صفحه 21 از 1371 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

mparsa_1365:

به نظر من مهم اینه که جواب داده پس شانس هست! هر چند که جمله ی اول رو زیاد تکرار کرده اما به هر حال تا حدی تحویل گرفته که باز جوابتون رو داده!

من استادی که دارم میرم اولین نامه ای که به من زده بود همه گفتند تمپلیت هستش و اگه نامه رو به یکی از استادای تیز دانشگاه نشون نداده بودم و اون توش غلط املایی نگرفته بود! (مبنی بر اینکه احتمالا تمپلیت با دقت بیشتری نوشته میشه!) اپلای نمی کردم و آفر نمی گرفتم. مهم اینه که جواب شما رو بدن تا همین قدرش هم خوبه که نشون بده حداقل به آدم نیاز دارن. ضمنا استادا برای خیلی ها حتی همین تمپلیت رو هم نمی فرستند بودن یه تعداد زیادی استاد که ما باهاشون تماس گرفتیم و به یه سریمون جواب میدادن یه سری نه, پس مطمئن باشین یه دیدی هم به رزومه میزنن! یه استاد بود که معروف هم هست واسه 4 نفر از ما هر کدوم 10 خط! ایمیل نوشته بود که به نظرمون تمپلیت بود اما مقایسه کردیم هیچ کدوم به هم ربط نداشت!!! شاید چند تا داشت!

ضمنا شما با یه تعداد زیادی کانتکت کنید اگه کسی واقعا آدم لازم باشه آخر سر ببینه آپلای نکردین بهتون میگه چرا آپلای نکردین! من نمی دونم واقعا این گیر دادن به تمپلیت دیگه چیه! کلا جواب دادن نامه نشون میده که استاد آدم لازم داره یا نه هیچ دلیلی هم نداره که شما رو انتخاب کنه یا کسه دیگری رو و ...
    اتفاقا استادای بیکار که هی کمک می کنن و جواب اینا میدن معمولا آخر سر فاند ندارن خودشون لای در ان آدم کلفت تمپلیت هم بفرسته خوبه!
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

دریافت template به معنی جواب منفی نیست. در واقع template به شما می گه که خودتون باید ارزیابی کنید و ببینید با توجه با شرایطتون باید اونجا شانستون رو امتحان کنید یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

سلام

جواب این Email رو چی بدم به نظرتون؟ این یعنی سر کارم؟ من نگفته بودم که برای fall در سال 2009 دارم apply میکنم، ممکنه منظورش از سال بعد 2009 باشه(یعنی همونی که من میخوام)

Dear Sobhan,

Thanks for your interest. There are research degree opportunities in our group, but at the moment we have no more funding available to support PhD students with bursaries. If you already have funding available, then we can discuss the possibility of a research product, otherwise I will have to keep your CV in case more funding is available (possibly next year).

Please let me know.

Kind regards,

Miltos

ممنون از وقتی که دوستان میذارن

سبحان

نقل قول نوشته اصلی توسط s_badiozaman
    سلام
    جواب این Email رو چی بدم به نظرتون؟ این یعنی سر کارم؟ من نگفته بودم که برای fall در سال 2009 دارم apply میکنم، ممکنه منظورش از سال بعد 2009 باشه(یعنی همونی که من میخوام)

Dear Sobhan,
    Thanks for your interest. There are research degree opportunities in our group, but at the moment we have no more funding available to support PhD students with bursaries. If you already have funding available, then we can discuss the possibility of a research product, otherwise I will have to keep your CV in case more funding is available (possibly next year).
    Please let me know.
    Kind regards,
    Miltos
    ممنون از وقتی که دوستان میذارن
    سبحان
    به نظر من منظورش fall 2010 هست
    در ضمن حتی در اون صورت هم گفته possibly
    به نظر که یا template هست یا استاد الان واقعا" فاند نداره
    به هر حال موردی نیست که بشه روش حساب کرد.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

به نظر من template هست و نمی شه روش حساب کرد . منظورش هم سال پاییز 2009 بوده. عموما استادهایی که فاند ندارند این جور template هایی رو دم دست دارند و برای دانشجوها می فرستند...

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

به نظر من منظورش Fall 2009 بوده، هرچند خیلی مطمئن حرف نزده ولی چرا ناامید بشیم از این جواب!!!
    مهم نیست که تمپلیت هست یا نه...به تماسهات باهاش ادامه بده شاید به نتیجه برسی

Senior Member

to s_badiozaman :

البته حتما جواب این استاد رو بده. به قول دوستومون نیبید هیچ فرصتی رو از دست داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

ممنون از جوابهاتون

میخوام جواب استاد رو بدم، موارد زیر رو مطرح کنم:

1- آیا استاد میتواند برایم موقعیت کاری فراهم کند تا از آن طریق بخشی از هزینه هایم را Cover کنم؟ مثلا تو پروژه های مرتبط با حوزه کاری من که از صنعت گرفته اند.
    2-آیا منظور استاد Fall2009 بوده یا Spring 2009 ؟
    3- در هر صورت منو در نظر داشته باشه حتی برای یک سال بعد. چون شنیده ام که گاهی بعد از یک سال واقعا بررسی میکنن.

نظری دارید که چیزی اضافه / کم کنم؟

ممنون
    سبحان

Junior Member

میدانم این email هم شباهت زیادی به email های فوق داره ولی دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید که آیا در مورد این پاسخ امیدی هست؟ آیا واقعا در این موارد استاد تماس خواهد گرفت . و آیا صلاح است که apply کنم یا باید منتظر بشینم؟

(این email از طرف یکی از استادان Louisiana State University فرستاده شده.)

Right now I have no plan for taking new students in Fall 2009 as I will be taking 2 new ones in Spring 2009. Currently, I have no assistantship available for students coming in Fall 09, but I will put your name on my list in case funding is coming in.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Naim_edu
    میدانم این email هم شباهت زیادی به email های فوق داره ولی دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید که آیا در مورد این پاسخ امیدی هست؟ آیا واقعا در این موارد استاد تماس خواهد گرفت . و آیا صلاح است که apply کنم یا باید منتظر بشینم؟

(این email از طرف یکی از استادان Louisiana State University فرستاده شده.)

Right now I have no plan for taking new students in Fall 2009 as I will be taking 2 new ones in Spring 2009. Currently, I have no assistantship available for students coming in Fall 09, but I will put your name on my list in case funding is coming in.
    به نظر من شانس شما 50 ، 50 است. ممکنه شانس داشته باشین ممکنه هم نه...
    ولی اگه به ایمیل زدن بهش ادامه بدی می تونی نظرش رو تغییر بدی به طوری که برای Fall 2009 دانشجو بگیره و به دنبال اون فاند هم برات جور کنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)