صفحه 205 از 1371 نخستنخست ... 1051551951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152553057051205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام. دوستان یکی بهم این جوری جواب داده:

Your CV looks very interesting. Can you send me some of the theses/papers you have written?

نظرتون چیه؟
    من شش هفت تا مقاله و کنفرانس دازم، اما یکیش فقط full paper که به انگلیسی و بقیش فقط abstract داره. یک تعدادی هم که مقاله کامل به فارسی، حالا واسه این استاد چطوری بفرستم مقالاتم. در ضمن در مورد پایان نامم که فارسی چی کار کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من قبلا اینو گذاشته بودم
    I am impressed with your email and research interests overlap well with my group. Therefore, I encourage you to apply to UVic and to list me as your proposed supervisor.
    بعد من بهش جواب دادم چی کار کنم شانسم زیاد شه و این حرفا
    بعد جواب داد
    I only encourage candidates that I think have a good chance of being admitted to my group.
    الان احساس میکنم شاکی شده چون فک کرده جوابشو تمپلیت حساب کردم (هنوزم همین فکرو میکنم)
    الان چی بهش جواب بدم از دلش در بیاد و بحث و ادامه داد باهاش (غیر از اینکه حتما اپلای میکنم)
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    من شش هفت تا مقاله و کنفرانس دازم، اما یکیش فقط full paper که به انگلیسی و بقیش فقط abstract داره. یک تعدادی هم که مقاله کامل به فارسی، حالا واسه این استاد چطوری بفرستم مقالاتم. در ضمن در مورد پایان نامم که فارسی چی کار کنم؟
    خب خیلی رک بهش بگید که من فقط یه مقاله فولم به انگلیسی هست و بقیه فارسی، پایان نامه هم به همین صورت. آیا باید براتون ترجمه کنم یا نه؟ (البته ترجمه پایان نامه یه چند هفته ای فکر کنم وقت بگیره!) بعیده بگه پایان نامه ات رو ترجمه کن.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Samnic نمایش پست ها
    اینکه این قدر طولانی جواب داده میتونه امیدوار کننده باشه برای ابراز علاقه ایشان و اپلای کردن من؟
    نه دوست خوبم! طولانی جواب نداده! تمپلیتش طولانی هست. این جواب رو به اغلب کسانی که بهشون ایمیل میزنن عینا" ارسال می کنن. بنابراین برای شما شانس خاصی ایجاد نمی کنه. اما اگر علاقه مندید، مطابق دستورالعملی که گفتن عمل کنید. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    من قبلا اینو گذاشته بودم
    I am impressed with your email and research interests overlap well with my group. Therefore, I encourage you to apply to UVic and to list me as your proposed supervisor.
    بعد جواب داد
    I only encourage candidates that I think have a good chance of being admitted to my group.
    الان احساس میکنم شاکی شده چون فک کرده جوابشو تمپلیت حساب کردم (هنوزم همین فکرو میکنم)
    الان چی بهش جواب بدم از دلش در بیاد و بحث و ادامه داد باهاش (غیر از اینکه حتما اپلای میکنم)
    مرسی
    نه دوست عزیز، شاکی نشده! به این چیزا فکر نکنید! فقط تشکر کنید و بگید که اپلای می کنید و ایشون رو در جریان خواهید گذاشت (البته اگر می خواهید اپلای کنید!). موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    من قبلا اینو گذاشته بودم
    بعد جواب داد
    مرسی
    ایشون شما رو Encourage کرده و سپس گفته فقط کسانی شانس زیادی دارند رو Encourage میکنه، که البته Encourage ایشون شامل شما هم شده !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ECE , Amirkabir

جواب این استاد رو چی باید داد؟
    Dear Seyed
    The ... program at the University of .... normally receives around 100 applications for graduate studies each year. We usually select around 2-4 students for admission to the PhD program with funding. If you believe your application will be competitive, please feel free to apply.
    Regards
    ممنون.... برای من جواب فطعی خیلی مهمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ECE , Amirkabir

جواب اینو چی بدم...
    We are interested in high-quality students and typically accept several new graduate students each year.
    You have a strong potential and I therefore strongly encourage you to formally apply to ... and follow up with all the application procedure and deadlines as explained on the ...'s web site.

خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafataba نمایش پست ها
    جواب این استاد رو چی باید داد؟
    Dear Seyed
    The ... program at the University of .... normally receives around 100 applications for graduate studies each year. We usually select around 2-4 students for admission to the PhD program with funding. If you believe your application will be competitive, please feel free to apply.
    Regards
    ممنون.... برای من جواب فطعی خیلی مهمه
    دوست خوبم تقریبا اکثر قریب به اتفاق اساتید ترجیح میدن تمام افراد رو بررسی کنن و بعد تصمیم گیری کنن به خاطر همین جواب قطعی وجو نداره و شما باید اپلای کنی، البته اگه من منظور شما رو از جواب قطعی درست متوجه شده باشم.

Junior Member

سلام به دوستای عزیز:
    این جواب رو بعد 3 روز از یه استاد ایرانی گرفتم. میدونم تمپلیته.
    Thank you for your email. Your resume and background are certainly strong. Unfortunately at this point I have no funding for new students and I encourage you to contact other faculty in the EE department.
    ازش بپرسم کی کارش بهم می خوره و فاند داره؟چطوری بگم جواب سر بالا نده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)