صفحه 159 از 1371 نخستنخست ... 591091491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681692092596591159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

آغا ما که با استادا ایمیل میزنیم تو جواب میگن که ما ایمیلتو فورواد کردیم به ادمیژن و یا میکن بیا این آدرس بیا اپلای کن
    این یعنی اینکه طرف خوشش اومده یا اینکه همینطوریه
    میگم اگه به استاد ایمیل بزنم بهش بگم که منظورت پذیرفتن منه یا نه خوب؟

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    آغا ما که با استادا ایمیل میزنیم تو جواب میگن که ما ایمیلتو فورواد کردیم به ادمیژن و یا میکن بیا این آدرس بیا اپلای کن
    این یعنی اینکه طرف خوشش اومده یا اینکه همینطوریه
    میگم اگه به استاد ایمیل بزنم بهش بگم که منظورت پذیرفتن منه یا نه خوب؟
    هیچ معنای دقیقی ندارد. اگر گفته برو اپلای کن، خب بکن! اگه گفته به ادمیژه میل زدم، بهش میل بزن بگو آیا باید منتظر جواب از سمت ادمیژن باشی؟ می تونی درخواست کنی که بهش بزنگی، هم یاد می گیری که تو مصاحبه چیا می پرسن، هم به استادت نشون می ده که مصممی و واقعا می خوای بری. خیلی ساده بگو می خوام بهتون زنگ بزنم و اون احتمالا پیشنهاد می ده که خودش زنگ بزنه که تو پول تلفن ندی (جدی گفتم اینو).این رو هم در نظر داشته باش که خیلی وقتا خود استاد تصمیم گیرنده نهایی نیست و معمولا این مشخصه. گاهی استاد یک ددلاین می ذاره و از بین چند نفر یکی رو انتخاب می کنه، گاهی همون موقع می گه می خوام، گاهی می گه ادمیژن باس تصمیم بگیره، گاهی هم اوکی 100 می گه که من تورو می خوام، پس تو حتما یه استاد داری، اما تصمیم بعدی به عهده ی ادمیژن هست که اگه اونا قبول نکن، خب رد می شی. اما در عین حال اگه استادی هم قبولت نکرده باشه، از طرف ادمیژن رد می شی. گاهی هم ادمیژن اصلا اهمیت نمی ده تورو استادی قبول کرده یا نه. خودشون تصمیم می گیرن. هر جایی قانون خاص خودشو داره.
    ویرایش توسط pegahtk : July 23rd, 2010 در ساعت 01:16 AM

Junior Member falakat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Edith Cowan University, Master of Business by Research

سلام.. بچه ها يكي از اساتيد در جوابم اينوگفت، دريافت اينجور ايميل ها جايي براي اميدواري داره؟

Thank you for your interest in our department and in working with me. I highly recommend you visit our departmental website to learn more about our program and the admission requirements. That information can be found at the following link: ****

Additionally, I would like to learn a bit more about your research interests, specifically what aspects of ecotourism and sustainable tourism are of interest to you, as this information will help me to understand if our research interests align. Could you please send me a bit more information about your specific interests?

Thank you again for your interest, and I hope this e-mail finds you well.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط falakat نمایش پست ها
    سلام.. بچه ها يكي از اساتيد در جوابم اينوگفت، دريافت اينجور ايميل ها جايي براي اميدواري داره؟

Thank you for your interest in our department and in working with me. I highly recommend you visit our departmental website to learn more about our program and the admission requirements. That information can be found at the following link: ****

Additionally, I would like to learn a bit more about your research interests, specifically what aspects of ecotourism and sustainable tourism are of interest to you, as this information will help me to understand if our research interests align. Could you please send me a bit more information about your specific interests?

Thank you again for your interest, and I hope this e-mail finds you well.

چيزي از اين ايميل مشخص نيست. اول كه كلي حرف زده، بعد هم گفته كه بايد بيشتر درباره‌ات بدونه. اين حرف‌ها خيلي كليه. يعني اين حرف رو مي‌شه به ده‌ها نفر گفت و براي همه صدق كنه. اما همين‌كه جواب داده خوبه.

كاري كه بايد بكني اينه كه يك رزومه درست و حسابي از كارهات رو براش بفرستي با جزئيات كامل از كارهايي كه كردي. با اين ديد به موضوع نگاه كن كه مي‌خواهي خودت رو فعال، با تجربه، علاقمند به كار و زندگي آكادميك، مصمم به كار كردن زير نظر اين استاد و كلا اينجوري‌ها نشون بدي. اگر لازمه بايد وقت بگذاري و كارهاي استاد رو مطالعه كني و توي ايميل‌هات به طور مناسب و خيلي حساس بهشون ارجاع بدي كه بفهمه تو مدت‌هاست با كارهاش آشنا هستي. اگر بيخودي درباره كارهاش حرف بزني و حس كنه داري نخونده حرفي مي‌زني خراب‌كاري مي‌شه.
    خلاصه در اين مرحله بايد حس كني كه مي‌خواهي علاقه استاد رو صيد كني. دقيقا همين حس. همه چيزت بايد در اين راستا باشه.

اينجور ايميل‌ها نه كاملا كلي و عمومي‌اند نه به طور اختصاصي نشون مي‌دهند كه استاد علاقه‌اي به كار كردن با شما داره يا نه. اگر دو سه بار اين نامه نگاري‌ها انجام بشه بعد مي‌توني قضاوت كني.

موفق باشي.

دوستان من واسه PhD تو دانشگاه South Australia اپلای کردم و چون دوستان گفتن که ممکنه زیر سرش بلند شه و باید ارتباط با استاد رو حفظ کرد منم یه ایمیل براش فرستادم که خوندن مقالات شما و جزوه و دیگر مقالات رو شروع کردم و اگه چیزای مرتبط دیگه هم باشه لطف کن و برام بگو یا اگه ممکنه بفرست اونم نیم ساعت بعد سریع جواب داد

I am happy to see that you are keen to work with us but do not forget that getting a scholarship at our University is hard and there is nothing I can do. The only think that counts is your academic records, publications and work experience! Again, the project may slightly change next year but it will be on …...
    Good luck,
    به نظرتون واقعا نمی تونه کاری بکنه؟ یا به قول دوستان زیر سرش بلند شده؟
    ممنون می شم اگه نظرتون رو بدین

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m-kor نمایش پست ها
    دوستان من واسه PhD تو دانشگاه South Australia اپلای کردم و چون دوستان گفتن که ممکنه زیر سرش بلند شه و باید ارتباط با استاد رو حفظ کرد منم یه ایمیل براش فرستادم که خوندن مقالات شما و جزوه و دیگر مقالات رو شروع کردم و اگه چیزای مرتبط دیگه هم باشه لطف کن و برام بگو یا اگه ممکنه بفرست اونم نیم ساعت بعد سریع جواب داد

I am happy to see that you are keen to work with us but do not forget that getting a scholarship at our University is hard and there is nothing I can do. The only think that counts is your academic records, publications and work experience! Again, the project may slightly change next year but it will be on …...
    Good luck,
    به نظرتون واقعا نمی تونه کاری بکنه؟ یا به قول دوستان زیر سرش بلند شده؟
    ممنون می شم اگه نظرتون رو بدین

وقتي مي‌گه نمي‌تونه كاري كنه يعني نمي‌تونه. ارتباط با استاد به شرط داشتن شرايط دانشگاه ارزشمنده ولي بايد حواستون باشه كه بيش از حد روي موردي كه نتيجه نداره تمركز نكني. يعني اگر بيش از حد روي موضوعات اين استاد كار كني ولي شرايطت دربرابر بقيه دانشجو "خيلي" بدتر باشه استاد كاري برات نمي‌كنه، چون هر چي باشه ديگه پسرخاله (يا دخترخاله‌) ات نيست. استادها فقط تا حدي براي كمك به دانشجوها وقت و انرژي مي‌گذارند.
    خودت رو بگذار جاي استاد، بين ده‌ها متقاضي خوب كه واقعا هم براش فرقي نداره كدومشون بياد، چرا بايد براي يكي‌شون خيلي به خودش دردسر بده. ترجيح مي‌دهند كه كم دردسرها رو انتخاب كنند.

حالا اگر شرايطت به حداقل‌هاي دانشگاه مي‌خوره و رزومه خوبي داري بايد تا حد ممكن ارزش‌هاي رزومه‌ات رو زياد كني، همون‌هايي كه خودش گفته: مقاله و سابقه كاري و نمرات درسي.

يك چيزي رو نبايد فراموش كنيم بايد انتخاب‌هاي زيادي براي خودمون درست كنيم. يعني در عين حال كه با اين در ارتباطي بايد استادهاي ديگه‌اي هم پيدا كني، هر چي بيشتر بهتر. با شرايطي كه امسال بود و كلي‌ها رو با رزومه‌هاي خوب ريجكت كردن سال بعد هم بعيده شرايط بهتر شه، خيلي‌ها موندن براي 2011 و 2012. فكر مي‌كنم رقابت دو سال ديگه خيلي زياد باشه، پس فقط رزومه‌ات رو تقويت كن. اول رزومه بعد ارتباط با استاد. با رزومه ضعيف كسي نمي‌تونه پذيرش خوبي بگيره.

موفق باشي رفيق

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان
    میدونید که بعضی از دانشگاه های امریکا استاداشون جوابی برای پذیرش نمیدن و فقط میگن که اپلای کنید بعد بهتون میتونیم جواب بدیم. من میگم میشه یه ایمیلی زد بهشون و بالاخره یه جوری نظرشونو درباره ی وضعیتون پرسید و یا اینکه خوششون اومده از ما یا اینکه حالا قبول شدم منو به عنوان دانشجو میگیری یا اینکه از من تو کمیته دفاع میکنی؟ آخه همینجورکه آدم اپلای نمیکنه بالاخره یه حرف مثبتی از استاد باید بشنویم که بفهمیم شانس داریم یا نه
    ممنون میشم نظراتت دوستان باتجربه رو بدونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil , Missouri S&T

تا جایی که من می دونم اگه استاد علاقه مند باشه، یعنی اگه رزومه ات چشم گیر باشه و همه چی مَچ با شه دیگه همچی جوابی نمیده بهت. از طرفی هم این دلیل نیست که اگه چنین جوابی گرفتی نا امید باشی از طرف. من استاد خودم همچین جوابی بم داده بود و گفته بود دانشجو می خواد باید اپلای کنم تا بعدش ببینه چی میشه و ما هم ادامه دادیم و شد. خلاصه من بعید می دونم بهوای یه جری از زیر زبون طرف بکشی بیرون. شما تو شرایط اونها نیستین. خودشون کلی گرفتاری و کار و بار دارن که حتی درصد کمی هم احتمال داره بگن طرف چه گیریه از الان (بدون نگاه مدارکش) می خواد بدونه میگیرمش یا نه و کلا بیخیالت شه .. پیروز باشی
    اگر هنوز زنده ای برای این است که هنوز به آنجا که باید باشی نرسیده ای

دوستان من به یه استاد ایرانی برای MS ایمیل زدم و اون هم در جواب فقط همین یه خط رو جواب داده بهم. به نظرتون منظورش چیه و آیا لازم هست من دوباره ایمیل بزنم بهش و در مورد نظرش بپرسم؟
    You may apply for a graduate program for September 2011.

پیشاپیش، مرسی از راهنماییتون

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fallahnezhad نمایش پست ها
    دوستان من به یه استاد ایرانی برای MS ایمیل زدم و اون هم در جواب فقط همین یه خط رو جواب داده بهم. به نظرتون منظورش چیه و آیا لازم هست من دوباره ایمیل بزنم بهش و در مورد نظرش بپرسم؟
    You may apply for a graduate program for September 2011.

پیشاپیش، مرسی از راهنماییتون
    سلام،
    این یه جواب خیلی روتین هست. منظورش اینه که اگه علاقه مندی میتونی برای پاییز بعدی اپلای کنی. بعبارتی منظورش این بوده که با توجه به مقطع زمانی کنونی، اولین ترمی که میتونی براش اپلای کنی، پاییز 2011 است. میتونید دوباره ایمیل بزنید و ببینید که نظرش در مورد رزومه شما چیه. گرچه با توجه به این جوابش احتمال اینکه بخواد پاسخ دقیقی بهتون بده زیاد نیست.
    موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)