صفحه 22 از 1371 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132721225221022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    به نظر من template هست و نمی شه روش حساب کرد . منظورش هم سال پاییز 2009 بوده. عموما استادهایی که فاند ندارند این جور template هایی رو دم دست دارند و برای دانشجوها می فرستند...
    اگر منظورشون fall 2009 بود پس چرا گفته الان فاند نداریم؟ االان که زمان اپلی کردن برای ترم پاییز و بهار 2009 نیست!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

بچه ها قدر template ها رو بدونین به خدا!!!
    من تا حالا به 17 تا استاد کانادا ای میل زدم، به جز یکی که گفت فاند ندارم، هیچ کدوم جواب ندادند! هیچ کدوم !!!!!!!!!!!!!!!! :'( :'( :'(

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    بچه ها قدر template ها رو بدونین به خدا!!!
    من تا حالا به 17 تا استاد کانادا ای میل زدم، به جز یکی که گفت فاند ندارم، هیچ کدوم جواب ندادند! هیچ کدوم !!!!!!!!!!!!!!!! :'( :'( :'(
    template صرف هم فایده ای نداره که!!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_badiozaman
    ممنون از جوابهاتون

میخوام جواب استاد رو بدم، موارد زیر رو مطرح کنم:

1- آیا استاد میتواند برایم موقعیت کاری فراهم کند تا از آن طریق بخشی از هزینه هایم را Cover کنم؟ مثلا تو پروژه های مرتبط با حوزه کاری من که از صنعت گرفته اند.
    2-آیا منظور استاد Fall2009 بوده یا Spring 2009 ؟
    3- در هر صورت منو در نظر داشته باشه حتی برای یک سال بعد. چون شنیده ام که گاهی بعد از یک سال واقعا بررسی میکنن.

نظری دارید که چیزی اضافه / کم کنم؟

ممنون
    سبحان
    به طور کلي فکر نکنم که لازم باشه به اين واضحي از استاد تقاضاي پول بکنيد جمله هاي از قبيل "I ma very interested to be in your research group" همين معنا رو مي ده و استاد متوجه مي شه که شما نياز به پشتوانه مالي داري و اين طور گفتن خيلي هم سنگين تره براي من که جواب داد.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Naim_edu
    میدانم این email هم شباهت زیادی به email های فوق داره ولی دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید که آیا در مورد این پاسخ امیدی هست؟ آیا واقعا در این موارد استاد تماس خواهد گرفت . و آیا صلاح است که apply کنم یا باید منتظر بشینم؟

(این email از طرف یکی از استادان Louisiana State University فرستاده شده.)

Right now I have no plan for taking new students in Fall 2009 as I will be taking 2 new ones in Spring 2009. Currently, I have no assistantship available for students coming in Fall 09, but I will put your name on my list in case funding is coming in.
    بنظر من این یه مورد سوخته هست بفکر جای دیگه باشید.استاده(کسی دیگه منظورم هست) گفته فاند دارم بعدش زده زیرش. اینکه آب پاکی ریخته رو دستت. جای دیگه در نظر داشته باش.
    موفق باشی
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Lisbon-IST

دیروز یه استادی تو Michigan state Univeristy اینجوری به من mail زده.من فکر می کنم که این استاد به همه کسانی که apply می کنن این mail رو زده،نظرتون چیه؟ کسی از این دانشگاه جواب مشابه داره یا نه؟

My department recently decided to offer TAs for many qualified graduate
    applicants. Also it is beneficial to both PhD applicants and professors,
    because during the first year you can more focus on completing
    qualifying exam with much pressure on research. If you are interested in
    applying ........ please submit your application to the department and
    request TA funding.

Thank you for your interest in my research.
    Best wishes,

چه کسي مي داند که تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي؟؟ پيله ات را بگشا... که به اندازه پروانه شدن زيبايي

Senior Member saheb آواتار ها

جواب اين استاد مبرهن است ! ايشوون گفتند كه شما به صورت رسمي اپلاي كنيد و ايشون هيچ اشاره اي به اين نكرده كه مي تونه و يا مي واهد كه به شما RA بده همه چيز و تصميم گيري را به عهده دانشگاه و گرفتن TA توسط شما منوط كرده
    HAPPINESS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Lisbon-IST

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    جواب اين استاد مبرهن است ! ايشوون گفتند كه شما به صورت رسمي اپلاي كنيد و ايشون هيچ اشاره اي به اين نكرده كه مي تونه و يا مي واهد كه به شما RA بده همه چيز و تصميم گيري را به عهده دانشگاه و گرفتن TA توسط شما منوط كرده
    دوستان دیگه نظرشون چیه؟
    به نظرتون من جواب این mail رو چی بدم؟ازش بپرسم که می تونه به من RA یا TA بده ؟می تونین لطفا یک متن نمونه بذارید.
    چه کسي مي داند که تو در پيله تنهايي خود تنهايي؟؟ چه کسي مي داند که تو در حسرت يک روزنه در فردايي؟؟ پيله ات را بگشا... که به اندازه پروانه شدن زيبايي

سلام دوستان ؛ این نامه ایه که از یکی از اساتید به دست من رسید :
    Hello Amir,

Sorry for not responding to your earlier email. This month is quite busy with our major grant applications due at the end of the month.

I am interested in taking on another MASc student and based on your background and technological expertise, I think you make a very strong candidate. Therefore, I strongly recommend that you apply to our program. If I did take you on as an MASc student, it would be a fully funded Research Assistant position.

Let me know if you have any other questions. For questions about submitting an application, contact our graduate secretary (gradsec@civil.ubc.ca).

I look forward to receiving your application. In the application, be sure to mention that you have been in contact with me so that the application comes straight to my desk.

منم اینطور جواب دادم :

Thanks for your time and answer. To be honest, I'm realy surprised and realy appreciate it that you spent time to inform me of your thoughts and decisions.
    Applying to your program (I mean at UBC's Construction Management major) , is my main target which is my first choice between the others.
    So, I just want to be sure that if I get the application from your program, is my Research Assistant position which you mentioned in your email, guaranteed? Can I count on it?
    forgive me for being so frank, because I'm going to spend my whole energy and time concentrating on it, and your response would be a motive for me to do so.

Sincerely,

به نظرتون خیلی تند نرفتم ؟ و اینکه شانس فاند گرفتنم از این استاد چقدره بنظرتون ؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Senior Member saheb آواتار ها

to Javad : آخه ايشون داره به صراحت م يگه كه من نمي تونم بهتون RA بدهم و گفته كه شما گزينه TA را داريد

مي توني ازش بپرسي
    I was wondering if you could inform me wether or not i have any chance to recive RA in case of not getting TA.
    HAPPINESS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)