صفحه 212 از 1371 نخستنخست ... 1121622022032042052062072082092102112122132142152162172182192202212222623127121212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

آقا من به استادی گفتم که می خوام اپلای کنم به دانشگاهش، و پرسیدم که می تونم شما رو در جریان کارام قرار بدم، ایشون گفتند بله!!
    چقدر میشه به این امیدوار بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام.
    من رزومم رو برای یه استاد فرستادم و ایشون اینطوری جواب داد:

Thank you very much for your interest. I'll recruit 2-3 highly motivated students to work with me in the coming year. Your resume looks very impressive. There could be a potential fit. I'd like to encourage you to apply USC. Feel free to put my name as professor of interest.

به نظرتون این هم جزو تمپلیت ها هست؟

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    به نظر من تمپلته.شاید منظورشون این بوده که میلتون رو به کمیته پذیرش CC کردن.
    جواب هم باید بدم بش؟
    حالا باید چکار کنم؟ به کمیته پذیرش بگم کی فاند داره منو بش معرفی کنه؟! این درسته؟
    والا من که اینچوریشو ندیده بودم!
    بچه ها اگه کسی تجربه ای داره بگه.
    اصلا ما باید جواب تمپلت ها رو بدیم یا تشکر کنیم؟ این روالش چجوریه!
    ممنون

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط espakizeh نمایش پست ها
    سلام.
    من رزومم رو برای یه استاد فرستادم و ایشون اینطوری جواب داد:

Thank you very much for your interest. I'll recruit 2-3 highly motivated students to work with me in the coming year. Your resume looks very impressive. There could be a potential fit. I'd like to encourage you to apply USC. Feel free to put my name as professor of interest.

به نظرتون این هم جزو تمپلیت ها هست؟
    به نظر نمیاد تمپلت باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

Thank you for your email. I may have opportunities for new graduate students in January and May. The projects would be on .... Another project would investigate ...
    Do you have any funding from Iran? Unfortunately New Brunswick charges a differential (extra) fee to non-Canadians so that tuition is almost $22,000 a year.
    I am flying to a conference in Vancouver in a few hours but will have email during my travels. I look forward to hearing from you.

می خوام یکی یه استراتژی واسه همچین ایمیلهایی بم بگه. خوب مسلما اگه بگم که می تونم خودم اینو تامین کنم که پررو میشن (و البته خونواده هم بیچاره میشه!) اگر هم بگم اصلا نمی تونم می ترسم بیخیالم بشه. به من بگویید چه کنم...

یه چیز دیگه هم میخواستم به همه دوستانی که تازه شروع کردن به ایمیل دادن بگم: اگر رزومه (حتی نسبتا) خوبی دارید و هنوز جواب نگرفتید اصلا نا امید نشید. بعضی از استادا بعد از 4-3 ماه دارن به من جواب میدن. به بعضیاشون هم بیش از 2-1 بار میل زده بودم. خلاصه اینکه ادامه بدید و صبور باشید...

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

I am currently in Korea for my sabbatical leave, but will back this Fall. Have you applied to WMU? You will first follow departmental admission process and then decide what to study more specifically at WMU.

Thank you for your interest and wish your success.

من چجوری به این استاده بگم که فاند داری یا نه؟
    (اون ایلای و که همشون میگن بکنید ؟)
    میخوام بگم که اگه بم فاند تعلق میگیره اپلای کنم ؟ زشت نیست یه هو برم سراغ اصل مطلب

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط hosseinab
    سلام به همگی

این یعنی چی :

Hossein,

I can work with you on your research, but I will not be able to provide funding.

یعنی این یارو فاند نداره یا نمی خواد فاند بده !

مرسی از همه شما

فرقی نمی کنه، مهم این که شما فاند از طرف ایشون نخواهی داشت. همین
    چرا ! اتفاقا فرق می کنه چون اگه داشته باشه واسه PhD من می تونم B.Sc. to PhD بخونم ! فک می کنم این بابا فک کرده من واسه مستر می خوام !

نظری دارید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    چرا ! اتفاقا فرق می کنه چون اگه داشته باشه واسه PhD من می تونم B.Sc. to PhD بخونم ! فک می کنم این بابا فک کرده من واسه مستر می خوام !

نظری دارید ؟
    این چیزی که نوشته یعنی اینکه ممکنه واسه پروژه ای که الآن خودش داره روش کار می کنه فاند داشته باشه (یعنی احتمالا در صورتی به شما فاند میده که رو پروژه خودش کار کنید) ولی میگه اگه میخوای در زمینه مورد علاقه خودت کنی باید خرجش رو همخودت بدی.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها

نظری دارید ؟
    سلام،

ایشون اسمی از PhD یا مستر نیوردن، کلا" گفتن که نمی تونن ساپورتتون کنن. حالا یا اصلا" open position ندارن و یا قبلا" اختصاصشون دادن. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    I am currently in Korea for my sabbatical leave, but will back this Fall. Have you applied to WMU? You will first follow departmental admission process and then decide what to study more specifically at WMU.

Thank you for your interest and wish your success.

من چجوری به این استاده بگم که فاند داری یا نه؟
    (اون ایلای و که همشون میگن بکنید ؟)
    میخوام بگم که اگه بم فاند تعلق میگیره اپلای کنم ؟ زشت نیست یه هو برم سراغ اصل مطلب
    سلام،

نه دوست خوبم، این سوالتون اصلا" جالب نیست! هیچ استادی به شما قول نمیده که حتما" فاند می گیری و اپلای کن. شما میتونید از ایشون بپرسید که آیا open position دارن یا نه و اگر بله شانس شما رو چطوری ارزیابی می کنن. موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)