صفحه 225 از 1371 نخستنخست ... 1251752152162172182192202212222232242252262272282292302312322332342352753257251225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها

اسم دانشگاه رو بنویسید تا بچه ها هم بدوند کدوم دانشگاهها به این صورت هستش و وقت نزارند.
    ممنون
    اسم دانشگاه: University of Oklahoma

Senior Member sara123 آواتار ها

استادی که جوابش به من هم مثبت هست به من توی ایمیلش نوشته که من یه دانشجوی ایرانی دارم که قراره july بیاد. من خیلی علاقه دارم بدونم اون کی هست. اگه ازش بپرسم ایرادی داره؟
    مرسی
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    استادی که جوابش به من هم مثبت هست به من توی ایمیلش نوشته که من یه دانشجوی ایرانی دارم که قراره july بیاد. من خیلی علاقه دارم بدونم اون کی هست. اگه ازش بپرسم ایرادی داره؟
    مرسی
    به نظر نمي‌آد ايرادي داشته باشه.

به عنوان يك مبحث كلي: لزومي نداره كه اعتماد به نفس‌مون رو ضعيف كنيم و براي هر ارتباطي با استاد از كسي نظر بگيريم. شما داريد براي يك زندگي كاملا مستقل و احتمالا پيچيده آماده مي‌شيد بنابراين از همين الان درباره مسائل‌تون بدون ترديد و بدون صرف زمان زياد تصميم بگيريد و عمل كنيد. مواردي كه واقعا نياز به پرسيدن نظر بقيه باشه خيلي زياد پيش نمي‌آد.
    خلاصه اينكه هر چيزي رو نبايد با همه مطرح كرد و منتظر جواب جمع موند. ولي خب اگر به نظرتون مي‌آد كه پرسيدن اين سوال خيلي مهمه و خيلي حساسه و ممكنه به نوع ارتباط شما با استاد لطمه‌اي وارد كنه، خب موضوع فرق مي‌كنه. كه البته به نظر من اصلا موضوع مهمي نيست. چه استاد جواب بده چه نده هيچ تاثيري روي جايگاه شما نخواهد داشت.

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    مرسی
    فکر نکنم ایرادی داشته باشه! وقتی خودش این مساله رو در ایمیلی که به شما میزنه مطرح میکنه پس پیگیری اون از طرف شما هم بلا مانع هست.
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Junior Member

سلام. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید!!!!
    من توی یه همایش مقاله داشتم و یه استاد از کارم خوشش اومد و پیشنهاد کرد که استاد راهنمام شه واسه دکتری و همونجا هم با یه شرکت صحبت کرد که هزینه ها رو بدن و اونا هم استقبال کردن. همونجا هم راجع به پروپوزال و بقیه مسائل صحبت کردیم. لطفا منو راهنمایی کنید که چه روندی رو باید دنبال کنم واسه research assistantship?? آخه تو application form دانشگاه گزینه ای نیست که نشون بده که RA دارم. فقط یه گزینه به اسم sponsor داره که فکر میکنم مربوط به کسی میشه که scholorship داره. خواهش میکنم یه نفر منو راهنمایی کنه. من خیلی عجله دارم.

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

دوستان نظرتون چیه؟ چطور جوابشو بدم بهتره؟ بالاخره بعد مدت ها میل زدن یه جواب آبرومندانه گرفتم!

Dear …..

Please excuse my delay in replying. I have been very busy the past two weeks.

I have looked at your C.V. and, based on experience from other students from your University, I do believe that you are very well qualified to enter our M.A.Sc program in ….. I would be quite interested in working with you.

There are a group of us doing research in …... We will have funding available for new graduate students. If you were to apply for our program and be admitted, then we would be prepared to offer you this funding.

I think we can offer you a good environment for study and research. We have a coherent research group and there are other Iranian students here who can help ease your transition to a new environment.

I would recommend that you apply for admission. I believe that all the forms are on line through the University. I believe that we can respond quite quickly with an offer of admission and funding which you can then assess to see if it meets your needs.

Dr. ------ is our graduate co-ordinator . He can help you with the technicalities of admission. If you have questions for me please contact me

این جواب یکی از استادای دانشگاه Dalhousie هست که فیلد کاریش خیلی به من شبیهه، کلا نظرتون راجع به دانشگاهش چیه؟ البته چون توی این تاپیک نمیشه راجع به این موضوع بحث کرد، اگر کسی این جا درس می خونه یا خونده یا اطلاعات خوبی راجع بهش داره ممنون میشم به من پ.خ بده،

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام
    نظرتون راجع به این جواب استاد چیه؟
    Please go ahead and apply. Once you get admission let us know to look at the financial opportunities.

و تا زمانی که نتاج آزمون تافل و GRE ام نیومده، با استاد مرتبط باشم یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط APPLY 2009 نمایش پست ها
    سلام
    نظرتون راجع به این جواب استاد چیه؟
    Please go ahead and apply. Once you get admission let us know to look at the financial opportunities.

و تا زمانی که نتاج آزمون تافل و GRE ام نیومده، با استاد مرتبط باشم یا نه؟
    ممنون
    میگه تو پذیرشو از دانشگاه بگیر فاندینگش با من

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    میگه تو پذیرشو از دانشگاه بگیر فاندینگش با من
    سلام

البته به این سادگی هام نگفته که فاندش با من !
    گفته شما اول واهاست اینجا پذیرش گرفته باشی یا بهتر بگم نوشه زمانی که شما پذیرش گرفتی بیا با من ( ما ) حرف بزن تا ببینیم فاند بهت می دیم یا نه !

الیته بگم به نظر من این دوست ما رزومه خوبی داشته که حداقل جوابش رو دادن ! می تونستند اینم نگند !! به نظر من حتما Apply کنه و برای فاند مسابقه بده .

ایشالا همه ما موفق میشیم و نمی زاریم فاندها به دست چینی ها و هندی ها بی افته !

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

من از یکی از استادا درخواست کردم با توجه به اینکه فرآیند تهیه ریز نمرات رسمی و کارنامه ها برای من سخت ‏است می تونه شانس من قبل از اپلای بهم بگه که اینطوری جواب داد. بنظر شما فقط از تشکر کنم یا می تونم ‏مواردی که خواسته براش بفرستم و نظرشو بپرسم.‏

I understand that there is effort involved, but without transcripts, statement of purpose etc it is hard/impossible for schools, us included, to assess your chances. So without knowing much about you, simply based on the fact that we choose about 10 PhD students each year out of several hundred applicants, I'll have to be conservative and say that chances of admission are low.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)