صفحه 16 از 1371 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526661165161016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s_badiozaman
    سلام

یه استاد به من این جواب رو داده:

Thanks. Pls feel free to apply for Ph.D. program at CS, UIUC. Just let you know the program is very competitive and my group only takes 2 students internationally.

Regards,

-J.

کاملا مشخصه که نباید ادامه بدم، نه؟

ممنون از وقتی که دوستان میذارن

ولی به نظر من هنوز جای امید داره...

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

In my opinion, it is not really clear. However, if the departmwent that you are going to apply for is one of the top ranked ones, I would encourage you to apply for that position.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

سلام

این جواب چقدر می تونه امیدوارکننده باشد صفر یا 100؟؟ ;D

We would welcome your application. The quality of students from the University of Tehran is well known here.

At this moment it is around 80 percent. Anywany, I highly encourage you to apply for that university based on what you have received in resposne.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    At this moment it is around 80 percent. Anywany, I highly encourage you to apply for that university based on what you have received in resposne.

ولی من خیلی وقته اینو دریافت کردم و تو تردیدی که برا apply کردن یا نکردن داشتم نتونستم جوابشو بدم. الان که تصمیم گرفتم که فعلا apply نکنم جوابشو چی بدم یا اصلا نیاز هست جوابشو بدم با توجه به اینکه چند هفته ای ازش گذشته؟
    اگه جواب ندم ممکنه برا سال دیگه یادشون باشه و مشکل ایجاد کنه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose2196
    سلام

این جواب چقدر می تونه امیدوارکننده باشد صفر یا 100؟؟ ;D

We would welcome your application. The quality of students from the University of Tehran is well known here.
    اگه مینیمم های دانشکده رو داری اپلای کن
    اما در مورد خودش و اینکه شما رو میگیره که چیزی نگفته
    اگه دنبال استاد هستی اول ازش بپرس که Ok ولی نظرت در مورد خودم .........
    اینجا گفته we
    به حساب اینکه خیلی از دانشگاه ها هم میدونند احتمالا دانشجوهای تهران و شریف خوبند ولی آیا Upon their application,will they receive any offer??

- نه مشکل ایجاد نمیکنه- بهش بگو مدارک being gathered البته اگه تصمیم گرفتی اپلای کنی

ولی من خیلی وقته اینو دریافت کردم و تو تردیدی که برا apply کردن یا نکردن داشتم نتونستم جوابشو بدم. الان که تصمیم گرفتم که فعلا apply نکنم جوابشو چی بدم یا اصلا نیاز هست جوابشو بدم با توجه به اینکه چند هفته ای ازش گذشته؟
    اگه جواب ندم ممکنه برا سال دیگه یادشون باشه و مشکل ایجاد کنه؟
    اگر مدت زمان زیادی از دریافت ایمیل میگذره و تصمیم به اپلی ندارین میتونید ازشون تشکر کنید.
    واقعا" فکر نمیکنم خاطرشون بمونه و حتی اگه این طور هم باشه اهمیتی نداره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

اصل ماجرا این بوده که من یکی از مقالات استاده رو خونده بودم و راجع به مقالش یه پیشنهاد داده بودم که اونم برام کاملا توضیح داد که چه جوری می تونم ایده ام رو تو مدلش بکار بگیرم(که اصلا فکرشم نمی کردم جوابمو بده ;D). در آخر گفته بود که اینو به عنوان تز application مطرح کن و apply کن. آخرشم اونو گفته بود که تو پست بالایی نوشتم. که می خواستم ببینم این یه پیشنهاد روتینه یا خاصه؟
    در کل اینکه من از اولشم هم قصد apply نداشتم که این پیشنهاد استاده منو یکم تحریک کرد ولی دوباره دیدم نه الان زوده؟ به خاطر همین تردیدم دیر شده و الان نمی دونم چه جوری جوابشو بدم ???

در جواب countdown عزیز: نه هیچ چیز خاصی در مورد خودم نگفته بود.

اصل ماجرا این بوده که من یکی از مقالات استاده رو خونده بودم و راجع به مقالش یه پیشنهاد داده بودم که اونم برام کاملا توضیح داد که چه جوری می تونم ایده ام رو تو مدلش بکار بگیرم(که اصلا فکرشم نمی کردم جوابمو بده ;D). در آخر گفته بود که اینو به عنوان تز application مطرح کن و apply کن. آخرشم اونو گفته بود که تو پست بالایی نوشتم. که می خواستم ببینم این یه پیشنهاد روتینه یا خاصه؟
    در کل اینکه من از اولشم هم قصد apply نداشتم که این پیشنهاد استاده منو یکم تحریک کرد ولی دوباره دیدم نه الان زوده؟ به خاطر همین تردیدم دیر شده و الان نمی دونم چه جوری جوابشو بدم ???
    من فکر میکنم صرف اون جمله نمیتونه تعیین کننده باشه.
    اما به نظر من در صورتی که مایل به اپلی در این دانشگاه هستید مکاتباتتون رو با این استاد ادامه بدین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

به نظر من بیشتر علاقه مندی خودت رو برای ادامه تحصیل تو اون دانشگاه ابراز کن و بگو که خودت هم
    خیلی علاقه داری که بیشتر روی این موضوع کار کنی ...
    فرصت خیلی خوبی داری از دستش نده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)