صفحه 226 از 1371 نخستنخست ... 1261762162172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362763267261226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام

البته به این سادگی هام نگفته که فاندش با من !
    گفته شما اول واهاست اینجا پذیرش گرفته باشی یا بهتر بگم نوشه زمانی که شما پذیرش گرفتی بیا با من ( ما ) حرف بزن تا ببینیم فاند بهت می دیم یا نه !

الیته بگم به نظر من این دوست ما رزومه خوبی داشته که حداقل جوابش رو دادن ! می تونستند اینم نگند !! !
    ولی به نظر من لحن جوابش مثبت تر از اینه. مثل جوابای روتین بقیه نیست. من فکر میکنم استاده کاملا خوشش اومده فقط از این نظر قول نداده که شاید مورد بهتری برای اون پوزیشن پیدا کنه. وقتی که در مورد محیطی که در آینده قراره توش کار بکنه توضیح میده، یعنی در حال حاضر شما یک کاندید خیلی قوی برای این پوزیشن هستی. چیزی که مسلمه اینه که اگه میخوایش حتما تا جاتو نگرفتن اپلای کن. در مورد Dalhouse هم دانشگاه نسبتا خوبیه. فقط هواش یه مقدار متغیر و سرده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    ولی به نظر من لحن جوابش مثبت تر از اینه. مثل جوابای روتین بقیه نیست. من فکر میکنم استاده کاملا خوشش اومده فقط از این نظر قول نداده که شاید مورد بهتری برای اون پوزیشن پیدا کنه. وقتی که در مورد محیطی که در آینده قراره توش کار بکنه توضیح میده، یعنی در حال حاضر شما یک کاندید خیلی قوی برای این پوزیشن هستی. چیزی که مسلمه اینه که اگه میخوایش حتما تا جاتو نگرفتن اپلای کن. در مورد Dalhouse هم دانشگاه نسبتا خوبیه. فقط هواش یه مقدار متغیر و سرده.
    من جواب این مساله رو با این ایمیلی که خودم گرفتم میدم :

I encourage you to apply . Funding decisions are made in the Spring after all applications are reviewed.

خوب حالا اگه خوب بخواهیم بهش نیگاه کنیم اون جمله اول یعنی چی ؟( سمت چپ چپی )
    شاید شبیه اون ایمل نباشه ( حتی قوی تر ) اما موضوع همین جاست که همه می گند اول واهاست Apply کنی !

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

این یعنی چی؟

Thank you for sending this e-mail. I will look forward to reviewing
    your application to Rice's PhD program. I am always looking for
    qualified students with an interest in high-dimensional data!

حالا در جواب چی بهش بگم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    این یعنی چی؟

حالا در جواب چی بهش بگم؟
    نظر من :

بهش بگید که من اپلای می کنم و به شما اطلاع می دم تا اون موقع اگه شما کاری داری ما می تونیم با ایمیل کار کنیم . همین طور ازش بخواه که بهت بکه آیا پروژه یا تحقیقی در دستش داره و اینکه مثلا رفرنس بهت معرفی بکنه تا شما قبل از اومدنت اون ها رو بخونی درباره فیلد کاریش آشنایی پیدا کنی.

موفق باشید
    ویرایش توسط hosseinab : November 11th, 2010 در ساعت 06:32 PM دلیل: اشتباه املائی

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نظر من :
    این یعنی اینکه شما باید شیرینی بدی !
    بهش بگید که من اپلای می کنم و به شما اطلاع می دم تا اون موقع اگه شما کاری داری ما می تونیم با ایمیل کار کنیم . همین طور ازش بخواه که بهت بکه آیا پروژه یا تحقیقی در دستش داره و اینکه مثلا رفرنس بهت معرفی بکنه تا شما قبل از اومدنت اون ها رو بخونی درباره فیلد کاریش آشنایی پیدا کنی.

موفق باشید
    ممنون
    .لی این قسمت شیرینی و نفهمیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    این یعنی چی؟

حالا در جواب چی بهش بگم؟
    این یک تمپلیته، ازت خواسته که اپلای کنی و در انتها از بین دانشجوها بهترین رو انتخاب خواهد کرد. ولی حداقل فهمیدی که دانشجو جدید نیاز داره. ازش تشکر کن و بپرس به نظرش چقدر شانس داری برای گرفتن پذیرش، شاید از روی جواب جدیدش بشه فهمید که CV رو خونده یا نه! ولی در کل تشویقت کرده که اپلای کنی تا بتونه کل مدارکتو مورد بررسی قرار بده و با داوطلبانه دیگه مقایسه کنه.

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    من از یکی از استادا درخواست کردم با توجه به اینکه فرآیند تهیه ریز نمرات رسمی و کارنامه ها برای من سخت ‏است می تونه شانس من قبل از اپلای بهم بگه که اینطوری جواب داد. بنظر شما فقط از تشکر کنم یا می تونم ‏مواردی که خواسته براش بفرستم و نظرشو بپرسم.‏

I understand that there is effort involved, but without transcripts, statement of purpose etc it is hard/impossible for schools, us included, to assess your chances. So without knowing much about you, simply based on the fact that we choose about 10 PhD students each year out of several hundred applicants, I'll have to be conservative and say that chances of admission are low.
    سلام دوستان، لطفا نظرات خود را در مورد این پست هم بدهید.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

من جواب این مساله رو با این ایمیلی که خودم گرفتم میدم :

I encourage you to apply . Funding decisions are made in the Spring after all applications are reviewed.

خوب حالا اگه خوب بخواهیم بهش نیگاه کنیم اون جمله اول یعنی چی ؟( سمت چپ چپی )
    شاید شبیه اون ایمل نباشه ( حتی قوی تر ) اما موضوع همین جاست که همه می گند اول واهاست Apply کنی !
    نمی خوام بحث رو کش بدم ولی احساس کردم برای رفع ابهام از ایمیلهای مشابه لازمه. با تجربه ترها هم اگه نظرشونو بگن ممنون میشیم. فرق این جوابی که شما گرفتید با جواب مورد بحث اینه که:1. ایمیل شما یک تمپلت کوتاه و خیلی روتین هست که اکثر بچه ها دریافت می کنن. ولی در جواب seabird استاد وقت گذاشته و علاقه اش رو به همکاری با ایشون ابراز کرده.
    2. ایمیل شما میگه شما اپلای کن تا حالا ما ببینیم خوشمان میاید شما را بگیریم یا نه. ولی ایمیل seabird میگه من خوشم اومده، فاندم دارم. دانشگاه قبولت کنه منم ok. درسته که قول نداده بش ولی بیشتر از این هم در حیطه اختیاراتش نیست که بگه عزیزم تو اپلای هم نکنی قبولی.
    3- وقتی استاد در مورد آینده ی شما در تیم تحقیقاتیش و اینکه شما اونجا چه امکاناتی خواهید داشت صحبت میکنه، یعنی اینکه من شما رو به احتمال قوی خواهم پذیرفت.
    کلمه encourage کردن به اپلای، یه کلمه مصطلح تو این تمپلتها هست که لزوما تاکید خاص یا اصرار استاد برای اپلای کردن شما رو نشون نمیده و زیاد امیدوار کننده نیست. اما باز در این موارد هم شما میتونی امید داشته باشی.

Banned

سلام

لطفا نظر بدید : ( اون قسمتی که Bold) شده می تونه نشونه خوبی باشه ؟

Dear Hossein,

Thank you for your interest in the IE program at ****** University and our areas of research. You can find many answers to your questions from the IE Graduate Program website:

In order to assess your fit within the program, you must formally submit an application. What you sent me is not an application. We review all applicants for their ability and potential fit within the program, and decisions on who to accept are typically made after January 1st. There will be opportunities for assistantships in Fall 2011. Specific amounts, along with students who will receive the assistantships, will not be known until early 2011. As far as a particular research program, it is best to make that decision after you arrive and have a chance to meet several of the faculty. However, your background is well-suited towards research in applied operations research, and your research aligns well with some of our faculty.

If I can assist further during this process, please do not hesitate to ask.
    Regards,

Banned

درباره این هم همین طور : البته این زیاد چیز خاصی ننوشته ولی اگه فکر می کنید من Apply کنم بهتره بهم بگید .

Dear Hossein :

I received your information. Thank you. As the head of the department, I am not taking new students. However, Professor *****, ISE Graduate Coordinator, will review your application. He circulates approved applications to the members of the ISE faculty. The ISE professors individually review the approved applications to identifying new students.

Again, thanks for contacting me about our program.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)