صفحه 213 از 1371 نخستنخست ... 1131632032042052062072082092102112122132142152162172182192202212222232633137131213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    Thank you for your email. I may have opportunities for new graduate students in January and May. The projects would be on .... Another project would investigate ...
    Do you have any funding from Iran? Unfortunately New Brunswick charges a differential (extra) fee to non-Canadians so that tuition is almost $22,000 a year.
    I am flying to a conference in Vancouver in a few hours but will have email during my travels. I look forward to hearing from you.

می خوام یکی یه استراتژی واسه همچین ایمیلهایی بم بگه. خوب مسلما اگه بگم که می تونم خودم اینو تامین کنم که پررو میشن (و البته خونواده هم بیچاره میشه!) اگر هم بگم اصلا نمی تونم می ترسم بیخیالم بشه. به من بگویید چه کنم...

یه چیز دیگه هم میخواستم به همه دوستانی که تازه شروع کردن به ایمیل دادن بگم: اگر رزومه (حتی نسبتا) خوبی دارید و هنوز جواب نگرفتید اصلا نا امید نشید. بعضی از استادا بعد از 4-3 ماه دارن به من جواب میدن. به بعضیاشون هم بیش از 2-1 بار میل زده بودم. خلاصه اینکه ادامه بدید و صبور باشید...
    سلام،

دوست خوبم به ایشون بگید که این مبلغ برای شما هزینه زیادی هست و مطمئن نیستید که بتونید تامینش کنید (نگید نمیتونم!!). بهشون بگید که می خواین نظر ایشون رو در مورد احتمال گرفتن financial aid با توجه به رزومتون بدونید. با آرزوی موفقیت!
    The best way to predict the future is to invent it

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    آقا من به استادی گفتم که می خوام اپلای کنم به دانشگاهش، و پرسیدم که می تونم شما رو در جریان کارام قرار بدم، ایشون گفتند بله!!
    چقدر میشه به این امیدوار بود؟
    جواب خاصی ندادن که بخواین بهش امیدوار باشید. شما هم به عنوان یک candidate در نظر گرفته خواهید شد. پیروز باشید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    میشه جواب این پست رو بدید؟
    سلام،

دوست گرامی میتونید در پاسخ تشکر کنید از اطلاعاتی که به شما دادن و بگید که شما قصد دارید برای مقطع PhD اپلای کنید. ایشون گفتن که فعلا" پوزیشن ندارن بنابراین کار دیگه ای از شما بر نمیاد! اگر بخواین میتونید اپلای کنید و ایشون رو در جریان بگذارید و امیدوار باشید که ایشون پروژه/گرنت جدیدی بگیرن که دانشجو نیاز داشته باشن. موفق باشید.

Junior Member

بچه ها لطفا جواب بدید . من این پست رو تو حفظ ارتباط با اساتید هم گذاشتم ولی کسی جواب نداده. خیلی فوریه .ممنون

با سلام
    من از یکی از اساتید نامه خوبی دریافت کرده بودم که به نظرش c.v ام خوب بود و گفت شانس بالایی دارم و apply کن. من اون موقع gre نداده بودم و گفتم 23 اکتبر می دهم. حالا واسه 20 نوامبر هم ثبت نام کردم تا ببینم کدوم بهتر می شه بفرستم (آخه مینیمم وربالش 430 هست و بالاست). به ددلاین دانشگاه هم می خوره زمان گرفتن نمره دوم gre. به نظرتون به استاد ایمیل بزنم و بگم که gre رو دادم ولی یکی دیگه هم ثبت نام کردم تا ماکزیمم نمره رو بفرستم و نظرش رو درباره اهمیت وربال بپرسم یا صبر کنم تا نمرم بیاد بعد اگه کمتر شد ایمیل بزنم و بگم که یکی دیگه هم داده بودم و منتظر اون می مونم. اون وقت استاده نمی گه این که گفته بود اکتبر امتحان داره؟ نمی تونم صبر کنم تا نمره دومی هم بیاد بعد خودم تصمیم بگیرم چون هم تو رزومم گفتم امتحانم کی هست هم اون وقت خیلی دیر می شه.
    ممنون

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط payvand نمایش پست ها
    بچه ها لطفا جواب بدید . من این پست رو تو حفظ ارتباط با اساتید هم گذاشتم ولی کسی جواب نداده. خیلی فوریه .ممنون

با سلام
    من از یکی از اساتید نامه خوبی دریافت کرده بودم که به نظرش c.v ام خوب بود و گفت شانس بالایی دارم و apply کن. من اون موقع gre نداده بودم و گفتم 23 اکتبر می دهم. حالا واسه 20 نوامبر هم ثبت نام کردم تا ببینم کدوم بهتر می شه بفرستم (آخه مینیمم وربالش 430 هست و بالاست). به ددلاین دانشگاه هم می خوره زمان گرفتن نمره دوم gre. به نظرتون به استاد ایمیل بزنم و بگم که gre رو دادم ولی یکی دیگه هم ثبت نام کردم تا ماکزیمم نمره رو بفرستم و نظرش رو درباره اهمیت وربال بپرسم یا صبر کنم تا نمرم بیاد بعد اگه کمتر شد ایمیل بزنم و بگم که یکی دیگه هم داده بودم و منتظر اون می مونم. اون وقت استاده نمی گه این که گفته بود اکتبر امتحان داره؟ نمی تونم صبر کنم تا نمره دومی هم بیاد بعد خودم تصمیم بگیرم چون هم تو رزومم گفتم امتحانم کی هست هم اون وقت خیلی دیر می شه.
    ممنون
    سلام،

دوست خوبم گزینه اولی که مطرح کردید مناسب هست. "به استاد ایمیل بزنم و بگم که gre رو دادم ولی یکی دیگه هم ثبت نام کردم تا ماکزیمم نمره رو بفرستم ".
    موفق باشید!

Senior Member sara123 آواتار ها

حدود یک ماه و نیم پیش یه استادی به من گفت که بکگراندت واسه گروه من خیلی خوبه و من می خوام سال دیگه دانشجوی جدید بگیرم. مقاله هات را بفرس و به من اطلاع بده که می خوایی اپلایی کنی یا نه؟
    من هم مقاله ها را فرستادم و گفتم می خوام اپلای کنم و گفتم نظرت را بگو. دیگه جواب نداد.
    حالا ریویژن مقاله ام اومده و من درست کردم و می خوام واسش بفرستم. اما دیگه نمی دونم چی بگم . کسی ایده ای داره؟ لطفا راهنمایی کنین.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member

I am impressed by your academic record, and I agree that your research interests are well-aligned with the activities of my research group. I strongly encourage you to apply to the PhD program in electrical engineering at UMBC, which you can do at the WEB site: www.umbc.edu/gradschool. When you apply, you should indicate your interest in working with me as your PhD advisor.

My department will decide to whom it will offer financial support among the admitted students some time around March-April. It has been my experience that students from Iran often have considerable difficulty in getting a visa to come to the United States. So, it is important to get started early.

الان رسما گفته هیچکارس ؟ جوابی جز تشکر میشه داد ؟
    مرسی

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

I’m very interested in your background.
    I invite you to apply to our program.
    Please find attached relevant information.
    Best!

بنظر شما این تمپلته؟
    من حالا باید ازش تشکر کنم؟ یا جوابی بش ندم؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    I’m very interested in your background.
    I invite you to apply to our program.
    Please find attached relevant information.
    Best!

بنظر شما این تمپلته؟
    من حالا باید ازش تشکر کنم؟ یا جوابی بش ندم؟
    حتما به نظر من تشکر کنید و بگید در جریان قرارش میدید. به هر حال من فک می کنم اساتید حتی اگه میل تمپلیت هم بدن به دانشجوهای competitive میدن اون میل هارو و البته این میل های تمپلیت auto-response نیستن که لازم نباشه جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    حدود یک ماه و نیم پیش یه استادی به من گفت که بکگراندت واسه گروه من خیلی خوبه و من می خوام سال دیگه دانشجوی جدید بگیرم. مقاله هات را بفرس و به من اطلاع بده که می خوایی اپلایی کنی یا نه؟
    من هم مقاله ها را فرستادم و گفتم می خوام اپلای کنم و گفتم نظرت را بگو. دیگه جواب نداد.
    حالا ریویژن مقاله ام اومده و من درست کردم و می خوام واسش بفرستم. اما دیگه نمی دونم چی بگم . کسی ایده ای داره؟ لطفا راهنمایی کنین.
    سلام
    اگه قبلا جواب داده احتمالا بازم جواب میده. ممکنه مسافرتی جایی باشه. تلفنی سراغشو بگیر ببین پیداش میکنه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)