صفحه 218 از 1371 نخستنخست ... 1181682082092102112122132142152162172182192202212222232242252262272282683187181218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک سئوال داشتم
    من به یک استاد تو کانادا ایمیل زدم ولی بعد از 15 روز جوابی نگرفتم
    از یکی از دوستام تو اون دانشگاه سئوال کردم گفت استاد مورد نظر من وضع مالیش الان خوب نیست و فاند ندارده
    دوستم یک استاد معرفی کرده برای میل زدن که همکار نزدیک اون استاد اوله و تاکید کرده که تو میلیم بنویسم که من قبلا به استاد اول میل زدم و جوابی نگرفتم
    حالا سئوالم اینه
    من فقط تو یک جمله بنویسم

it must be mentioned that I sent same email to prof.... but unfortunately did not recive any answer
    کافیه یا جمله دیگه ای پیشنهاد می کنین
    ممنون میشم اگه جوابمو زود بدین
    سلام
    به نظر من اگر اشاره هم نکنی زیاد اشکالی نداره، چون 2 هفته پیش بوده و تا حالا جوابی نگرفتی. ولی اگه اصرار داری که اشاره کنی به نظرم جملت بد نیست، گرچه من با یه کم تغییر اینو پیشنهاد میدم (same Email چندان جالب نیست!) :

I must also mention that I contacted Prof. XXX by email, but I have received no response on his/her behalf.

موفق باشی.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    ممنون، ایده خاصی برای بیش از این جلوتر رفتن قبل از اپلای کردن دارید؟
    خب میتونید شانس پذیرشتونو از coordinator برنامه سوال کنید. اما از ادست این استاد ظاهرا کاری ساخته نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،
    1- بله جوابشون امیدوار کننده هست.
    2- نه!! این جمله رو ننویسید، مناسب نیست!
    موفق باشید.
    خیلی ممنون که جواب دادید. حق دارید خیلی غیر رسمیه. می خواستم قضیه رو از اول تعریف نکنم، وقتتونو بگیرم ولی انگار نمیشه. ببینید من 3 ماهه که علیرغم ایمیلهام نتونستن از این استاد(A) جواب بگیرم. تا اینکه 2هفته پیش دانشگاه اعلام کرد که کانادا یک پروژه بزرگ داره که براش چند تا پوزیشن در زمینه های مختلف اعلام کرده بود. هفته پیش برای یه پروژه PhD که سوپروایزرش کس دیگه ای (B) بود اپلای کردم که تا آخر هفته جواب نداد. پروژه استاد(A)، مستر هست ولی هم خیلی قشنگ و به روزه هم اینکه اگر رو این کار کنم، بعدا احتمال اینکه یه دانشگاه تاپ تر پذیرش بگیرم بیشتره. بنابراین گفتم خوب حالا ارزششو داره که دوباره مستر بخونم و ایمیل دادم به (A). حالا نگو (B) سوپروایزر مشترک این پروژه هم هست. فردای اون روز، اول (B) بم یه ایمیل داد و گفت be patient و I will be circulating your information to the others on this workplan. بعد از چند ساعت (A) جواب داد بم و دیدید که چی گفت (و جوابشو واسه B و یک نفر دیگه هم فوروارد کرده بود). البته من تو SOP دومی که نوشتم کاملاحواسم بود که چیزی در مورد علایقم متناقض با SOP اولی نباشه که کار خراب بشه. من هنوزم اون مستره رو بیشتر دوست دارم و به کار خودمم نزدیکتره. خواستم با اون جمله ای که تو پست قبلی نوشتم بش نشون بدم که اگه واسه (B) اپلای کردم به خاطر این بوده که جوابمو ندادی و نا امید شدم. حالا:1- به نظرتون B فهمیده که من به A ایمیل دادم که همچین چیزی گفته؟؟؟اونم دقیقا بعد از ایمیل من به A !!
    2- حالا به نظرتون بیخیال شم و فقط از A تشکر کنم، یا این مسئله رو یه جوری توضیح بدم؟ چه جوری؟؟
    من همینجا از این پست طولانی خودم اعلام شرمندگی و ندامت می کنم ولی چاره ای نبود...

Junior Member

نظرتون راجع به جواب این استاد چیه:
    Maryam,
    I am retiring in May so cannot work with you.
    Best wishes in your search,
    امضاء

Junior Member

چی باید بگم؟ لازمه چیزی بگم که من رو یادش باشه؟ یا فعلاً فقط تشکر کنم؟
    you have great background,
    welcome you to apply,
    after completing your application, please
    let me know.

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

Thanks for sending me your CV. It looks good although I have not seen your transcript, which I believe should be OK. My question is that: how are going to fund your studies at this University ? Currently I don't have funds to offer to new students. Let me know and we can discuss further.

Best regatds
    خب به نظرتون منتظر یه دانشجوی بهتره؟
    من الان فقط تشکر کنم ازش یا چیز دیگه ای هم باید بگم؟!

(الان فقط تشکر کنم و بنظرتون ) بعد 1-2 ماه دیگه خودم دوباره بش ایمیل بزنم بگم چی شد؟ زشت نیست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    Thanks for sending me your CV. It looks good although I have not seen your transcript, which I believe should be OK. My question is that: how are going to fund your studies at this University ? Currently I don't have funds to offer to new students. Let me know and we can discuss further.

Best regatds
    خب به نظرتون منتظر یه دانشجوی بهتره؟
    من الان فقط تشکر کنم ازش یا چیز دیگه ای هم باید بگم؟!

(الان فقط تشکر کنم و بنظرتون ) بعد 1-2 ماه دیگه خودم دوباره بش ایمیل بزنم بگم چی شد؟ زشت نیست؟
    Dude:
    he/she has not any funding to support u. that's all! . u can either be thankful or not, it doesn't make any difference.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryaam نمایش پست ها
    نظرتون راجع به جواب این استاد چیه:
    Maryam,
    I am retiring in May so cannot work with you.
    Best wishes in your search,
    امضاء
    این ایمیل ها رو اساتید با شخصیت در حال بازنشستگی می گن.
    ورودی جدید رو برای سپتامبر میگیرن. پس کسی که May بره دیگه...
    به تلاشتون ادامه بدین
    توکل به خدا...

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادید. حق دارید خیلی غیر رسمیه. می خواستم قضیه رو از اول تعریف نکنم، وقتتونو بگیرم ولی انگار نمیشه. ببینید من 3 ماهه که علیرغم ایمیلهام نتونستن از این استاد(A) جواب بگیرم. تا اینکه 2هفته پیش دانشگاه اعلام کرد که کانادا یک پروژه بزرگ داره که براش چند تا پوزیشن در زمینه های مختلف اعلام کرده بود. هفته پیش برای یه پروژه PhD که سوپروایزرش کس دیگه ای (B) بود اپلای کردم که تا آخر هفته جواب نداد. پروژه استاد(A)، مستر هست ولی هم خیلی قشنگ و به روزه هم اینکه اگر رو این کار کنم، بعدا احتمال اینکه یه دانشگاه تاپ تر پذیرش بگیرم بیشتره. بنابراین گفتم خوب حالا ارزششو داره که دوباره مستر بخونم و ایمیل دادم به (A). حالا نگو (B) سوپروایزر مشترک این پروژه هم هست. فردای اون روز، اول (B) بم یه ایمیل داد و گفت be patient و I will be circulating your information to the others on this workplan. بعد از چند ساعت (A) جواب داد بم و دیدید که چی گفت (و جوابشو واسه B و یک نفر دیگه هم فوروارد کرده بود). البته من تو SOP دومی که نوشتم کاملاحواسم بود که چیزی در مورد علایقم متناقض با SOP اولی نباشه که کار خراب بشه. من هنوزم اون مستره رو بیشتر دوست دارم و به کار خودمم نزدیکتره. خواستم با اون جمله ای که تو پست قبلی نوشتم بش نشون بدم که اگه واسه (B) اپلای کردم به خاطر این بوده که جوابمو ندادی و نا امید شدم. حالا:1- به نظرتون B فهمیده که من به A ایمیل دادم که همچین چیزی گفته؟؟؟اونم دقیقا بعد از ایمیل من به A !!
    2- حالا به نظرتون بیخیال شم و فقط از A تشکر کنم، یا این مسئله رو یه جوری توضیح بدم؟ چه جوری؟؟
    من همینجا از این پست طولانی خودم اعلام شرمندگی و ندامت می کنم ولی چاره ای نبود...
    چه ماجرای پیچیده ای!!
    1- نه فکر نمی کنم! اگر هم متوجه شده باشه اصلا برخوردی نکرده که نشون بده ناراحت شده. شاید اصلا" پاسخ ایشون در جواب همون ایمیل اولیتون باشه، همون ایمیلی که گفتید تا آخر هفته جواب نداد!
    2- شما کار صحیحی کردید که دو تا SOP رو طوری نوشتید که در تضاد نباشن. الان هم فقط تشکر کنید و بگیدکه منتظر پاسخشون خواهید بود.
    موفق باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

با سلام
    خیلی ممنون میشم اگ ی نفر در مورد این جواب استاد نظر بده:
    You have impressive background. I’d strongly encourage you to apply to the graduate program of our department. The final decision of admission, however, will be made a graduate admission committee.

جواب یه استاد از دانشگاه میشیگانه. بنظر شما با این جواب میشه اپلای کنم؟ یا اینکه جواب عادیه و روش نباید حساب باز کرد؟
    خیلی ممنون

سلام
    ب ی استاد از میشیگان ایمیل زدم جواب داد:
    Have you received PhD admission here at U of M?
    بعدش من بهش گفتم ک هنوز اپلای نکردم و ازش خواستم ک اگه میشه اسمشو موقع اپلای توی فرم اپلای بیارم که جواب پایین رو داد:
    You do not need any supervisor at this time, though you can write in your statement of purpose with which professor you prefer to work if you are admitted.
    حالا بنظر شما این چه جوابیه؟ با اینجور جوابا میشه اپلای کرد؟
    سلام
    این جواب چطوره؟
    Thank you for your interest in my group. I strongly encourage you to apply for graduate studies in the Mechanical Engineering department at University of Michigan. We can be in touch once we receive your full application.

سلام
    این جواب از برکلی (UC Berkeley) رو میشه روش حساب باز کرد:
    Thanks for your note. I plan to take 2-3 students for Fall 2011. Please apply and depending on the outcome of the admissions, we should chat to explore various opportunities.

سلام
    لطفا برای هر کدوم از جوابای زیر ک از استادا گرفتم نظر بدید ک چقدر میشه روشون حساب بزا کرد؟

1- از دانشگاه پرینستون:
    Your interests match that of graduate programs in the Electrical Engineering Department at Princeton. Admission to the Electrical Engineering Department, is done based on your past record and research interests by the entire department, not by individual professors. Admission is in Fall semester only. Selection of Ph.D. advisor is done after assessment of your course and other performance at Princeton, for research beginning the following summer.
    Admission is very competitive - in the EE department we get about 700 applications from all over the world for 35-40 positions each year. However, ALL admitted Ph.D. students get a full fellowship.

2- از دانشگاه کرنل:
    Thanks for your interest. I would encourage you to apply to our graduate program. I should tell you that our graduate admissions committee makes decisions without regard to which professors are potentially interested in the candidates. After students are admitted, they match up with the research groups.

You can contact Professor Xu, who is our Director of Graduate Studies, for more information.

- این جواب یه استاد از دانشگاهGeorgia Institute of Technology هست. لطفا نظر بدید ک تا چه حد میشه روش حساب باز کرد (البته با فرض اینکه تافل رو درست کنم):
    thank you very much for your interest in my research. You may apply directly to our school of physics as a graduate student. I will be able to take on one more student in the near future. As far as I know the requirements on the Toefl score are taken seriously by our graduate admissions. So you might consider retaking the test.

All the best,

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط da_ha : November 6th, 2010 در ساعت 12:33 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)