صفحه 185 از 1371 نخستنخست ... 851351751761771781791801811821831841851861871881891901911921931941952352856851185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaa نمایش پست ها
    بچه ها نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ میتنونم روش حساب کنم؟
    کد:
    Hi,
    The way this works is that you have to apply using the department's
    website that can be accessed at
    XXXXXXXXXXX
    When you apply here, feel free to include my name in the list of the 3
    potential supervisors -- provided that you feel that you could
    contribute to my research.
    See also:
    YYYYYYYYYYYYYY
    Please note that admission to our graduate program is quite competitive
    and even if you have strong qualifications, in the end, you may not get
    admitted.
    Keep in mind that the application is evaluated not only by the 3
    names you list but by the graduate admissions committee as well. (I
    personally do not look into the applications before late January / early
    February).
    ظاهرا تمپلیت هست..نه؟
    سلام،

بله دوست خوبم، تمپلیت هست و شانس خاصی رو برای شما ایجاد نمیکنه. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodlarki نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی از اساتید دانشگاه این جوابو به من داده متاسفانه من ایلتسم 6.5 هستش و دانشگاه 7 میخواد من چه کار کنم چون تا دو ماه دیگه نمی تونم ایلتس رو بگیرم (دست راستم شکسته)وYou may apply for a graduate

سه ماه دیگه هم وقت اپلای دارم لطفا راهنماییم کنید
    You may apply for a graduate program for September 2011. all information is available on the website
    .
    سلام،

دوست خوبم این جواب که تمپلیت هست و از پیش نوشته شده، معمولا" خیلی از اساتید این جواب رو به همه میدن. بنابراین این جواب شانس خاصی برای شما ایجاد نمی کنه. در مورد نمره زبانتون اگر نمیتونید مجدد امتحان بدید، چاره ای ندارید مگر اینکه دانشگاههایی رو اپلای کنید که نمره زبانتون با اونها همخوانی داره. البته بعضی دانشگاهها با نمره زبان کمتر از حد هم پذیرش میدن که البته بصورت conditional هست. پیروز باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Dear

Thank you for your interest. While it seems that you may be a suitable student to work for your doctorate under my supervision, I have no funding to offer you.You may still apply to our department for admission and financial aid if you like. If you need further information about the way to apply, please contact Mrs. Griffith, she is copied on this email.If you are admitted and don't need funding, we can discuss my possible guidance of your Ph.D. work.Best wishes

این یعنی چی؟
    مگه دپارتمان هم فاند می ده؟
    به نطر شما چی جواب بدم؟
    خیلی این استاد را دوست داشتم.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

Please gain admission to our program. At that point I can decide whether I will be able to advise you.

Thanks,

دوستان می دونم این جواب تابلو تمپلیت هست. من نمی دونم در جواب چنین ایمیلی چی باید بگم اصولاً؟ اصلاً نیازی به جواب دارند ایمیل های تمپلیت؟
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    Please gain admission to our program. At that point I can decide whether I will be able to advise you.

Thanks,

دوستان می دونم این جواب تابلو تمپلیت هست. من نمی دونم در جواب چنین ایمیلی چی باید بگم اصولاً؟ اصلاً نیازی به جواب دارند ایمیل های تمپلیت؟
    سلام،

دوست خوبم میتونید از راهنماییشون تشکر کنید و بگید که ایشون رو در جریان کارتون قرار می دید. پیروز باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Shed نمایش پست ها
    Dear

Thank you for your interest. While it seems that you may be a suitable student to work for your doctorate under my supervision, I have no funding to offer you.You may still apply to our department for admission and financial aid if you like. If you need further information about the way to apply, please contact Mrs. Griffith, she is copied on this email.If you are admitted and don't need funding, we can discuss my possible guidance of your Ph.D. work.Best wishes

این یعنی چی؟
    مگه دپارتمان هم فاند می ده؟
    به نطر شما چی جواب بدم؟
    خیلی این استاد را دوست داشتم.
    سلام،

دوست عزیز این یعنی اینکه ایشون بهتون بعیده فاند بدن. بله دپارتمان هم ممکنه فاند اختصاص بده، اغلب به شکل fellowship و گاهی TA هست، اما کلا" شانسش بسیار پایینه. اگر خیلی علاقه مندید و بدون فاند هم میرید یا می خواین شانستون رو امتحان کنید، بهشون جواب بدید تشکر کنید و بگید که اپلای می کنید و ایشون رو در جریان قرار می دید. در غیر اینصورت که فقط تشکر. پیروز باشید.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

سلام دوستان،

میخواستم نظرتون رو در مورد این استاد بدونم. ببینید این دانشگاهی که میخوام واسش apply کنم گفته که فقط Applicant هایی رو قبول میکنیم که یه Department member اونو Support کنه، و اون طور که من فهمیدم این دانشگاه کلا روندش اینه که از قبل با یه استادی هماهنگی های لازم رو انجام داده باشی.
    این استادی بود که 2 هفته پیش ازم ریز نمرات خواسته بود. من مکاتبه ای که باهاش کردم رو میذارم، میخوام نظر دوستان رو بدونم در موردش:
    کلا این استاد کوتاه میل میزد
    اولین بار که گفت:
    Pls email us a copy of your BSc transcript, thx
    بعد از 2 هفته من گفتم که، نتیجه چی شد و این که طبق قوانین دانشگاه باید حتما یه استادی رو که به زمینه تحقیقاتیش علاقه دارم پیدا کنم و اون هم باید منو support کنه. اون هم جواب داد:
    Pls feel free to apply for the MSc admission.
    من ازش پرسیدم که، یعنی چی؟ من میتونم شما رو به عنوان Potential Supervisor تو Application ام معرفی کنم؟
    اون هم در آخر جواب داد:
    I'll be your potential academic supervisor guiding you on ...
    research if you're admitted into the MSc program by our university.
    من هم گفتم خیلی ممنون و اینکه وقتی Application ام رو کامل کردم و فرستادم خبرتون میکنم.
    با توجه به شرایطی که دارم و با توجه به اینکه تو سایت دانشگاه گفته که اگه فلان شرط رو داشته باشید و پذیرفته بشید، این قدر در سال میدیم و من اون شرایط رو دارم، فعلا در مورد Fund باهاش حرفی نزدم، و احتمال میدم که در صورتی که این استاد من رو Support کنه، حداقل به صورت partial فاند میتونم بگیرم.

نظر دوستان در مورد اینکه چقدر میتونم به این استاد امیدوار باشم چیه؟
    ممنون
    موفق باشید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میخواستم نظرتون رو در مورد این استاد بدونم. ببینید این دانشگاهی که میخوام واسش apply کنم گفته که فقط Applicant هایی رو قبول میکنیم که یه Department member اونو Support کنه، و اون طور که من فهمیدم این دانشگاه کلا روندش اینه که از قبل با یه استادی هماهنگی های لازم رو انجام داده باشی.
    این استادی بود که 2 هفته پیش ازم ریز نمرات خواسته بود. من مکاتبه ای که باهاش کردم رو میذارم، میخوام نظر دوستان رو بدونم در موردش:
    کلا این استاد کوتاه میل میزد

نظر دوستان در مورد اینکه چقدر میتونم به این استاد امیدوار باشم چیه؟
    ممنون
    موفق باشید
    سلام،

دوست خوبم از نحوه پاسخ دادن ایشون مشخصه که نخواسته هیچ امیدواری به شما بده. ایشون منتظر هست تا ددلاین فرا برسه و بهترین گزینه رو از بین اپلیکنت ها انتخاب کنه. موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

آقا یه بار من به استادی ایمیل زدم این جواب رو داد
    You are certainly welcome to apply to our graduate program in (website http://www/). I think your background is appropriate for applying for admission in our program. Whether or not you will be admitted of course depends on your records as determined by the admission committee. If you are considering to also apply for financial support you may do so on the application form. The admission committee makes appropriate decisions based on the competitive standing of each applicant
    گفتم می تونی ساپورت کنی گفت نه!!
    به استاد دیگه اون دپارتمان میل زدم، گفت به فلان استاد تماس بگیر(director of graduate program( که دست بر قضاهمون استاد قبلیه!
    باهاش تماس گرفتم که فلانی گفته با شما تماس بگیرمو .... ، این جوابو داد:
    I thought I had already answered your questions in this regard . Please see the email(s) below that I sent your earlier..
    نمی دونم چی بگم بهش؟؟؟ ، ظاهرا از دستم عصبانی شده، استاد قبلی گفت همه چی دست دپارتمان (یعنی استاد اولیه) ، اینم که همش اینو میگه، می خوام بدونم میتونم فاند از استاد دومی بگیرم یا نه!! اوضاع قاریشمیش شده ، به اولی چی بگم به دومی چیییییییی؟!!!!

Junior Member

با سلام
    می خواستم ببینم منظور این استاد از این جمله چیه؟

I will be on sabbatical from Dec 2010-Sept 2011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)