صفحه 228 از 1371 نخستنخست ... 1281782182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382783287281228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام

لطفا نظر بدید : ( اون قسمتی که Bold) شده می تونه نشونه خوبی باشه ؟

Dear Hossein,

Thank you for your interest in the IE program at ****** University and our areas of research. You can find many answers to your questions from the IE Graduate Program website:

In order to assess your fit within the program, you must formally submit an application. What you sent me is not an application. We review all applicants for their ability and potential fit within the program, and decisions on who to accept are typically made after January 1st. There will be opportunities for assistantships in Fall 2011. Specific amounts, along with students who will receive the assistantships, will not be known until early 2011. As far as a particular research program, it is best to make that decision after you arrive and have a chance to meet several of the faculty. However, your background is well-suited towards research in applied operations research, and your research aligns well with some of our faculty.

If I can assist further during this process, please do not hesitate to ask.
    Regards,

به نظرم موضوع خاصي رو مطرح نكرده. به طور كلي اين كه جواب داده خوبه، حالا شايد اخلاقش اين باشه كه به همه ايميل‌ها جواب بده. اين موضوع رو كم كم مي‌توني بفهمي. اما چاره‌اي نيست جز اپلاي كردن. از الان معلوم نيست كه چند تا ta نياز دارند يا چه كسي رو چه پروژه‌اي مي‌تونه چند تا ra داشته باشه و مواردي مثل اينها. كليات برنامه‌ريزي‌ها مشخصه اما تا زمانش نرسه خودشون هم نمي‌دونند چه اتفاقي خواهد افتاد.
    به هر حال بايد اپلاي كني. حالا اگر شما هم مانند بنده محدوديت مالي داري و نمي‌توني تعداد خيلي زيادي اپليكيشن بفرستي بايد خيلي خوب حساب و كتاب كني ببيني كجاها اپلاي كني. اما شرط لازم رو فراموش نكن: بايد حداقل‌هاي دانشكده و دانشگاه رو داشته باشي. در غير اين صورت نظر مثبت استاد به درد نمي‌خوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط USA.ir نمایش پست ها
    دو ست خوبم
    من سه بار اینو پرکردم با رزومه های مختف، بار سوم اینا رو وشتم
    GRE=1500, TOEFL= 115, GPA= 19, 10 ISI paper, Sharif University
    هر سه بارهمون جواب شما رو در یافت کردم.
    این کاملا یه چیز مسخره ایه. 3 روز دیگه این جوابو به همه میدن. بهش توجه نکنید
    فقط یه چیزی من یکی از دوستام که اونجاست شنیدم میگفت ترمای اول فاند نمی دن اگه اینطوری باشه خیلی بده.
    دوستان با تجربه ، اطلاعی ندارن در این مورد؟؟؟
    کلا واسه خارج رفتن ، پول مهمتر از رزومست اینجور که من فهمیدم. منی که شاگرد برتر بودم، الان دارم ایران درس میخونم، شاگرد یکی مونده به آخر لیسانسمون رفته داره برلین درس میخونه.
    پول ندن نمیریم
    penn state هم همینجوری پر کردم ببینم چی میگه، وگرنه معلومه که اونجا نمیفرستم. یه جایی میفرستم که لااقل یک زره شانس واسه fund داشته باشم.

البته من از Georgia Tech هم این جواب را دریافت کردم:

Thank you for your interest. Your record is very good. I'll be happy to work with you. You need to go through the admission process first. Let me know your GRE score after you receive it.

هنوز که GRE نمرش نیمده، ولی حدسم اینه که بین 450 تا 500 میشم. احتمالا نمرمو که ببینه دیگه جواب e-mail را نیمده

نظر شما چیه؟
    ویرایش توسط REALie : November 13th, 2010 در ساعت 07:08 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    کلا واسه خارج رفتن ، پول مهمتر از رزومست اینجور که من فهمیدم. منی که شاگرد برتر بودم، الان دارم ایران درس میخونم، شاگرد یکی مونده به آخر لیسانسمون رفته داره برلین درس میخونه.
    پول ندن نمیریم
    penn state هم همینجوری پر کردم ببینم چی میگه، وگرنه معلومه که اونجا نمیفرستم. یه جایی میفرستم که لااقل یک زره شانس واسه fund داشته باشم.

البته من از Georgia Tech هم این جواب را دریافت کردم:

Thank you for your interest. Your record is very good. I'll be happy to work with you. You need to go through the admission process first. Let me know your GRE score after you receive it.

هنوز که GRE نمرش نیمده، ولی حدسم اینه که بین 450 تا 500 میشم. احتمالا نمرمو که ببینه دیگه جواب e-mail را نیمده

نظر شما چیه؟
    پول که همه چی رو حل میکنه، شک داشتی؟؟؟
    Penn State رو ول کردی چسبیدی به از اون خفن ترش!!!!!!!!!!!
    ولی جوابت خوبه، آفرین. 500 تو وربال که خوبه!!!
    تو هم رفتی gatech

پیش فرض میشه نظرتون رو بدید؟

Dear .....
    Thank-you for your interest in my research.

Currently, I plan to admit 1-2 new students to start in Fall 2011. All of my students are fully funded by my programme. An initial look at the information you provide suggests that you might be a good candidate. If you are interested in applying for a position in my lab, then mention my name in your letter of intent. Also, while not required, I strongly recommend that you include GRE Scores (VQA) as part of your application as well as copies of your best publications to date.

Details on how to apply can be found at http://..... More general information about our programme can be found at http://.....

Sincerely,

Professor .....

این template هست یا نه؟ کلا امیدی بهش هست یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

ممکنه تمپلت باشه ولی به هر حال میشه بش امید داشت به دو دلیل:
    1- حداقل این استاد فاند داره. پس ارزششو داره که براش اپلای کنی.
    2- استادا معمولا تمپلتشون رو به هر کسی هم نمیدن. شما رو حداقل برای رقابت بر سر این پوزیشن مناسب دیده.
    به نظر من که اپلای کن. ولی به هر حال این رقابته که مشخص میکنه کی accept میشه.
    موفق باشی و دست راست استادت زیر سر استادای مورد علاقه ما!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electro-Optical Science& Engineering NCKU

پیش فرض پاسخ : میشه نظرتون رو بدید؟

Your hope is 50%. Just consider he may take from his own students!
    You just apply very soon, and, inform him also very soon.
    نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    Dear .....
    Thank-you for your interest in my research.

Currently, I plan to admit 1-2 new students to start in Fall 2011. All of my students are fully funded by my programme. An initial look at the information you provide suggests that you might be a good candidate. If you are interested in applying for a position in my lab, then mention my name in your letter of intent. Also, while not required, I strongly recommend that you include GRE Scores (VQA) as part of your application as well as copies of your best publications to date.

Details on how to apply can be found at http://..... More general information about our programme can be found at http://.....

Sincerely,

Professor .....

این template هست یا نه؟ کلا امیدی بهش هست یا نه؟

Junior Member

خوب هما باید بگم 100 درصد template اه. چون عینا همین را برای من هم فرستاده. من هم کلی خوشحال شده بودم ولی حالا که اینو دیدم، فهمیدم الکی خوشحالم.
    ویرایش توسط naviduga : November 15th, 2010 در ساعت 02:23 PM

آیا نیازی هست به تمپلیت هایی که به اپلای تشویق میکنن جواب داد؟ اگر آره، چه جوابی می تونه مناسب باشه؟

Junior Member

سلام
    من برای یک استاد که فیلد کاریش کاملا کاملا با من فیت است مسل زدم و اون اینرا جواب داده

Thank-you for your interest in my research. I doubt that I will openings in the Fall of 2010.
    Regards

به نظر شما در جواب چی بنویسم
    در ضمن یک جمله خوب برای اینکه بپرسم چقدار شانس دارم می خوام

Junior Member

دوستان به نظر این تمپلیته؟

Dear ,

Thank you very much for the interest in my research. The decision whether to or not an international applicant is accepted in our program is made solely by the Graduate School.
    Hence, I would refer you to our Grad School coordinator Ms. ----- If you are accepted to our program, you could certainly apply for a potential research project in my group.

Best regards,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)