در مورد خودشون آمار بدن خیلی برای اونا پسندیده و پذیرفته نیست (منظورم درخواست ایمیل دانشجوهاش برای کسب اطلاعات هست) و به همین دلیل ایشون ضمن این که ایمیل دانشجوهاش رو نداده با تاکید کردن بر این که فاکتور اصلی در دریافت پذیرش نظر خانواده و همسر شماست به نوعی خواسته بگه من هیچ مشکلی ندارم که شما بخواین از دانشجوهاش در مورد اون بپرسین.
    به طور کلی غربی ها در اینگونه موارد حرفشون رو رک میزنن و حرفهای این استاد نشون دهنده اینه که خواسته از بروز مجدد یک مشکل جلوگیری کنه.
    پیشنهاد می کنم خیلی نگران نباشید و با ذهنیتی واقع بینانه (یعنی نه بدبینانه و نه خوش بینانه) و بدون قضاوتهای از پیش تعیین شده به حرفهای دانشجوی قبلی این استاد گوش کنین و بعد از یک جمع بندی نهایی، تصمیمتونو بگیرین.
    امیدوارم موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من فکر می کنم چون یه تجربه تلخ از دانشجوی ایرانی قبلیش داشته می خواد مطمئن باشه این مشکل تکرار نخواهد شد. شما بهترین مشاوره رو از همسرتون و دانشجویان ایرانی مقیم اونجا می تونید بگیرید. اگه فکر می کنید با مسافرتهای چند روزه، حضور در جمعهای مختلف و ... مشکلی نخواهید داشت هر چه زودتر جواب بدید و بهش تعهد اخلاقی بدید که با آگاهی کامل و رضایت همسرتون حاضر به فعالیت در گروه اون استاد هستید.

موفق باشید

با تشکر از krig1960 و sjjpo2002
    به یکی از دانشجوهای ایرانی اونجا ایمیل زدم و سوال کردم.. منتظر جوابم.. اگه کسی رو هم از university of Aveiro میشناسین ممنون میشم بگین ( میدونم ربطی به این فروم نداره ولی حذفش نکین لطفا. فروم پرتغال کسی سر نمیزنه؟

Junior Member

خواهشمندم بگوییدجواب این استاد راچه باید بدهم ؟خواهشمندم سریعترمن راراهنمایی کنیدکه چطوربتوانم از اودر معرفی دیگران کمک بگیرم؟[ولطفا جوابش رابرایم بنویسید]
    Unfortunately I have retired and am no long taking new students. I suggest
    you contact the Graduate Office at the University of Toronto Department of
    Economics. You will find the necessary contact information on the web at

http://www.economics.utoronto.ca/ind...aduate/contact

With best wishes

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط فف نمایش پست ها
    خواهشمندم بگوییدجواب این استاد راچه باید بدهم ؟خواهشمندم سریعترمن راراهنمایی کنیدکه چطوربتوانم از اودر معرفی دیگران کمک بگیرم؟[ولطفا جوابش رابرایم بنویسید]
    Unfortunately I have retired and am no long taking new students. I suggest
    you contact the Graduate Office at the University of Toronto Department of
    Economics. You will find the necessary contact information on the web at

http://www.economics.utoronto.ca/ind...aduate/contact

With best wishes
    این استاد اصلا جواب لازم نداره که!بنده خدا میگه بازنشته شده!!!با بقیه اساتید تماس بگیر.نهایتا می تونی ایمیل بزنی بگی ممنون که جواب دادی!
    I am not in this site anymore.Alireza

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)