صفحه 176 از 1371 نخستنخست ... 761261661671681691701711721731741751761771781791801811821831841851862262766761176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    تجربه من كه نشون داده آلماني‌ها خيلي دقيق جواب مي‌دهند. وقتي گفته كه چيزي درباره پول معلوم نيست و برو براي daad تو كشورتون اپلاي كن يعني "پيگير و علاقمند" نيست. اين جواب رو مي‌تونه به ده‌ها نفر بده. daad ايران فكر مي‌كنم بسته شده باشه (اطلاعات دقيق رو بايد از جاي ديگه‌اي به دست بياري).

اين يك موضوع كليه كه محترم بودن و دعوت به دانشكده يا گروه تحقيقاتي نشاندهنده چيز خاصي نيست جز اينكه به طور كلي امكان اينكه شما اينجا باشي هست، موضوع اصلي و مهم پوله، كه اونجا معلوم مي‌شه استاد واقعا مي‌خواد كسي دانشجوش بشه يا نه. جملات محترمانه و كلي رو حذف كنيد بعد ببينيد استاد چه گفته و چه كاريه حاضره براتون انجام بده.
    Simplex عزیز، ممنون که نظرتو رو گفتی. ممنون می شم که دوستان هم نظرشون رو بگن مخصوصا اونایی که از آلمان پذیرش گرفتن. راستش
    خود من خوشبینم چون این موضوعی که دارم روش کار میکنم، توی دنیا، کلا ۱۰۰-۱۵۰ نفر روش کار میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام به همه. اگه اوکی کامل استاد رو 10 و ریجکت کامل رو 0 بگیریم به نظر شما این جواب چه عددی رو میگیره؟
    Your background does seem well-aligned with my own research interests, and I encourage you to apply via the departmental website. Once you've submitted your application, please send me another email to let me know.

تو ایمیلم پرسیده بودم Open position داره یا نه و این جواب رو داد. فارغ از اینکه چه کسی رو بگیره میشه این برداشت رو کرد که طرف open position داره؟
    در ضمن میخوام ایمیل بزنم تشکر کنم از جوابش و بپرسم پروژه های الانش چیه. مناسبه این به نظرتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004 نمایش پست ها
    سلام به همه. اگه اوکی کامل استاد رو 10 و ریجکت کامل رو 0 بگیریم به نظر شما این جواب چه عددی رو میگیره؟
    Your background does seem well-aligned with my own research interests, and I encourage you to apply via the departmental website. Once you've submitted your application, please send me another email to let me know.

تو ایمیلم پرسیده بودم Open position داره یا نه و این جواب رو داد. فارغ از اینکه چه کسی رو بگیره میشه این برداشت رو کرد که طرف open position داره؟
    در ضمن میخوام ایمیل بزنم تشکر کنم از جوابش و بپرسم پروژه های الانش چیه. مناسبه این به نظرتون؟
    5 از 10بله خوبه که با هاش در ارتباط باشی به هر نحوی و مستمر تا زمان نتایج حتی، در ضمن به نظر من که open position داره.

سلام. من دو تا جواب تا حالا دریافت کردم. از آمریکا
    11111111

Thank you for your interest in my research program. I have copied this
    email to Professor ...... who can help answer programmatic and
    application related questions. Most of our PhD students are supported by
    the program in their first year and select advisers during their first
    year. If you decide to come to Minnesota, I will be happy to consider
    you as a student in my lab.
    ++++++++++++++
    2222222222

You can apply on line to our PhD program. You will automatically be
    considered for an assistantship.

+++++++++++++++++
    به نظر خودم که اولی بهتر جواب داده. ولی خوب من البته جواب میدم و تشکر می کنم ازشون. ولی خوب بعدش چی کار کنم؟ دیگه چجوری ادامه بدم؟ باز هم بعدا بهشون میل بزنم؟ چی بگم؟

دومی حالت template خیلی تابلو. ولی خوب همین که جواب داده خوبه. ولی یه سوالی که برام هست، این استاد دومی که به من جواب داده، به هر که بهش میل میزنه این رو میگه؟ یا فقط به بعضی ها این جواب را داده؟؟ اگه به همه همینو بگه که جواب دادن و ندادنش فرقی نداره. اما اگه لااقل بر اساس رزومه و ... که دارم این رو گفته لااقل آدم احساس میکنه یه شانسی داره.

Junior Member gelarehai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Turin......Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    سلام. من دو تا جواب تا حالا دریافت کردم. از آمریکا
    11111111

Thank you for your interest in my research program. I have copied this
    email to Professor ...... who can help answer programmatic and
    application related questions. Most of our PhD students are supported by
    the program in their first year and select advisers during their first
    year. If you decide to come to Minnesota, I will be happy to consider
    you as a student in my lab.
    ++++++++++++++
    2222222222

You can apply on line to our PhD program. You will automatically be
    considered for an assistantship.

+++++++++++++++++
    به نظر خودم که اولی بهتر جواب داده. ولی خوب من البته جواب میدم و تشکر می کنم ازشون. ولی خوب بعدش چی کار کنم؟ دیگه چجوری ادامه بدم؟ باز هم بعدا بهشون میل بزنم؟ چی بگم؟

دومی حالت template خیلی تابلو. ولی خوب همین که جواب داده خوبه. ولی یه سوالی که برام هست، این استاد دومی که به من جواب داده، به هر که بهش میل میزنه این رو میگه؟ یا فقط به بعضی ها این جواب را داده؟؟ اگه به همه همینو بگه که جواب دادن و ندادنش فرقی نداره. اما اگه لااقل بر اساس رزومه و ... که دارم این رو گفته لااقل آدم احساس میکنه یه شانسی داره.

سلام دوست عزیز
    بهتون تبریک میگم.به نظر من جواب هر دو استاد خیلی مثبت بوده،بهتره تمام مراحل ثبت نامتون را با اساتید در میون بگذارید و اونهارو از وضعیتی که توش هستید آگاه کنید همین طور اگر،اگر،اگر مشکلی در مورد نمره زبان یا GRE و یا سایر موارد مربوط به بورستون دارید حتما باهاشون در میون بگذارید ..چون واقعا کوتاهی نمیکنند.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    اولی که دیگه حله قضیه
    دومی هم همونطور که گفتی تمپلت هست و یا یه جواب معمولی-زیاد فرق نمیکنه -گفته اپلای کن که ممکنه به هرکی بگه و یا به هیچ کسی نگه- مهم اینه خودش هنوز در روند پذیرش و فاند شما تاثیر گذار نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

سلام

آقا من اولین پاسخی که از یه استاد گرفتم این بود که این زیر نوشتم. نمی دونم بالاخره یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟
    Dear Amin,

Indeed I might be selecting a graduate student for my researches in the near future.

Kind regards,

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط aminr67 نمایش پست ها
    سلام

آقا من اولین پاسخی که از یه استاد گرفتم این بود که این زیر نوشتم. نمی دونم بالاخره یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟
    Dear Amin,

Indeed I might be selecting a graduate student for my researches in the near future.

Kind regards,
    به نظر من یعنی اینکه الان من دانشجو نمی گیرم و احتمالا در آیده نزدیک بخوام دنبال دانشجو بگردم و شما اون موقع میل بزن.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط aminr67 نمایش پست ها
    سلام

Dear Amin,

Kind regards,
    بستگی داره از کجا گرفتین این ایمیلو. به نظر می رسه سوال کردین که استاد والا مقام دانشجو می خوای یا نه و اون هم اینجوری جواب داده.
    اگه از جایی گرفتین که استاد در پذیرش دادن نقش داره که خب زیاد امیدوار کننده نیست اما اگه از جایی گرفتین که استاد زیاد نقش ندارخ و باید با graduate office تماس بگیرین و اعلام علاقمندی کنین زیاد بد هم به نظر نمی رسه.
    من جای شما بودم در مورد پوزیشن خالی که برای دانشجو داره و شیوه ی اپلای کردن سوال می کردم .
    موفق باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Senior Member naeemtop آواتار ها

من این دو تا جواب رو امروز گرفتم امیدی بهشون هست ؟

Thanks for the note. Pretty impressive track record.
    However, as mentioned, I currently have too many students so I do not know how many more I will be able to accept. I might pick up 1 or 2, or maybe none.
    Best of luck!

-------------

Thanks for your interest. I don't know whether I'll be taking new students next year, but I'll be pleased to meet you if you attend.

-----------------------------

یه نکته دیگه : من در عرض 3 روز با 3 تا ایدی مختلف یاهو-جیمیل و هات میل حدود 80 تا ایمیل فرستادم.الان با همین 3 تا آیدی به آیدی های دیگه ایمیل میزنم میره تو اسپم.چکار باید بکنم؟آیا واسه اساتید هم میره تو اسپم و این دو تا که امروز جواب دادن قسمت اسپم ایمیلشون رو چک کردن؟شما چطوری زیاد ایمیل میدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)