صفحه 224 از 1371 نخستنخست ... 1241742142152162172182192202212222232242252262272282292302312322332342743247241224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. من میخوام برای فوق لیسانس از دانشگاهای کانادا پذیرش بگیرم. میخواستم بدونم برای فوق لیسانس هم باید با استاد ها تماس گرفت؟ یعنی نمیشه فقط از طریق application خود دانشگاه اقدام کنیم؟ آخه رشته من گرافیکه.... فکر نمیکنم لازم باشه پروژه تحقیقاتی انجام بدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin jam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای فوق لیسانس از دانشگاهای کانادا پذیرش بگیرم. میخواستم بدونم برای فوق لیسانس هم باید با استاد ها تماس گرفت؟ یعنی نمیشه فقط از طریق application خود دانشگاه اقدام کنیم؟ آخه رشته من گرافیکه.... فکر نمیکنم لازم باشه پروژه تحقیقاتی انجام بدم!
    تماس با اساتید فقط شانس شما رو برای دریافت فاند بالا می بره، شما می تونید هر جا که دوست دارید اپلای کنید.

پیش فرض میشه نظرتون رو راجع به این mail بدید لطفا؟

Dear ....,

I am very impressed with your CV and credentials. As of right now I don’t have any positions, but I am thinking about potential projects coming up.

Are you in Toronto now? If so, perhaps it would be useful to meet.

Thanks,

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : میشه نظرتون رو راجع به این mail بدید لطفا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    Dear ....,

I am very impressed with your CV and credentials. As of right now I don’t have any positions, but I am thinking about potential projects coming up.

Are you in Toronto now? If so, perhaps it would be useful to meet.

Thanks,
    سلام جواب خوبی است.
    تشکر کنید و اگر تورنتو هستید بروید ببینیدش و اگر نیستید بخواهید که در تماس باشند و اپلای کنید و یا بخواهید که از مقاله هایی که دارند و مربوط به موضوع کارتان میشود برای شما بفرستند تا خودتان برای آن کار کاملا اماده کنید.

موفق باشید!
    What Goes Around...Comes Around

این جواب کمی من را گیج کرده، نمی دونم چی باید بگم و چی بپرسم. اصلاً میشه رو این جواب حساب کرد؟ اگر دوستان با تجربه نظرشون را بگن کمک بزرگی به من میکنن
    Thank you for your request for information about our Doctoral Program. I have reviewed your message and CV that you provided. Your background is impressive and I very much appreciate your consideration of this university for your continued graduate work.

Unfortunately, however, I am unable to provide you with a strong sense of your chances for admission to the program. That is because, while your background and interests certainly are compatible with our work here, many people are involved in the doctoral admissions process. Decisions on admission to our doctoral program are determined by a lengthy process involving review of applicants by a doctoral admissions committee and then by the entire department faculty. Therefore, I am not able to provide you with an assessment of your chances for admission in the absence of a review of your application package by that process.
    If you have any other questions, please let me know.

Best regards

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazar490 نمایش پست ها
    این جواب کمی من را گیج کرده، نمی دونم چی باید بگم و چی بپرسم. اصلاً میشه رو این جواب حساب کرد؟ اگر دوستان با تجربه نظرشون را بگن کمک بزرگی به من میکنن
    Thank you for your request for information about our Doctoral Program. I have reviewed your message and CV that you provided. Your background is impressive and I very much appreciate your consideration of this university for your continued graduate work.

Unfortunately, however, I am unable to provide you with a strong sense of your chances for admission to the program. That is because, while your background and interests certainly are compatible with our work here, many people are involved in the doctoral admissions process. Decisions on admission to our doctoral program are determined by a lengthy process involving review of applicants by a doctoral admissions committee and then by the entire department faculty. Therefore, I am not able to provide you with an assessment of your chances for admission in the absence of a review of your application package by that process.

Best regards
    شما ظاهرا در کمورد شانس پذیرشتون از ایشون پرسیدید که گفتن چون فقط ایشون در پروسه نیستن و پروسه در اختیار عده دیگه ای هم هس ایشون نمی تونن اظهار نظر کنن. چیزی نیست که بخوای روش حساب بکنی یا نکنی. اگه برای اون دانشگاه competitive هستی بفرست مدارکتو.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    شما ظاهرا در کمورد شانس پذیرشتون از ایشون پرسیدید که گفتن چون فقط ایشون در پروسه نیستن و پروسه در اختیار عده دیگه ای هم هس ایشون نمی تونن اظهار نظر کنن. چیزی نیست که بخوای روش حساب بکنی یا نکنی. اگه برای اون دانشگاه competitive هستی بفرست مدارکتو.
    نکته ای که من را گیج کرده همین مورد است. من ازش خواسته بودم که برای دکتری استادم باشه. ولی جوابش کمی عجیبه و اصلاً نگفته که جای خالی داره یا نه!

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazar490 نمایش پست ها

Best regards
    دانشگاهی که ایشون توش فعالیت میکنه درش پذیرش دانشجو توسط کمیته مربوطه انجام میشه و دست استاد نیست
    بنابراین اگه فکر میکنی شرایطت خوبی و دانشگاهشم خوبه حتما اپلی کن

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

Thanks for your email. It appears you have a great resume, and I’m sure you’d fit in well at the ...

However, it’s really difficult for me to make offers of funding before an individual has been accepted to the program, and I would imagine several of the other faculty feel the same way. I strongly encourage you to apply to the ..., the sooner the better.

Thanks for your email, and good luck with your inquiries

به نظرتون چی جوابشو بدم؟ من این استاد رو خیلی دوست دارم و فیلدش هم خیلی به من میخوره. یه نکته دیگه این که مرتبه اش lecturer هست و آیا اصلا ممکنه فاند داشته باشه؟ البته با توجه به ایمیلش مثل این که داره!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Seabird نمایش پست ها

Thanks for your email. It appears you have a great resume, and I’m sure you’d fit in well at the ...

However, it’s really difficult for me to make offers of funding before an individual has been accepted to the program, and I would imagine several of the other faculty feel the same way. I strongly encourage you to apply to the ..., the sooner the better.

Thanks for your email, and good luck with your inquiries

به نظرتون چی جوابشو بدم؟ من این استاد رو خیلی دوست دارم و فیلدش هم خیلی به من میخوره. یه نکته دیگه این که مرتبه اش lecturer هست و آیا اصلا ممکنه فاند داشته باشه؟ البته با توجه به ایمیلش مثل این که داره!
    سلام
    با توجه به جواب های گرفته خودم می گم :
    1- این دانشگاه Admission Office تصمیم گیرنده فاند شماست و استاد ها از برخورد مستقیم با دانشجو ها خوداری می کنند
    2 - بعد از اینکه شما اپلای کردی شرایطتون بررسی میشه و تصمیم می گیرند که آیا بهتون فاند بدند یا وضعیت Pending داشته باشید که مربوط به Performance شما میشه
    3 - اگر پذیرش شما از نوع Unconditional باشه بهتون فاند اختصاص پیدا می کنه در غیر این صورت باید 1 سال درس بخونی تا بهت فاند بدند !
    4 - حتما اپلای کنید
    5 - نا امید نشید.

اسم دانشگاه رو بنویسید تا بچه ها هم بدوند کدوم دانشگاهها به این صورت هستش و وقت نزارند.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)