صفحه 200 از 1371 نخستنخست ... 1001501901911921931941951961971981992002012022032042052062072082092102503007001200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام به همه
    (پیرو پست #1985) منم یه جواب گرفتم که توش فقط گفته خودت در سال چقدر fund داری. حالا من توی ایمیل اولم ازش راجع به شانسم واسه fund سوال کرده بودم. خودم فکر کنم فقط رزومم رو خونده باشه. پیشنهاد میدید که جوابش رو چی بدم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

یکی‌ از استاد‌ها در جواب نامهٔ من اینو داده:

Thank you for your interest in our work! Your CV indeed looks exciting. To assess your application I would need to see it in its entirety along with letters. Please apply through the process outlined at http://ic.epfl.ch, and the admissions committee will send me your application if they deem it appropriate.

You might also want to contact Prof. XXYY , who is in machine learning and will join our faculty very soon.
    I think your interests match with his.

از طرفی‌، من الان دو تا موضوع تز‌ بهم پیشنهاد شده برای فوق لیسانس. که هر دو در زمینهٔ کاری این جایی که می‌خوام برم هست. حالا می‌خواستم وقتی‌ با این نفر دوم تماس میگیرم ازش راهنمایی بخوام که کدومش بهتر با تحقیقات فعلی‌ اونجا جور در میاد.

نظرتون در این بار چیه؟

اگر چنین چیزی بپرسم، ممکنه که این استاد دومی فکر کنه که من بیشتر از اینکه به چیز خاصی‌ علاقه داشته باشم، به این علاقه دارم که اونجا دکترا بخونم؟در این صورت بد نمی‌شه؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

یه استاد از یه دانشگاهی که به رزومم نزدیک هست اینو جواب داده: نظرتونو میفرمایید...

Thank you for your interest. A couple of things:

-........., our chair, handles graduate admissions.

- holding a degree in Physical Chemistry, you would need to take a significant number of undergraduate chemical engineering courses in order to get ready for the Ph.D. qualifying exams. This would make your first 1 to 2 years very course intensive.

You have indeed done work in my field, and we could learn from each other, but I wanted you to know what to do, and what you would have to do.

کار من رو تو آمریکا مهندسی شیمی انجام میده ولی من علوم پایه خوندم... بنظزتون اون یکی دوسال که گفته منظورش بوده فاند بی فاند؟ درس پاس کردن واسم خیالی نیست اصلا بشدت هم مشتاق هستم که این کارو بکنم
    اساتید میشه کمک کنید؟ من چه جوابی بدم؟

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

خانوما آقایون جواب اینو چی بدم؟:
    I do not have funding right now to commit. You need to apply first and be admitted. If admitted, you may get financial aid for your first year.
    قضیه "فقط سال اول" فاند چیه؟ از این جواب چی برداشت میشه؟ استادشو دوس دارم نمیخوام از دست بدم. راستی این ایمیل دومشه، تو اولی گفته بود خوبی ولی اول اپلای

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    You are welcome to apply to Rutgers ECE graduate program. At this moment, I don't know whether my group will have an opening for Fall 2011. But I will keep you in mind if an opportunity comes up.

چی بهش بگم اخه؟
    الان به این keep in mind توجه کنم یا بی خیال ؟

مرسی
    سلام،

تمپلیت هست. نه توجه آنچنانی نکنید. به همه میگن! پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    سلام
    سه هفته پیش من یه جواب گرفتم که زمینه کاریت به من میخوره (مطمئنم که رزومه رو کاملا خونده بود)، همین الآن funded project ندارم اما بقیه مدارکت رو با 3 تا reference letter بفرست تا بیشتر بات آشنا شم. دوتا از استادام بلافاصله بش میل زدن و خودمم مدارکو فرستادم. اما یکی از استادا لطف کردن تازه هفته پیش میل زدن.
    1. به نظرتون الآن به بهانه عذرخواهی به خاطر دیر رسیدن این میل آخر یه آمار بگیرم ببینم خوشش اومده یا نه؟ و اگه آره،اصلا چی باید بگم؟
    2. در این مورد میتونم پیشنهاد بدم که فعلا خودم fund کنم یا اپلای کنم واسه اسکولارشیپ تا بعدا پروژش funded بشه؟
    3. اصلا به نظرتون با توجه به اینکه شراایط معدل و مقالم بد نیست و نمره زبانم خوبه چقدر میتونم به این امیدوار باشم؟
    سلام،

1- فکر مناسبیه.
    2- بله اگر تواناییش رو دارید و به این مورد هم علاقه مندید، میتونید مطرح کنید.
    3- "بد نیست" و "خوبه" هیچ معنی خاصی نداره! بنابراین میشه گفت "شاید" بتونید امیدوار باشید!!

پیروز باشید!

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    یه استاد از یه دانشگاهی که به رزومم نزدیک هست اینو جواب داده: نظرتونو میفرمایید...

Thank you for your interest. A couple of things:

-........., our chair, handles graduate admissions.

- holding a degree in Physical Chemistry, you would need to take a significant number of undergraduate chemical engineering courses in order to get ready for the Ph.D. qualifying exams. This would make your first 1 to 2 years very course intensive.

You have indeed done work in my field, and we could learn from each other, but I wanted you to know what to do, and what you would have to do.

کار من رو تو آمریکا مهندسی شیمی انجام میده ولی من علوم پایه خوندم... بنظزتون اون یکی دوسال که گفته منظورش بوده فاند بی فاند؟ درس پاس کردن واسم خیالی نیست اصلا بشدت هم مشتاق هستم که این کارو بکنم
    اساتید میشه کمک کنید؟ من چه جوابی بدم؟
    سلام،

بله دوست خوبم این موضوع شانس شما رو برای گرفتن فاند کم می کنه. تنها پاسخی که میتونید بدید اینه که بگید که علاقه مند به این فیلد هستید و مشکلی با کورس پاس کردن ندارید و بخواین که شانس شما رو ارزیابی کنن. پیروز باشید.

قضیه پرسیدن فاند داشتن استاد رو چطور مطرح کنم بهتره؟
    کد:
    Dear Nima
    I would be happy to talk to you but the process at XX requires you to be first admitted to 
    the graduate program through application to the Graduate School at XX. 
     If that application is successful then I'd be happy to talk to you about doing some research together.
    Best of luck,

Junior Member

سلام دوستان، استاد در پاسخ فقط گفته:

"! Please apply to UT"

آیا به نظرتون تمپلیت؟ یا می شه رو این استاد با این پاسخ بیشتر کار کرد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aariaa نمایش پست ها

سلام دوستان، استاد در پاسخ فقط گفته:

"! Please apply to UT"

آیا به نظرتون تمپلیت؟ یا می شه رو این استاد با این پاسخ بیشتر کار کرد؟

چه استاد با حالی، چقدر مختصر!!!
    چه اهمیتی داره که تمپلت یا نه، روش کار کن سعی کن موضعتو مشخص کنه! به نظرم اساتید اینطوری نیست که تمپلت رو به هر کسی بدن. می تونید یه استادی که قبلا تمپلت داده بهتون حالا با یه رزومه خیلی ضعیفتر امتحان کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)