صفحه 221 از 1371 نخستنخست ... 1211712112122132142152162172182192202212222232242252262272282292302312713217211221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    فعلا اینو تو آب نمک داشته باش جاهای دیگه هم اقدام کن ببین چی پیش میاد
    کاملا موافقم، باید این استاد رو نگهش داری. باهاش در تماس باش. من قبلا هم اینو گفتم، وقتی استادا از بین ماها بهترین ها روانتخاب می کنن پس ماهم باید همین کار رو باهاشون انجام بدیم. اگه پذیرش بهتری داشتی می ری به اون دانشگاه در غیر اینصورت این استاد رو انتخاب می کنی. در مورد سوال اولتم بله این کاملا طبیعی، خیلی کم هستن بچه هایی که قرارداد چند ساله برای فاند داشته باشن اگر هم داشته باشن از نوع فلوشیپ یا اسکارشیپ که از طرف دانشگاه ساپورت می شه، ولی در مورد RA اکثر قراردادها 1 سالست بعد اگه استاد دید واقعا اکتیو هستی قراردادشو باهات تمدید می کنه.
    موفق باشی

Junior Member

سلام این جواب چطوره؟
    Dear Amir
    Subject to your satisfying all of the entrance requirements at University ….. Australia, I would be pleased to supervise your PhD research project on …………………………...
    Please contact the International Centre for scholarship/admission application procedure. The contact persons are:
    ………………………………………… …….
    Please note that I do not deal with any matters related to admission and/or scholarship.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام این جواب چطوره؟
    Dear Amir
    Subject to your satisfying all of the entrance requirements at University ….. Australia, I would be pleased to supervise your PhD research project on …………………………...
    Please contact the International Centre for scholarship/admission application procedure. The contact persons are:
    ………………………………………… …….
    Please note that I do not deal with any matters related to admission and/or scholarship.
    یعنی اینکه حاضره potential supervisor تو باشه
    ولی برا گرفتن بورس و پذیرش باید با بقیه متقاضیا رقابت کنی

Banned

سلام

من به یه استادی خیلی ایمیل زدم و مقاله هام رو واسش فرستادم ، آخرش اینو جواب دادش ( قرمز ها) و منم اون واسش نوشتم ( مشکی ها) :
    HI,

Also, I simply don’t have time to look at the paper. You need to be admitted, let me get to know you, and then we will talk about working with me. I NEVER make decision without knowing someone.

Sorry to be so direct, but I am busy getting ready to go for a conference tonight.

Best Wishes,

Hello

thank you so much Doctor. i understand your situation and your problem about time. you are a very busy man ( Husband , Father , University Professor , Senior Citizen, . . . ). anyway i was at Home ( my own country Iran ) that time and i thought that we could have a telephone call and so on . that's why i said that I'm at Home !

I'm going to apply to the Industrial Engineering Department * * * * for a * * * * * Program and i will inform you as soon as i apply . until that time i have a good opportunity to retake my GRE on Feb 2011.

I'm really interested to work with you not only because your are a Perfect Knowledgeable Professor but also because of your teaching philosophy . i read it and it was completely like my own one. i'm also search about your researches in * * * * . they were perfect and i hope that one they i do my own one under your Supervision. you are the * * * * * * * ! may be it's a dream that one day will come true.

if it is possible for you , talk to the admission office about me and i can be anytime anywhere you want to talk to and I'm in touch with you. please be so direct with me and never hesitate to ask if you have any question about me !

i talked about you to my University Professors and they said that they will recommend me to you very soon.

i will see you soon .

Kindly Regards

حالا به نظر شما هی باهاش در تماس باشم ؟ مثلا بگم برای من فلان مقالت رو بفرست من می خوام بخونم و بعدش خوب بخونمش و چند تا سوال ازش بپرسم ! همون طوری که اون بالا هم نوشته و من هم تایید کردم خیلی سرش شلوغه !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    یعنی اینکه حاضره potential supervisor تو باشه
    ولی برا گرفتن بورس و پذیرش باید با بقیه متقاضیا رقابت کنی

ببینید به نظر من ایشون می تونه یه ایمیل کوچیک ( اون آقای دکتر) واسه اون Admission Office بزنه و بگه که ایشون از نظر من Confirm هستند و من می شناسمش ! این جوری تقریبا حل شده هستش.

ایشالا جور می شه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    استادي در مورد پول بهم گفت سال اول هم شهريه ات را مي دم و هم بهت حقوق مي دم. سال دوم بستگي به عملكردت در سال اول داره اگه پيشرفتي حاصل شده باشه كه با هم ادامه مي ديم وگرنه پول بي پول! طبيعيه؟
    استاد هم خيلي جوان بود تازه phd گرفته و تازه استناد شده و گفت من دانشجوي hard working مي خوام و گفت مي توني از july بيايي زودتر كه كارت را شروع كني. من هم گفتم آره. حالا نمي دونم اون دو ماه هم بهم حقوق مي ده يا نه؟ از اينكه استاد اينقدر هوله هم نگرانم. استادم مي گه از اين استادا بر حذر باش چون بهت خيلي استرس وارد مي كنن. اما خوب همين استاد تا حالا از من خوشش اومده و من چاره اي ندارم. نظر شما چيه؟
    نظر من :
    بهش بگو OK می یام همون Jul و برای اینکه امتحان کنی بهش بگو تا اون موقع با ایمیل کار کنیم و ایمیلی می تونی بفهمی که اوضاع از چه قراره ! حداقل خودت رو می تونی آماده تر کنی در ضمن در طول این مدت با بقیه هم ایمیل بازی می کنی ! شاید حتی موقعیت بهتری واست جور شد .

ایشالا که کار بقیه ما ها هم راه می افته و مثل شما خبرهای خوش می نویسیم واسه همه

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    ببینید به نظر من ایشون می تونه یه ایمیل کوچیک ( اون آقای دکتر) واسه اون Admission Office بزنه و بگه که ایشون از نظر من Confirm هستند و من می شناسمش ! این جوری تقریبا حل شده هستش.

ایشالا جور می شه
    ببینید دوست من
    توی اینجور دانشکده ها هیئت بررسی تصمیم میگیره و استاد confirm بکنه یا نکنه فرقی نمیکنه
    چرا فرقی که میکنه اینه که اگه confirm نکنه پروندتونو اصلا بررسی نمیکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام این جواب چطوره؟
    Dear Amir
    ………………………………………… …….
    دوست عزیز در استرالیا استادا در دادن اسکارشیپ هیچ کارن، یعنی هیچ کمکه خاصی از دستشون بر نمی یاد. اما یکی از موارد مورد نیاز شما برای اپلای کردن در دانشگاه های استرالیا این هست که بتونید یک سوپروایز برای خودتون انتخاب کنید. برای این باید به اساتید میل بزنید و ببینید که مایلند به عنوان سوپروایزر اسمشون رو به Admission Committee معرفی کنید یا نه که خوشبختانه این استاد از رزومه شما خوشش اومده و حاظر تا سوپروایز شما باشه. در این موارد معمولا شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه مشکلی نخواهید داشت حتی اگه بعضی از مدارکتون ناقص باشه مثلا نمره IELTS یا TOEFL به حدنصاب دانشگاه نرسه، به شما پذیرش مشروط می دن و بعد باید مدارکتو کامل کنی. اما این جواب ها تضمینی برای برنده شدن در اسکارشیپ های دانشگاه نمی تونه باشه، همین طور که استاد هم ذکر کرده تقریبا اساتید در استرالیا در اهدا اسکارشیپ به دانشجویان هیچ کاره هستند. (برای اطلاعات بیشتر فروم های استرالیا رو مطالعه کن)
    با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام

من به یه استادی خیلی ایمیل زدم و مقاله هام رو واسش فرستادم ، آخرش اینو جواب دادش ( قرمز ها) و منم اون واسش نوشتم ( مشکی ها) :
    HI,

Also, I simply don’t have time to look at the paper. You need to be admitted, let me get to know you, and then we will talk about working with me. I NEVER make decision without knowing someone.

Sorry to be so direct, but I am busy getting ready to go for a conference tonight.

Best Wishes,

Hello

thank you so much Doctor. i understand your situation and your problem about time. you are a very busy man ( Husband , Father , University Professor , Senior Citizen, . . . ). anyway i was at Home ( my own country Iran ) that time and i thought that we could have a telephone call and so on . that's why i said that I'm at Home !

I'm going to apply to the Industrial Engineering Department * * * * for a * * * * * Program and i will inform you as soon as i apply . until that time i have a good opportunity to retake my GRE on Feb 2011.

I'm really interested to work with you not only because your are a Perfect Knowledgeable Professor but also because of your teaching philosophy . i read it and it was completely like my own one. i'm also search about your researches in * * * * . they were perfect and i hope that one they i do my own one under your Supervision. you are the * * * * * * * ! may be it's a dream that one day will come true.

if it is possible for you , talk to the admission office about me and i can be anytime anywhere you want to talk to and I'm in touch with you. please be so direct with me and never hesitate to ask if you have any question about me !

i talked about you to my University Professors and they said that they will recommend me to you very soon.

i will see you soon .

Kindly Regards

حالا به نظر شما هی باهاش در تماس باشم ؟ مثلا بگم برای من فلان مقالت رو بفرست من می خوام بخونم و بعدش خوب بخونمش و چند تا سوال ازش بپرسم ! همون طوری که اون بالا هم نوشته و من هم تایید کردم خیلی سرش شلوغه !
    سلام دوست عزیز
    قبل از هر چیز ایمیل شما در برخی موارد خیلی informal هست و این اصلا درست نیست
    ثانیا با توجه به ایمیل این استاد شما رو مرجوع کرده به admission office (اکثرا دانشگاههای امریکا) اینجورین
    ثالثا از من میشنوی دیگه بهش ایمیل نزن چون زده میشه و اگه میخوای واسه اینجا اپلی کنی فقط خیلی خلاصه و رسمی بگو توی زمان قبل از ددلاین رسما اپلی میکنی
    بهرحال امیدوارم موفق باشید

اين جواب استاد از دانشگاه UBC منظ.رش اين بوده كه اول ا پلاي كنم؟
    If you are interested in Admission to UBC Architecture, please follow the instructions on our website.
    I will not review your material, nor will I reply to your message.

That is the job of the Admissions Committee.

George Wagner

www.sala.ubc.ca

اينم قبلش داده بود.

Dear Ms ,

If you are seeking admission to the M.Arch Program at UBC,
    you will have to make an applications for admission.

The criteria for admission, and the process are described fully
    on our website at www.sala.ubc.ca

best,
    George Wagner

Chair, UBC Architecture

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)