صفحه 162 از 1371 نخستنخست ... 621121521531541551561571581591601611621631641651661671681691701711722122626621162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

با سلام.
    می خواستم بدونم چه قد میشه رو این e-mail ها حساب وا کرد، و اینکه اینها تمپلت هستند یا نه؟
    Thanks very much for your email expressing an interest in studying for your PhD with me here at The University of Iowa. Please go ahead and submit your graduate admission application to The University of Iowa. Once you have been admitted by our faculty review committee we can discuss specifics related to the possibility of financial support

Thanks for your interest in my structural optimization group. Your interests seem to match so I encourage you to apply to our program

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    با سلام.
    می خواستم بدونم چه قد میشه رو این e-mail ها حساب وا کرد، و اینکه اینها تمپلت هستند یا نه؟
    Thanks very much for your email expressing an interest in studying for your PhD with me here at The University of Iowa. Please go ahead and submit your graduate admission application to The University of Iowa. Once you have been admitted by our faculty review committee we can discuss specifics related to the possibility of financial support

Thanks for your interest in my structural optimization group. Your interests seem to match so I encourage you to apply to our program
    سلام

این بنده خدا تضمینی نداده که شما رو بگیره فقط شما رو تشویق کرده برای اپلای در واقع یک تمپلیت هست. راستی شما توی ایمیل اولیه ازش در مورد فاند پرسیدین؟
    در هر صورت ببینید که در واقع اگر این ایمیل تمپلیت باشه هم به این معنی نیست که شما پذیرفته نمیشید. این همون نکته مهم اپلای هست که هیچ حسابی روش نیست. خیلی از بچه ها هستند که از جاهایی که حتی جواب ایمیلشون رو هم ندادند پذیرش گرفتند. ولی شما سعی بکن که استاتیدی که به زمینه کاریشون علاقه داری ایمل بزنی و حداقل مطمئن بشی که برای مثلا Fall 2011 جای خالی تو گروهشون هست یا نه.

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون.
    در واقع این دو تا جواب مجزاست از دو استاد مختلف بود. در مورد فاند هم، نه من چیزی نپرسیدم خودش مطرح کرد.
    یک سوال دیگه:
    وقتی یه همچین جوابی میدن، بازم امکان داره جای خالی تو گروهشون نداشته باشن؟ آخه من چندتا جواب مثل اون حالتی که شما مطرح می کنید هم داشتم، مبنی بر اینکه مستقیما گفتن ما برای 2011 جایی برای دانشجو جدید نداریم.
    با تشکر

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.A نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.
    در واقع این دو تا جواب مجزاست از دو استاد مختلف بود. در مورد فاند هم، نه من چیزی نپرسیدم خودش مطرح کرد.
    یک سوال دیگه:
    وقتی یه همچین جوابی میدن، بازم امکان داره جای خالی تو گروهشون نداشته باشن؟ آخه من چندتا جواب مثل اون حالتی که شما مطرح می کنید هم داشتم، مبنی بر اینکه مستقیما گفتن ما برای 2011 جایی برای دانشجو جدید نداریم.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز،

هر دو جواب شبیه تمپلیت هستن. اما همونطور که دوستمون گفتن، دلیل بر این نیست که نشه از اینا در نهایت پذیرش و فاند گرفت. اما خوب خیلی هم نمیشه روشون حساب کرد. شما میتونید تشکر کنید و بطور مستقیم بپرسید که آیا open position دارن یا نه!
    ضمنا بله ممکنه جای خالی نداشته باشن! کلا اکثر اساتید همه دانشجوها رو تشویق به اپلای کردن می کنند، چون هم گزینه های احتمالی بیشتری برای انتخاب خواهند داشت و هم سود مالی برای دانشگاه به همراه داره. موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

منم از همه تون تشکر می کنن...
    ای کاش می شد به این استادا گفت آقا جان حرف دلتون رو روک و پوست کنده بزنین...
    خیلی دوپهلو اند واقعا...
    من این طوری پیش بره از هیچ استادی جواب مثبت نمی گیرم...(((
    فک نمی کردم اوضاعم اونقدراهم خراب باشه...ولی گویا هست(

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط negin513 نمایش پست ها
    خیلی دوپهلو اند واقعا...
    دوست عزیز اصلا نباید نا امید بشید! ذات این سیستم پیدا کردن پوزیشن توسط ایمیل زدن به اساتید همینه! استادی رو تصور کنید که روزانه 100 تا ایمیل با عنوان های مشابه براش میاد، حالا فکر کنید چند درصد شانس هست که ایمیل شما باز بشه، خونده بشه، رزومتون دیده بشه، استاده پوزیشن داشته باشه و در نهایت از رزومه شما خوشش بیاد! باید ادامه بدید و پیگیر باشید تا بالاخره جواب بگیرید. موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin513 نمایش پست ها
    خیلی دوپهلو اند واقعا...
    واقعیتش اینه که استاد نمی تونه(یا نمی خواد)که رک بگه و بهتون قولی بده چون ممکنه تو این فاصله یه دانشجو با موقعیت بهتر گیر بیاره یا حتی یه دانشجو امریکایی که اوضاعش یکم از شما بدتر باشه، بطبع اونو بر می داره.
    ولی شما اصلا(اصلا)نباید نامید شین، حتی اگه بعد از 1-2 هفته از استاده جوابی نگرفتین ایمیلتونو فوراد کنید واسش...
    .All that you are, is the result of what you have thought

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

سلام،

من به یکی از اساتید ایرانی دانشگاه USC میل زدم و ایشون این جوابو به من دادند :

It is too early Fardin for me to say, you should apply to our phd program and then email me again around early December and remind me to check into your file to nominate you for fellowship.

بعدش هم من بهشون گفتم چون می خوام تز کارشناسی و درس های اختیاری ترم بعدم رو متناسب با کار آینده ام بردارم زود تر از دسامبر جواب می خوام و این بار هم این جوابو گرفتم

sorry but I cannot tell you much unless you first get accepted to our phd program and that is not going to happen until April 2011....

نظر شما چیه ؟؟ من چه حوابی بهشون بدم ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

من یه شوال دیگه هم دارم
    من به عنوان یه دانشجوی لیسانس، که مقاله و اینا هم ندارم. اما معدلم خوبه و دانشگاهم هم بد نیست. وقتی با استادا تماس میگیرم و یه جوابی هم به من می رسه ... چطوری باید بحثو ادامه بدم با استاد ... یعنی چطوری باید استاده رو بیارم تو این فاز که ما فاند می خوایم و پذیرش و اینا ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardinabdi نمایش پست ها
    سلام،

من به یکی از اساتید ایرانی دانشگاه USC میل زدم و ایشون این جوابو به من دادند :

It is too early Fardin for me to say, you should apply to our phd program and then email me again around early December and remind me to check into your file to nominate you for fellowship.

بعدش هم من بهشون گفتم چون می خوام تز کارشناسی و درس های اختیاری ترم بعدم رو متناسب با کار آینده ام بردارم زود تر از دسامبر جواب می خوام و این بار هم این جوابو گرفتم

sorry but I cannot tell you much unless you first get accepted to our phd program and that is not going to happen until April 2011....

نظر شما چیه ؟؟ من چه حوابی بهشون بدم ؟؟
    با سلام

اگه شما به زمینه کاری این استاد علاقه داری برای اینکه نظرش رو جلب کنی می تونی بگی چند موضوع یا مقاله در زمینه کاری خودش به شما پیشنهاد بده که فکر می کنه می تونه به شما کمک کنه برای گرفتن پذیرش یا فاند، بعد هم اکثر استاد ها می دونن که ما دنبال فاند گرفتنیم به نظرم احتیاجی نیست با اونا در این رابطه حرفی بزنی، وقتی همه کارات ok شد به سلامتی، یعنی مطئن شدی استاد موردنظر می خواد با هاش کار کنی اونوقت بحث فاند و ایناست

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)