صفحه 17 از 1371 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627671175171017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Thank you for your interest. The areas you describe are indeed
    closely aligned with my own work, and touch on work of several
    others in the department. The admissions process for our PhD
    program is described at ...,
    but let me know if you have any questions. I'd of course also
    be glad to tell you more about my own research, beyond what you can
    find on my (somewhat outdated, sorry)
    web page,
    جواب بالا جواب یک استاده.ابن حواب چگونه است؟جواب یک چنین میلی را چگونه باید داد؟ چگونه بگم می خوام اپلای کنم فاندم می خوام؟شانس من چگونه است؟واقعا من وقتی چنین جوابی می گیرم می مونم چی بگم؟

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha
    Thank you for your interest. The areas you describe are indeed
    closely aligned with my own work, and touch on work of several
    others in the department. The admissions process for our PhD
    program is described at ...,
    but let me know if you have any questions. I'd of course also
    be glad to tell you more about my own research, beyond what you can
    find on my (somewhat outdated, sorry)
    web page,
    جواب بالا جواب یک استاده.ابن حواب چگونه است؟جواب یک چنین میلی را چگونه باید داد؟ چگونه بگم می خوام اپلای کنم فاندم می خوام؟شانس من چگونه است؟واقعا من وقتی چنین جوابی می گیرم می مونم چی بگم؟
    خب در مورد تحقیقاتتون براش توضیح بدین. این که ازتون خواسته براش ایمیل بزنین خیلی خوبه.
    به مکاتبه ادامه بدید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3726
    سلام دوستان

بچه ها من یه ایمیل از استادم گرفتم که گفته برای Fall 2009 حتما apply
    کن (از کارهای من هم خوشش اومده) ولی میگه فاندم معلوم نیست و میگه دائم باهام
    در تماس باش تا ببینم فاندم برای Fall 2009 چطور میشه!
    ولی گفته که اول پروسه Apply رو دنبال کن

به نظر شما امیدی بهش هست؟
    من هم همین شرایط رو دارم. من با استاد صحبت کردم و بعد از فرستادن CV به من email زد و گفت نیازی به تماس تلفنی نیست و با email با من مرتب در تماس باش. من چند باری بهش email زدم ولی جوابی نداده. کسی میدونه من چه باید بکنم؟

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط Naim_edu
    من هم همین شرایط رو دارم. من با استاد صحبت کردم و بعد از فرستادن CV به من email زد و گفت نیازی به تماس تلفنی نیست و با email با من مرتب در تماس باش. من چند باری بهش email زدم ولی جوابی نداده. کسی میدونه من چه باید بکنم؟
    این جواب یه جواب پنجاه پنجاست، شما پروسه اپلای رو دنبال کن این جواب یه جواب معمولی هستش ولی خوبیش اینه که دیگه اگر مثلا 10 تا از این جوابا بتونی جمع کنی فقط برای این 10 تا دانشگاه اپلای می کنی، چراکه مطمئن هستی که در زمینه کاریت یه نفر هست که اونجا کار می کنه.
    شما اپلای کن، این اساتید دنبال پیدا کردن بهترین داوطلب هستن. انشالله شما بهترین می شی
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

Junior Member

سلام, نظرتون راجع به این جواب چیه!؟ من چی جوابشو بدم!!؟؟؟ اصلا یعنی چی!!؟ الان لین خوبه یا بد!؟ یا فقط خواسته که یه جوابی داده باشه!؟

Dear ....:

Your CV looks good. If you decide to apply at ..., please mention my
    name in the application form as potential supervisor. I will accept
    one or two new students next September and I will carefully consider
    your case.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

مدارک پس از بررسی توسط admissions به اساتید pass میشند
    ایشون گفته اسم من رو بنویس تا اون مدارک رو وقتی به هیات علمیا میدند واسه بررسی از تو بره نزد ایشون
    گفته بررسی میکنم وقتی دیدمش ولی قولی نداده

در واقع مدارک همه توسط هیات علمی ها بررسی میشه ولی ازینجا به بعد به بهانه های مختلف باهاش در تماس باش و باشد روزی که بگه آقا من تو رو میگیرم

Junior Member

I will encourage you to apply.

Your interest certainly matches with some research projects in our group.این چگونه جوابی است؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha
    I will encourage you to apply.

Your interest certainly matches with some research projects in our group.این چگونه جوابی است؟
    مثل بقیه ایمیل های معمولی (یک Template ساده)

Thank you. Could you forward the following two papers to me?
    1....
    2....
    I encourage you to apply. Once you have the full package, please send me a
    soft copy. Thanks,
    این جواب را چگونه برداشت می کنید؟چند درصد + است؟ در ایمیلهای قبلی گفته بود کاملا با موضوع من تطابق داره.
    دقیقا به دو تا از مقاله هام گیر داده که مشکل داره!!مشکل اینحاست که یکی از این مقاله ها فارسی است یعنی برم ترجمه کنم؟ + آن یکی مقاله accept آن هنوز نیامده؟آیا درسته قبل اکسپت مقاله را بدی به استادی!!
    راهنمایی برای تماسهای بعدی با این استاده؟ درضمن تازه کشف کردم که position داره الان :-\

Senior Member

این که گفته مقاله رو بفرستید علامت خیلی خوبی هست. در مورد اون مقاله که هنوز جوابش نیومده بگید که submitted هست و مثلا اگه ایشون نظری دارند خوشحال میشید بدونید. اگه مقاله قبول شده یا چاپ شده در همون موضوع دارید براش بفرستید. در ضمن مقاله های فارسی رو تو رزومه معمولا می نویسن که in persian. بگید که فارسیه و در صدد هستید که گسترش بدید کارو و به انگلیسی بنویسید و بفرستید به کنفرانس یا ژورنال. اگه انگلیسی مشابه این کارو دارید هم بفرستید براش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)