صفحه 208 از 1371 نخستنخست ... 1081581981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182583087081208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_d6712 نمایش پست ها
    این یعنی چی؟؟؟؟ باید جواب بدهم؟؟ اصلا جوابش خوبه؟؟ یا از اوناس که سر کار میذارن!
    Thanks for your interest, I will contact you if there is a position within my group.

یک template هست!؟ جواب بدم؟ چی جواب بدم؟
    چيزي نگفته كه بخواهي جواب بدي. به نظرم حسابي سايت و رزومه‌اش رو زير و رو كن و بفهم كه الان روي چه موضوعاتي كار مي‌كنه، تشكر كن و بگو كه به فلان موضوع كاريش علاقه داري و زمينه داري و اين چيزا و ازش بخواه كه براي يك پوزيشن توي اين موضوع رزومه‌ات رو مد نظر داشته باشه.
    اما كلا چيزي نگفته، نه مثبت نه منفي. من كه معنايي از اين جواب دريافت نمي‌كنم. اگر هم جواب نمي‌داد خب همين كار رو مي‌كرد، يعني اين جواب هيچ فرقي با جواب ندادن نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام
    به یکی میل زدم (کانادا) و جواب متوسطی داد که کمی میشه روش حساب کرد
    الان یه مشکلی که هست اینه که نمره تافلم از مینیمم اون دانشکده کمتره
    الان اشکالی نداره از خود استاده بپرسم که میتونه حمایت کنه یا کمکی کنه ؟ یا اینکه میگه به من ربطی نداره ؟ میدونم دانشگاههای کانادایی اصولا سخت میگیرن ولی خب شاید کسی تجربه ای داشته باشه
    ممنون

Senior Member sara123 آواتار ها

یه استادی به من گفته چرا به زمینه کاری من علاقمندی من نمی دونم چی بنویسم. خوب علاقمندم دیگه.
    میشه ایده بندین
    فقط اگه ممکنه زود
    مرسی
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of advanced business studies, K U Leuven

اگر فعالیت پژوهشی یا تحقیقاتی داشتی یا مقاله داشتی در این زمینه ها به اون ها اشاره کن!
    می تونی به پروژه ی درسی و یا پایان نامه اشاره کنی اگر مرتبط است. پروژه انترنشیب یا خارجی داری می شه بگی!

یا می تونی مقالات اون استاد رو بخونی و در مورد اون براش بنویسی که خیلی خوشت اومده یا در فلان قسمتش نظر خاصی داری! البته اینها همش بسیار مختصر مگر اینکه خودش بیشتر ازت توضیحات خاص!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

Thank you very much for your kind email inquiry and hoping your studies are going well.
    We will certainly keep you in mind should a suitable vacancy come up in the future.
    Wishing you all the best for your studies.

Kind regards
    فک کنم نباید در ایمیل اول می گفتم من از ایران هستم!و همچنین نباید می گفتم که ترم آخر هستم همین دوتا کارو خراب کرد ! آخه این با با پوزیشن خالی داشت در homepage گفته بود دنبال دانشجو هستم
    راستی شما cv هم در اولین ایمیل پیوست میکنید؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    Thank you very much for your kind email inquiry and hoping your studies are going well.
    We will certainly keep you in mind should a suitable vacancy come up in the future.
    Wishing you all the best for your studies.

Kind regards
    فک کنم نباید در ایمیل اول می گفتم من از ایران هستم!و همچنین نباید می گفتم که ترم آخر هستم همین دوتا کارو خراب کرد ! آخه این با با پوزیشن خالی داشت در homepage گفته بود دنبال دانشجو هستم
    راستی شما cv هم در اولین ایمیل پیوست میکنید؟
    یه سوال ؟ از کجای این جواب این دو تا اشتباه رو استدلال کردین ؟انقدر منفی فکر نکنین ، ایرانی بودن اگر تاثیری در نظر استاد داشته باشه خیلی راحت میگه ( به ندرت ممکنه باشه)
    در ضمن اگه پوزیشن خالی میبینین حتما به تاریخ اپدیت هم نگاه کنین، چون ممکنه قدیمی باشه و درستش نکرده باشن که زیاد این اتفاق می افته
    cv رو حتما ضمیمه کنین حتی اگه homepage دارین

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟

It appears we share many research interests. In addition to my own research group, many of the faculty in our department are conducting research which I think you would find intriguing given your experience and skill set. As our doctorate program accepts students at the departmental level (instead of directly into individual research groups) in order to allow you to experience a variety of research group dynamics in your first year, I’ve copied Elise Marshall our department’s academic advisor. You may have already been in contact with her. If not, she can help guide you in the UNCC graduate school application process. Thank you for your interest. I look forward to seeing your application.

سلام دوستان..من می خوام به یه استادی که پارسال هم براش ایمیل فرستام دوباره امیل بزنم و بگم که امسال شرایطم بهتر شده و ازش بپرسم منو قبول می نه امسال یا نه...من پارسال هم اپلای کردم و پذیرش نگرفتم..حالا از دانشگاه برام ایمیل اومده که چند تا پوزیشن باز شده برای winter و ما که پارسال اپلای کردیم دیگه لازم نیست دوباره اپلای کنیم...فقط باید ایمل بزنیم که دوباره می خواهیم consider بشیم یا نه....حالا یکی از اون پوزیشن ها مال یه استادیه که من قبلا هم بهش ایمل زدم و اون جوابم و داد اطلاعات پروژه رو بهم گفت و گفت که نمره gre رو برا بفرستم..که بعد از ینکه من نمره رو براش فرستادم دیگه جواب نداد...پارسال نمره ریاضی gre پایین بود///حالا می خوام براش دوباره ایمیل بزنم..بهتره اشاره کنم که پارسال هم بهش ایمیل زدم یا نه...بهش بگم که دوباره جی آر ای دادم و مطمئنم نمره ام بهتر میشه و امسال یه مقاله چاپ شده دارم و از این حرف ها...یا اینکه دوباره حودم و کامل معرفی کنم و به پارسال اشاره ای نکنم؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    سلام دوستان..من می خوام به یه استادی که پارسال هم براش ایمیل فرستام دوباره امیل بزنم و بگم که امسال شرایطم بهتر شده و ازش بپرسم منو قبول می نه امسال یا نه...من پارسال هم اپلای کردم و پذیرش نگرفتم..حالا از دانشگاه برام ایمیل اومده که چند تا پوزیشن باز شده برای winter و ما که پارسال اپلای کردیم دیگه لازم نیست دوباره اپلای کنیم...فقط باید ایمل بزنیم که دوباره می خواهیم consider بشیم یا نه....حالا یکی از اون پوزیشن ها مال یه استادیه که من قبلا هم بهش ایمل زدم و اون جوابم و داد اطلاعات پروژه رو بهم گفت و گفت که نمره gre رو برا بفرستم..که بعد از ینکه من نمره رو براش فرستادم دیگه جواب نداد...پارسال نمره ریاضی gre پایین بود///حالا می خوام براش دوباره ایمیل بزنم..بهتره اشاره کنم که پارسال هم بهش ایمیل زدم یا نه...بهش بگم که دوباره جی آر ای دادم و مطمئنم نمره ام بهتر میشه و امسال یه مقاله چاپ شده دارم و از این حرف ها...یا اینکه دوباره حودم و کامل معرفی کنم و به پارسال اشاره ای نکنم؟
    سلام به شما
    من اگر جای شما بودم. ایمیل میزدم و خودم کامل معرفی میکردم و میگفتم که دوباره امتحان دادم و این کارها را کردم برای اینکه انگیزه خودم برای تحصیل نشان بدهم و کیفیت کارم بالاتر ببرم. ممکن است اگر خودتان را معرفی نکنید طرف یه سرچی کند و ایمیل شما را در بیاورد و آن وقت شانس توضیح دادن را از دست بدهید. شایدم اصلا شک نکند و یادش نیاد (احتمالش کم است). امتحان مجدد دادن کار بدی نیست و خود آمریکایی هم اینجا اگر نمره ای نظر را نیاورند دوباره یا چند باره امتحانی را میدهند.

موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اکتشاف معدن - امیرکبیر

سلام، روز همگی به خیر
    میشه لطفا راهنمایی کنید که جواب این استاد رو چی بدم؟ دیروز در عرض 2 ساعت این رو برام فرستاده و من هنوز جوابشو ندادم

thanks for inquiring about doctoral work here at CSM. We are always looking for excellent students. The problem will probably be funding. We do not have funding for international students. All of my international students are funded by private companies or by their host government. Let me know if this might be a possibility for you.

این چطوره؟
    dear Professor xxx
    Thank you for your reply. Actually I can't afford the costs myself. Would you please explain how should I get those kinds of funding? Is it possible for me to work under yoursupervision and get funds from private companies or government?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)