صفحه 18 از 1371 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728681185181018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام
    منظور اين استاد از عبارت قرمز رنگ چيه؟!
    Please apply to our program, and make sure you explain in more details about your research interests in XXXXXXX

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_e1363
    سلام
    منظور اين استاد از عبارت قرمز رنگ چيه؟!
    Please apply to our program, and make sure you explain in more details about your research interests in XXXXXXX
    منظورش اینه که با جزییات بگو که علایق تحقیقاتیت در زمینه XXXXXXXX چی هست. باید دقیقا توضیح بدی روی چه زمینه ای می خوای کار کنی.

Junior Member

سلام. من جوابي بايد به پاسخ زير بدم؟

Thanks for your interest. I will contact you in the near future

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام. من جوابي بايد به پاسخ زير بدم؟
    Thanks for your interest. I will contact you in the near future
    ازشون تشکر کنید و بپرسید که آیا شما باید در این فاصله کاری انجام بدید یا نه؟
    مثلا" بگین:
    Thank you for your early reply,
    Are there any steps I need to take in the meantime?

یا چیزی شبیه این
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    خب در مورد تحقیقاتتون براش توضیح بدین. این که ازتون خواسته براش ایمیل بزنین خیلی خوبه.
    به مکاتبه ادامه بدید
    Yes, sorry, I've been too busy to update my web pages as much as I should. I've put up the two papers you mentioned:
    In fact, these two papers represent two of the main three thrusts in my lab these days. The third thrust is represented by the ... paper:
    بعد آن هم توضیج پروژه هاشو داده Hope that helps! I'd welcome any comments or questions.
    خوب دیگه من ین مقاله هاشو می خونم اما خوب بازم سوال می پرسم از اونها اما خوب تا کی اینحوری کار کنم؟ از کجا معلوم میشه نظرش راجع به من چیه؟چگونه خودمم علاقمند نشون بدم هرجند تز خودمم دقیقا کارای این استاده بوده که خودشم در بالا ذکر کرده!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام.
    من برای یک استادی در یکی از دانشگاه های اروپا میل زدم که هم زمینه کاریش کاملا مرتبط بود و هم یک studentship مرتبط با کار من در حال حاضر در اون دانشگاه وجود داشت. دیروز استاده در جواب میل من یک template فرستاد. اما امروز دوباره برام میل زده و اینو نوشته:
    Thank you for your interest. You cv looks interesting and you are welcome to
    apply. However please note that you will not receive full funding. As a
    non-EU student you would receive annual stipend of £12,940 and reimbursement
    of fee at EU level of £3,315. But you would have to pay the fees at Overseas
    level of £12,500. This means that you will be left with net £12,940 + £3,315
    - £12,500 = £3755 to live on. This is not enough for living expenses so you
    would need to secure additional funding or fund it your self. I am afraid
    that I cannot offer you any additional funding.
    تا اونجایی که من فهمیدم، مقدار پولی که قراره از اون پروژه به من داده بشه کمه و استاده هم نمی تونه پول دیگه ای به من بده. می خواستم بدونم من الان چه جوابی بهش بدم؟ تشکر کنم و بگم من نمی تونم خودم رو از نظر مالی پشتیبانی کنم و نمی تونم اپلای کنم؟ اصلا منظور این میل رو درست فهمیدم یا این هم یه template جدیده که من تاحالا ندیدم. اخه من مدل های مختلفشو دیدم. این یکی جدید بود!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

As far as I know, you have applied for UK. Tell him if he can candidate you for ORSAS award. That will pay the difference between UK and non-UK fee and you will be Ok, m8
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

بله. برای انگلسنانه. یعنی مستقیم بهش بگم که اگه بتونه منو برای ORSAS کاندیدا کنه، من اپلای میکنم؟
    بهش بر نمی خوره!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام
    مودبانه و معمول اینه که به email رد شدن هم پاسخ بدهم؟
    اگر آره چه پاسخی؟
    یا اینکه باید دیگه جوابی ندم؟
    ....Our Hopes and Expectations

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to mSky:

معمول که نه اما مودبانه maybe
    بهش ایمیل بده و ازین که یه نمه روو ایمیلت وقت گذاشته تشکر کنم و بگو امیدوارم در اینده بشما بپیوندم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)