صفحه 174 از 1371 نخستنخست ... 741241641651661671681691701711721731741751761771781791801811821831842242746741174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    یکی از استادایی که تقریبا زمنیه کاریش مشابه من بود ایمیلی که من براش فرستاده بودم رو فوروارد کرد واسه graduate advisor آیا میشه امیدی به این داشت؟ بهشون ایمیل زدم که من با این مراحل آشنا هستم و دنبال open position میگردم.

Professor ... forwarded your e-mail to me. Thank you for your interest in ... University. Information about our programs, including an application checklist, may be found on our web site at .... Please be aware that applications are reviewed in a holistic manner. You will find more specific information regarding minimum scores on our website. Applications to the Graduate College are available on-line at ... (paper applications are not available.) After you have completed the application, paid the application fee, and the Graduate College has received your GRE scores, TOEFL scores, 3 letters of recommendation, and official transcripts, the Graduate College will forward your application materials to the School for evaluation. You must include contact information for three on-line letters of recommendation; the electronic letters of recommendation will be mailed once your application fee has been paid. Our admissions committee will then review your materials and make a recommendation to the Graduate College. All admitted MS and PhD students are considered for any research or teaching assistantships that may be available; there is not a separate application. After you have applied, please check the... system to view your application status. You will see a “To Do” section that will list what items you may have pending, excluding the GRE. You will also be able to see when an admission decision has been made in the ... system.

Please contact us if you have any additional questions.

Sincerely,
    سلام،

دوست خوبم این کار رو خیلی از اساتید انجام میدن و باید بگم که اصلا" دلیل بر این نیست که توجهش جلب شده باشه یا حتی open position داشته باشه. شما کار درست رو انجام دادید و در مورد open position از استاد پرسیدید. امیدوارم که نتیجه خوبی بگیرید. موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان منظور این استاد چیه؟ من تو CV همه چی رو گفتم .
    Your CV looks good and matches some of the research areas that I am working on. What are your future plans for PhD?
    به نظرتون در چه موردی بنویسم بهتره؟
    سلام،

دوست خوبم فکر نمی کنم منظور ایشون sop باشه. احتمالا" منظورشون اینه که برای چه ترمی برنامه دارید اپلای کنید و می خواین در چه زمینه ای کار کنید. در جوابشون یه مقدار این موضوعات رو توضیح بدید و بپرسید که open position دارن یا خیر. پیروز باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    میشه بگید چجوری ای خواسته رو بیان کنم؟ اگه یه تمپلیت واسم بزارید ممنون میشم.
    من به اولین استادی که ایمیل زدم جواب داد.. خیلی واسم جالب بود..
    سلام،

دوست خوبم نیاز نیست که بپرسید میتونه ساپورت کنه یا نه. چون وقتی open position داره، یعنی میتونه ساپورت کنه. این گزینه مناسبی هست برای شما، سعی کنید هر از چند گاهی ارتباطتون رو باهاش حفظ کنید تا اسم شما تا زمان اپلای در ذهنش باقی بمونه. در مورد ارتباط با استاد قبلا" در این لینک توضیح دادم:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%9F/page165

با آرزوی موفقیت.

Senior Member naeemtop آواتار ها

این جواب رو تازه گرفتم

Thanks for your note. I will look at your CV. However, I currently do not have a new opening of a research student position.

وقتی میگه اوپن پروزیشن نداره پس چرا میگه به cv نگاه میکنم؟امیدی هست؟

من تازه دیروز شروع کردم به ایمیل زدن معمولا جواب ها بعد از چند مدت میرسه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    این جواب رو تازه گرفتم

Thanks for your note. I will look at your CV. However, I currently do not have a new opening of a research student position.

وقتی میگه اوپن پروزیشن نداره پس چرا میگه به cv نگاه میکنم؟امیدی هست؟

من تازه دیروز شروع کردم به ایمیل زدن معمولا جواب ها بعد از چند مدت میرسه؟
    دوست عزیزم
    در واقع اساتید 3 نوع جواب میدن یا جوابشون قطعی است و کاملا امیدوار کننده، یا تشویق میکنند به apply میدان رقابت و comment خاصی در مورد شما نمی دن، یا در همون وحله اول رد می کنند.
    به این جواب و جوابهائی مثل این اصلا کورسوی امیدی نیست. در واقع از نوع سوم است.
    ادامه بدید تا از اساتید مختلف جوابهای قطعی بگیرید
    با ادامه میل زدن، خواهید دید که جواب میل ها ممکنه از 1min تا 1month طول بکشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

سلام
    من در جواب ایمیلم به استادها دو سه بار جمله زیر رو دریافت کردم
    Did you apply to our university?
    به نظرتون چطور باید به این جمله جواب داد؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365 نمایش پست ها
    سلام
    من در جواب ایمیلم به استادها دو سه بار جمله زیر رو دریافت کردم
    Did you apply to our university?
    به نظرتون چطور باید به این جمله جواب داد؟
    خب اين يه سوال اساسيه. مي‌خوان بدونن كه توي تماس‌ها جدي هستي يا فقط داري اطلاعات به دست مي‌آري. بايد بهشون موضوع رو توضيح بدي كه مثلا من منتظر نمره زبانم هستم تا اپلاي كنم، يا يه هم‌چين چيزي. يا ددلاين اپلاي رو بگي (كه بدونن اطلاعات كاملي داري) و بگي كه حتما به موقع اپلاي مي‌كني.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

نمره زبان که دارم اما ددلاین اپلای پیشنهاد خوبی بود
    من به یکیشون این جواب رو دادم، اونم بلافاصله گفت که مقاله هات رو بفرست
    If there is any chance for me to work under your supervision and you can raise a fund for me, I am so eager to apply to Iowa State University for spring 2011 or fall 2011.

Thanks in advance.

یکم ضایع نیست این جواب ؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365 نمایش پست ها
    نمره زبان که دارم اما ددلاین اپلای پیشنهاد خوبی بود
    من به یکیشون این جواب رو دادم، اونم بلافاصله گفت که مقاله هات رو بفرست
    If there is any chance for me to work under your supervision and you can raise a fund for me, I am so eager to apply to Iowa State University for spring 2011 or fall 2011.

Thanks in advance.

یکم ضایع نیست این جواب ؟
    چرا ضايع؟ اما شايد بهتر باشه اول بگي كه مشتاق اپلاي كردن و كار كردن زير نظرش هستي بعد بگي كه اميدواري بتوني هزينه‌هات رو هم از طريق ساپورت مالي دانشگاه يا پروژه (بسته به اطلاعاتي كه ازشون به دست آورده‌اي) تامين كني.
    در ضمن مي‌توني بگي كه چون براي اپلاي كردن در دانشگاه‌ها بايد مراقب خرج‌ كردنت باشي مي‌خواهي اول جواب استاد رو بگيري بعد اپلاي كني. خودشون هم مي‌دونن كه اپلاي كردن هزينه زيادي براي دانشجوها ايجاد مي‌كنه و اين جمله اصلا غير عادي نخواهد بود. مثلا چون tight budget داري براي اپلاي، نياز داري approve ش رو از قبل داشته باشي. اينجوري با دقت بيشتري بهت جواب مي‌ده.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

وستان به نظرتون این استادی که Transcript منو خواسته، بعد از چند مدت باید بهم جواب بده، یا اینکه من بعد چند روز بهش میل بزنم که نظر شما چیه در مورد من؟ الان فکر کنم یه 3 روزی گذشته. به نظرتون دوشنبه میل بزنم که آیا transcript منو دیدید و نظرتون چیه درسته؟
    ممنون از دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)