صفحه 209 از 1371 نخستنخست ... 1091591992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192593097091209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazals نمایش پست ها
    سلام، روز همگی به خیر
    میشه لطفا راهنمایی کنید که جواب این استاد رو چی بدم؟ دیروز در عرض 2 ساعت این رو برام فرستاده و من هنوز جوابشو ندادم

thanks for inquiring about doctoral work here at CSM. We are always looking for excellent students. The problem will probably be funding. We do not have funding for international students. All of my international students are funded by private companies or by their host government. Let me know if this might be a possibility for you.

این چطوره؟
    dear Professor xxx
    Thank you for your reply. Actually I can't afford the costs myself. Would you please explain how should I get those kinds of funding? Is it possible for me to work under yoursupervision and get funds from private companies or government?
    Dear Prof.X

Thank you for the reply. Honestly, I would ill afford to pay the tuition fees and expenses myself. I was just wondering if I could be offered an RA/TA to cover my expenses in the University. It wouldn't be possible to be funded by private companies and/or my government.

Please keep me posted!

Thank you , in advance, for your time and consideration

XXX
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اکتشاف معدن - امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    Dear Prof.X

Thank you for the reply. Honestly, I would ill afford to pay the tuition fees and expenses myself. I was just wondering if I could be offered an RA/TA to cover my expenses in the University. It wouldn't be possible to be funded by private companies and/or my government.

Please keep me posted!

Thank you , in advance, for your time and consideration

XXX

خیلی ممنون از جوابتون. این استاده تو سایتش اینجوری نوشته فکر نمیکنید منظورش از شرکت، شرکت های اسپانسر خودشون بوده باشه؟
    With the current level of interest in the minerals industry it is commonly possible to tailor company-sponsored projects to fit the students' needs. Most of my graduate students obtain support directly from mining or mineral exploration companies. This support may or may not include tuition and fees. Contact me to find out more.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام به شما
    من اگر جای شما بودم. ایمیل میزدم و خودم کامل معرفی میکردم و میگفتم که دوباره امتحان دادم و این کارها را کردم برای اینکه انگیزه خودم برای تحصیل نشان بدهم و کیفیت کارم بالاتر ببرم. ممکن است اگر خودتان را معرفی نکنید طرف یه سرچی کند و ایمیل شما را در بیاورد و آن وقت شانس توضیح دادن را از دست بدهید. شایدم اصلا شک نکند و یادش نیاد (احتمالش کم است). امتحان مجدد دادن کار بدی نیست و خود آمریکایی هم اینجا اگر نمره ای نظر را نیاورند دوباره یا چند باره امتحانی را میدهند.

موفق باشید
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی شما
    می شه ببینید این متن خوبه یا نه..
    Dear Professor...
    I sent you an email last year and asked you if I could work under your supervsion as a graduate student, but unfortunately I could not get admission. I have tried to improve my situation since the last year and taken another GRE and IELTS tests, which I am waiting to get their grade. I am sure my grades will be much more better than the last ones. Moreover, I have published a paper in Journal of Alloys and Compounds and submitted another paper in this journal. Now I am working on another journal
    paper to submit in Journal X.
    بعد از بیام دوباره خودمو کامل معرفی کنم و یه جورایی همون ایمیل پارسالی رو یه طور خلاطه براش تکرار کنم...
    به نظرتون خوبه؟ این متن اشکالی نداره؟ می شه اصلاحش کنید؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی شما
    می شه ببینید این متن خوبه یا نه..
    Dear Professor...
    I sent you an email last year and asked you if I could work under your supervsion as a graduate student, but unfortunately I could not get admission. I have tried to improve my situation since the last year and taken another GRE and IELTS tests, which I am waiting to get their grade. I am sure my grades will be much more better than the last ones. Moreover, I have published a paper in Journal of Alloys and Compounds and submitted another paper in this journal. Now I am working on another journal
    paper to submit in Journal X.
    بعد از بیام دوباره خودمو کامل معرفی کنم و یه جورایی همون ایمیل پارسالی رو یه طور خلاطه براش تکرار کنم...
    به نظرتون خوبه؟ این متن اشکالی نداره؟ می شه اصلاحش کنید؟

مي‌تونه اينجوري هم باشه:
    I am [NAME] a graduate of [NAME OF YOUR UNIVERSITY] with an [NAME OF DEGREE] in [NAME OF SUBJECT]. I applied for the [DEGREE NAME] program of [UNI. NAME] last year and unfortunately, despite of your kind considerations, I couldn't get an admission because of my low GRE score.
    I have taken the GRE and the IELTS tests again and hopefully my scores will be much better than the last year's scores. Since last year, I have published a paper in Journal of --- and have submitted another in the same journal and am currently working on a paper on [THE SUBJECT OF THE PAPER]. I request you to kindly have a look at my attached resume.

البته خيلي بهتر هم مي‌شه نوشت، بايد روش يك كمي وقت بگذاري.
    موفق باشي.

يك نكته‌اي رو هم بايد اضافه كنم. معمولا نبايد بگي I am sure that فلان چيز اتفاق مي‌افته. اين جمله‌هاي اينجوري بار مثبتي به متنت اضافه نمي‌كنه و كلا هيچ اهميت و اعتباري هم نداره. درباره آينده جمله‌هايي كه معناي اميدواري و آرزو داره بنويس و درباره چيزهايي كه الان اتفاق افتاده جمله‌هاي خبري. اگر دوباره ازت سوال پرسيدن جمله‌اي كه توش اطمينان داره بيار. مثلا در بار اول نبايد گفت من مطمئنم اون مقاله پذيرش گرفته، بايد بگي اون مقاله پذيرش گرفته، اگر پرسيدن كه آيا مطمئني؟ بعد بگو كه مطمئنم.
    خلاصه اينكه اطمينان درباره آينده كاملا بي‌معناست و براي خيلي از مخاطب‌ها مخصوصا اساتيد و آدم‌هاي باهوش بدون اعتباره، و جمله‌هاي خبري داراي تاكيد براي بيان بار اول چندان مناسب نيست.

البته اينا باز نظر شخصيه، شايد بقيه جور ديگه‌اي فكر كنند.
    ویرایش توسط Simplex : October 26th, 2010 در ساعت 06:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    مي‌تونه اينجوري هم باشه:
    I am [NAME] a graduate of [NAME OF YOUR UNIVERSITY] with an [NAME OF DEGREE] in [NAME OF SUBJECT]. I applied for the [DEGREE NAME] program of [UNI. NAME] last year and unfortunately, despite of your kind considerations, I couldn't get an admission because of my low GRE score.
    I have taken the GRE and the IELTS tests again and hopefully my scores will be much better than the last year's scores. Since last year, I have published a paper in Journal of --- and have submitted another in the same journal and am currently working on a paper on [THE SUBJECT OF THE PAPER]. I request you to kindly have a look at my attached resume.

البته خيلي بهتر هم مي‌شه نوشت، بايد روش يك كمي وقت بگذاري.
    موفق باشي.

يك نكته‌اي رو هم بايد اضافه كنم. معمولا نبايد بگي I am sure that فلان چيز اتفاق مي‌افته. اين جمله‌هاي اينجوري بار مثبتي به متنت اضافه نمي‌كنه و كلا هيچ اهميت و اعتباري هم نداره. درباره آينده جمله‌هايي كه معناي اميدواري و آرزو داره بنويس و درباره چيزهايي كه الان اتفاق افتاده جمله‌هاي خبري. اگر دوباره ازت سوال پرسيدن جمله‌اي كه توش اطمينان داره بيار. مثلا در بار اول نبايد گفت من مطمئنم اون مقاله پذيرش گرفته، بايد بگي اون مقاله پذيرش گرفته، اگر پرسيدن كه آيا مطمئني؟ بعد بگو كه مطمئنم.
    خلاصه اينكه اطمينان درباره آينده كاملا بي‌معناست و براي خيلي از مخاطب‌ها مخصوصا اساتيد و آدم‌هاي باهوش بدون اعتباره، و جمله‌هاي خبري داراي تاكيد براي بيان بار اول چندان مناسب نيست.

البته اينا باز نظر شخصيه، شايد بقيه جور ديگه‌اي فكر كنند.
    simplex عزیز..مرسی..
    به نظرم این نکته ای که گفتی کاملا منطقیه ..نباید در مورد آینده خیلی با اطمینان صحبت کرد...
    فقط یه چیزی..این استاده خیلی هم kind consideration نداشت ..فقط جواب ایمیل منو داد و پروژه اش و معرفی کرد و گفت که اپلای کنم....آخرش هم ازم خواست نمره جی آر ای رو براش بفرستم که بعدش دیگه جواب نداد...من حدس زدم که برای نمره جی آر ای بوده...حالا با این وجود به نظرت این جمه رو بیارم که despite of your kind considerations, I couldn't get an admission because of my low GRE score.؟ اگه نه..چی بگم که بفهمه پارسال هم باهاش در ارتباط بودم که علااقه ام و به زمینه کاریش نشون بده....بعد دیگه بیشتر از این توی ایمیل خودمو معرفی نکنم..مثلا در مورد پروژه ای که کار کردم و سابقه کارم و این حرف ها....بگذارم توی رزومه بخونشون؟
    باز هم ممنونم از کمکت... ))

من با یکی از اساتید که در تماس بودم گفت که نمره gre و تافل رو واسشو بفرستم..از اونجایی که تاریخ امتحان gre ام 29 ابان هست به ددلاین برای financial aid نمیرسم.. با کمیته پذیرش دانشگاه در میون گذاشتم اونا اینجور جواب دادن :
    کد:
    GRE are required for all applicants, and we do not grant conditional admission based on low or absent GRE scores.
    با این تفاسیر لازمه با استاد درمیون بذارم یا اینکه بیخیال این دانشگاه بشم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

یکی از اساتید که بهم گفته بود منو در جریان کارت بذار. تافلی که این دانشگاه می خواد چند نمره بیشتر از اون چیزی که من گرفتم. م خوام ببینم می تونه کاری برام بکنه. اینطوری بنویسم خوبه؟
    I got my TOEFL (iBT) score today. The details is as below:
    ...

I wondering to know whether or not it is sufficient for applying at ....

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

I've got ...

I wondering if it is sufficient to apply to the university...
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    simplex عزیز..مرسی..
    به نظرم این نکته ای که گفتی کاملا منطقیه ..نباید در مورد آینده خیلی با اطمینان صحبت کرد...
    فقط یه چیزی..این استاده خیلی هم kind consideration نداشت ..فقط جواب ایمیل منو داد و پروژه اش و معرفی کرد و گفت که اپلای کنم....آخرش هم ازم خواست نمره جی آر ای رو براش بفرستم که بعدش دیگه جواب نداد...من حدس زدم که برای نمره جی آر ای بوده...حالا با این وجود به نظرت این جمه رو بیارم که despite of your kind considerations, I couldn't get an admission because of my low GRE score.؟ اگه نه..چی بگم که بفهمه پارسال هم باهاش در ارتباط بودم که علااقه ام و به زمینه کاریش نشون بده....بعد دیگه بیشتر از این توی ایمیل خودمو معرفی نکنم..مثلا در مورد پروژه ای که کار کردم و سابقه کارم و این حرف ها....بگذارم توی رزومه بخونشون؟
    باز هم ممنونم از کمکت... ))

شما فرض كن كه كايند بوده، چي مي‌شه مگه؟ آدم‌ها از تعريف خوششون مي‌آد، البته به شرطي كه حساب شده باشه و حس بدي منتقل نكنه. اگر بهش بگي كه كايند بوده حس مثبت متنت بيشتر مي‌شه و هيچ اتفاق منفي هم نمي‌افته. براي همين هم هست كه توي نامه‌ها مي‌نويسيم كه مثلا "پيشاپيش از همكاري شما تشكر مي‌كنيم" توي انگليسي هم مي‌نويسيم thank you in advance for your cooperation. بگذريم.
    خودت رو هم بايد معرفي كني. كسي حال و حوصله اينكه بگرده نامه پارسال شما رو پيدا كنه نداره. همين كه مي‌گي پارسال هم باهاش در ارتباط بودي كافيه. رزومه رو هم حتما پيوست كن.
    اينجوري فكر كن: داري يك مشتري بسيار معتبر براي يك محصولت پيدا مي‌كني. حالا بهش مي‌گي كه "اون تبليغي كه پارسال برات فرستادم رو بخون"؟ يا اينكه از اول همه چيز رو خيلي قشنگ‌تر و بهتر و دقيق‌تر براش مي‌فرستي؟

Junior Member

این متن ایمیلی است که من از یکی از اساتید دریافت کردم:
    Dear Moein,

I am very impressed with your skills and experience, and would
    certainly consider you for a position in our team. However, first
    you must gain entrance to the university and acceptance by the College of
    Optics..or the Dept of Electrical and Computer Engineering..

ایشون همین ایمیل رو به مسئول بخش application هم CC کرده اند.
    این جواب تا چه حد امیدوار کننده است؟ و University Trustee Chair بودن استاد مربوطه تا چه حد در پذیرش نهایی تاثیر گذار میتونه باشه؟
    سپاس از راهنمایی دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)