صفحه 202 از 1371 نخستنخست ... 1021521921931941951961971981992002012022032042052062072082092102112122523027021202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_m نمایش پست ها
    یکی از اساتید چنین پاسخی بمن داده:
    دوست خوبم، استاد این مساله رو میدونه که اگر شما رو انتخاب کنه، اصلا" تضمینی وجود نداره که شما بتونید ویزا بگیرید و خودتون رو به پروژه برسونید. بنابراین ریسک نمی کنه. ایشون نگفتن که از رزومه شما خوششون اومده یا نه، اما حتی اگر هم خوششون بیاد، وقتی احتمال زیادی میدن که شما ویزا نخواهید گرفت، ریسک نمی کنن. ضمنا" حمایت ایشون نمی تونه در پروسه اخذ ویزا به شما کمک چندانی بکنه. پیروز باشید.
    ویرایش توسط Pearson : June 13th, 2011 در ساعت 02:48 PM
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    اما حتی اگر هم خوششون بیاد، وقتی احتمال زیادی میدن که شما ویزا نخواهید گرفت، ریسک نمی کنن. ضمنا" حمایت ایشون نمی تونه در پروسه اخذ ویزا به شما کمک چندانی بکنه. پیروز باشید.
    ممنون بابت جواب ولی خب منظور من این نبود که استاد در پروسه ویزا گرفتن حمایت کنن. منظورم گرفتن admission بود در شاخه پیشنهادی خود ایشون

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

ممنون بابت جواب ولی خب منظور من این نبود که استاد در پروسه ویزا گرفتن حمایت کنن. منظورم گرفتن admission بود در شاخه پیشنهادی خود ایشون
    دوست خوبم، اساتیدی که نیاز به دانشجویی دارن می تونن حمایت تاثیرگذار در کمیته پذیرش داشته باشن، به خاطر همین اساتیدی رو تو اون شاخه به شما پیشنهاد کرده که باهاشون ارتباط بگیرید. البته اینا وقتی بخوان خیلی ساپورتیو باشن میلتونو به همون استادا فوروارد میکنن که در اینصورت همکارشون حتما با دقت نظر بررسی میکنه و این کمکیه که این استاد به شما می تونه بکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،

1- فکر مناسبیه.
    2- بله اگر تواناییش رو دارید و به این مورد هم علاقه مندید، میتونید مطرح کنید.
    3- "بد نیست" و "خوبه" هیچ معنی خاصی نداره! بنابراین میشه گفت "شاید" بتونید امیدوار باشید!!

پیروز باشید!
    بد نیست یعنی معدل BSc 15.52 ، MSc 17.35 و 2مقاله در حال سابمیت و 2 کنگره خارجی و 3 داخلی. خوب یعنی IELTS 7.5 با Speaking 7 و writing 7 (برای دانشگاه آلبرتا، علوم زیستی)
    میدونین، الان مشکلم اینه که نمیدونم چه جوری ازش بپرسم که خوشش اومده یا نه. چه جمله ای براش بگم که هم مناسب و محترمانه باشه، هم خودمو خیلی در موضع پایین و مستاصل قرار ندم؟؟؟!!!
    ویرایش توسط gsalehipour : October 16th, 2010 در ساعت 12:05 AM

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بله دوست خوبم، اگر استادی از رزومه شما خوشش بیاد و علاقه مند باشه با شما کار کنه، میتونه شما رو به کمیته recommend کنه و قطعا" تاثیرگذار خواهد بود. پیروز باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    بد نیست یعنی معدل BSc 15.52 ، MSc 17.35 و 2مقاله در حال سابمیت و 2 کنگره خارجی و 3 داخلی. خوب یعنی IELTS 7.5 با Speaking 7 و writing 7 (برای دانشگاه آلبرتا، علوم زیستی)
    میدونین، الان مشکلم اینه که نمیدونم چه جوری ازش بپرسم که خوشش اومده یا نه. چه جمله ای براش بگم که هم مناسب و محترمانه باشه، هم خودمو خیلی در موضع پایین و مستاصل قرار ندم؟؟؟!!!
    خوب اینجوری حالا درست شد!

بپرسید که نظرشون در مورد شانس شما برای گرفتن پذیرش/فاند برای ترم مورد نظرتون چیه.

موفق باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

من این سوال رو یک بار قبلا مطرح کرده بودم، کسی‌ جواب نداد، دوباره میگم

من الان در مقطع فوق دو تا تز‌ بهم پیشنهاد شده، می‌تونم از استاد‌های دانشگاه‌ای که می‌خوام توش دکترا پذیرش بگیرم راهنمایی بخوام که کدوم یکی‌ از تز‌‌ها به کار اونها نزدیک تره؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط s_badiozaman نمایش پست ها
    من این سوال رو یک بار قبلا مطرح کرده بودم، کسی‌ جواب نداد، دوباره میگم

من الان در مقطع فوق دو تا تز‌ بهم پیشنهاد شده، می‌تونم از استاد‌های دانشگاه‌ای که می‌خوام توش دکترا پذیرش بگیرم راهنمایی بخوام که کدوم یکی‌ از تز‌‌ها به کار اونها نزدیک تره؟

ممنون
    شما می تونید ریسرچ اینترست هر کسیو تو پیجش ببینی نیازی به میل زدن نیس. در ثانی فک کن از 4 نفر پرسیدی و دو نفر گفتن الف دو نفر گفتن ب، تصمیم گیریتو بذار بر اساس علاقت و البته قبلش چک کن که مچ باشه با اینترست کسایی که دوس داری باهاشون کار کنی.حالا من اصلا فک نمیکنم این سوال از کسی که سوپروایزر نیست حرفه ای باشه.

درود

به نظر شما معنی این ایمیل چی هست؟ من مدارکم بفرستم یا بهتره بی خیال قضیه بشم؟
    ممنون:
    Thank you for your interest in applying to XXX. Frankly, it is unlikely that I will take a non-Canadian student, as they are more expensive to support. However, it is not impossible. If you decide to apply I will certainly consider your application seriously.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apourkashy نمایش پست ها
    درود

به نظر شما معنی این ایمیل چی هست؟ من مدارکم بفرستم یا بهتره بی خیال قضیه بشم؟
    ممنون:
    Thank you for your interest in applying to XXX. Frankly, it is unlikely that I will take a non-Canadian student, as they are more expensive to support. However, it is not impossible. If you decide to apply I will certainly consider your application seriously.
    It seems he/she could not support you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)