صفحه 206 از 1371 نخستنخست ... 1061561961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162563067061206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M0X2 نمایش پست ها
    سلام به دوستای عزیز:
    این جواب رو بعد 3 روز از یه استاد ایرانی گرفتم. میدونم تمپلیته.
    Thank you for your email. Your resume and background are certainly strong. Unfortunately at this point I have no funding for new students and I encourage you to contact other faculty in the EE department.
    ازش بپرسم کی کارش بهم می خوره و فاند داره؟چطوری بگم جواب سر بالا نده؟
    سلام،

دوست خوبم در این مورد پرسیدن این سوال کار مناسبی نیست. بهتره که خودتون webpage سایر اساتید رو بررسی کنید و ببینید کدوم یکیشون کارشون با شما نزدیکه! پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام ،دوستان استادی در ضمن جوابش به من که خواسته دوباره با او تماس بگیرم البته چند ماه بعد!! که ببینه فاندش تخصیص یافته یا نه این جمله را آورده
    I do not plan to accept any student now (startingJanuary 2011) as I am currently on maternity leave
    به نظرتون تبریک بگم ضایع نیست یا اینکه چه جوری تبریک بگم؟؟ انگلیسی راهنمایی کنید ممنون می شم.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

That you for your interest in doing research in my group. You have a interesting and relevant background in terms of our ongoing projects.

Unfortunately, I cannot accept you (or anyone) directly into my research group as part of our University’s Ph.D. Program. We have a multistepped process here that requires you to become a member our graduate program and chemistry department first. After that you are free to choose a research advisor.

I want to encourage you to apply. I will consider writing a recommendation letter to the department and graduate school for you based on your application.

Go to the admission page for the Graduate School of xxx for details.

xxxxxxxx

I must also tell you that funding for support graduate students is always uncertain and I cannot guarantee a position in my group, but I may have sufficient funds in a year or so, and I would certainly like to consider your application seriously.

Please feel free to write me if you have any questions or would like to discuss possibilities further.

Sincerely,

دوستان میشه بگید من جواب این استاد تو دانشگاه آمریکا روو چی بدم؟ مثله اینکه بالاخره یکی پیدا شد هوا مارو داشته باشه... من 3 تا مقاله ام تو یه کنفرانس استرالیا واسه پوستر اکسپت شد و تو پروسدینگ اومد و البته من هنوز پولی نپرداختم و خوب معلومه که ویزا نمیتونم بگیرم.. حالا این استاده یکی از سخنرانهای این کنفرانس هست (20 روز دیگه) راهی واسه ارتباط بیشتر بنظرتون میرسه؟ با توجه به اینکه ایشون با جای خالی پوستر های من مواجه میشه!!!!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

سلام
    دوستان تا جایی که من میدونم جواب زیر template است درست می گم یا نه؟

thanks for your interest in our activities. Your profile is compatible with our R&D work. I will have openings only in May or September 2011.
    Nevertheless, if you wish to have your candidature officially evaluated, you ought to apply for being a PhD student in our department. You will find all relative logistics and all other information needed in the following Web site of our University

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،

دوست خوبم جوابشون کاملا" واضحه. خودشون فاند ندارن، اما می گن اپلای کنید شاید فاند گرفتید. به 2 تا نکته توجه کنید!! اول اینکه همیشه احتمال اینکه بدون جواب گرفتن از استاد هم بشه فاند گرفت وجود داره. دوم اینکه خیلی خیلی بعیده که یه استاد به شما بگه اپلای نکنید! حتی اگر فاند هم نداشته باشه، به دلایلی که بارها توی همین تاپیک گفتم باز هم شما رو به اپلای تشویق می کنه. پیروز باشید.
    مرسی نیما جان. راستش میخواستم ببینم چه جوابی بهشش بدم. به هر صورت بهش گفتم اپلای می کنم، (گرچه دانشگاش رنکش بالاس و احتمال قبول نشدنم در پروسه پلای زیاده!) ولی اینکه گفت سال اول شاید بدن، چجوریه اگه فرضا همه چی درست شد و سال اول هم دادن بقیه ش چی؟ خدا بزرگه؟!

سلام دوستان .
    به نظرتون منظور استاد چيه اينجا ؛ يعني بعد از پذيرش بيا با من كار كن يا از الان واسه RA ميتونم رو استاد حساب كنم ؟

You may contact this Department and the International Student Office on this matter........

Students studying here are free to take some additional courses ........ I am appreciating to work with the students aiming the scientific carrier, and I would be glad to collaborate with you during your Master study.
    ویرایش توسط superwise : October 22nd, 2010 در ساعت 05:20 PM

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    به نظرتون منظور استاد چيه اينجا ؛ يعني بعد از پذيرش بيا با من كار كن يا از الان واسه RA ميتونم رو استاد حساب كنم ؟

You may contact this Department and the International Student Office on this matter........

Students studying here are free to take some additional courses ........ I am appreciating to work with the students aiming the scientific carrier, and I would be glad to collaborate with you during your Master study.
    سلام،

دوست خوبم ایشون هیچ صحبتی در مورد ساپورت مالی یا پوزیشن نکردن. حساب خاصی روی این جواب باز نکنید. پیروز باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hoot نمایش پست ها
    مرسی نیما جان. راستش میخواستم ببینم چه جوابی بهشش بدم. به هر صورت بهش گفتم اپلای می کنم، (گرچه دانشگاش رنکش بالاس و احتمال قبول نشدنم در پروسه پلای زیاده!) ولی اینکه گفت سال اول شاید بدن، چجوریه اگه فرضا همه چی درست شد و سال اول هم دادن بقیه ش چی؟ خدا بزرگه؟!
    سلام،
    خواهش می کنم. دوست عزیز اینکه میگه سال اول شاید فاند بدن، خوب شما هر جایی که اپلای کنی شاید بهتون فاند بدن! اینجوری نیست که این برای شما شانس ایجاد کنه یا اینکه این دانشگاه سیستم متفاوتی داشته باشه. اما در مورد قضیه سال اول، کلا" سیستم فاند دادن به همین صورت هست.قراردادی که با دانشجو میبندن (برای RA/TA) در اکثر موارد یکساله هست و این قرارداد در صورتی که دانشجو شرایط خاصی رو احراز کنه، تمدید میشه. این شرایط معمولا" شامل کسب یک معدل خاص (اغلب 4/3) و پیشرفت رضایت بخش در پروژه محول شده به دانشجو و رضایت استاد مربوطه از عملکرد دانشجو هستن. خدا که همیشه بزرگترین بوده و خواهد بود ! موفق باشید!

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تا جایی که من میدونم جواب زیر template است درست می گم یا نه؟

thanks for your interest in our activities. Your profile is compatible with our R&D work. I will have openings only in May or September 2011.
    Nevertheless, if you wish to have your candidature officially evaluated, you ought to apply for being a PhD student in our department. You will find all relative logistics and all other information needed in the following Web site of our University
    سلام،

بله به احتمال زیاد تمپلیت هست. اگر هم نباشه باز هم فرقی نمی کنه چون برای شما شانس خاص ایجاد نکرده. پیروز باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    That you for your interest in doing research in my group. You have a interesting and relevant background in terms of our ongoing projects.

Unfortunately, I cannot accept you (or anyone) directly into my research group as part of our University’s Ph.D. Program. We have a multistepped process here that requires you to become a member our graduate program and chemistry department first. After that you are free to choose a research advisor.

I want to encourage you to apply. I will consider writing a recommendation letter to the department and graduate school for you based on your application.

Go to the admission page for the Graduate School of xxx for details.

xxxxxxxx

I must also tell you that funding for support graduate students is always uncertain and I cannot guarantee a position in my group, but I may have sufficient funds in a year or so, and I would certainly like to consider your application seriously.

Please feel free to write me if you have any questions or would like to discuss possibilities further.

Sincerely,

دوستان میشه بگید من جواب این استاد تو دانشگاه آمریکا روو چی بدم؟ مثله اینکه بالاخره یکی پیدا شد هوا مارو داشته باشه... من 3 تا مقاله ام تو یه کنفرانس استرالیا واسه پوستر اکسپت شد و تو پروسدینگ اومد و البته من هنوز پولی نپرداختم و خوب معلومه که ویزا نمیتونم بگیرم.. حالا این استاده یکی از سخنرانهای این کنفرانس هست (20 روز دیگه) راهی واسه ارتباط بیشتر بنظرتون میرسه؟ با توجه به اینکه ایشون با جای خالی پوستر های من مواجه میشه!!!!
    سلام،

دوست خوبم اینکه ایشون براتون ریکامندیشن بنویسن خیلی خوبه. اما با توجه به صحبت هاشون بعید میدونم که خودشون بتونن شما رو ساپورت کنن (حداقل برای سال اول). اگر در نظر دارید برای این دانشگاه اپلای کنید، حتما" ازشون تشکر کنید و ایشون رو در جریان کار اپلایتون قرار بدید. در مورد کنفرانس، خوب بهتره قبلش به ایشون اطلاع بدید که شرکت نخواهیدکرد و دلیلتون هم توضیح بدید. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)