صفحه 229 از 1371 نخستنخست ... 1291792192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392793297291229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پیش فرض پاسخ : میشه نظرتون رو بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazar490 نمایش پست ها
    آیا نیازی هست به تمپلیت هایی که به اپلای تشویق میکنن جواب داد؟ اگر آره، چه جوابی می تونه مناسب باشه؟
    اولا که خیلی از مواردی که دوستان مثلا متخصص و صاحبنظررررررررر!!!! میگن تمپلیته تمپلیت نیست
    ثانیا که اگه از نظر اغلب استادا شما potential برای گرفتن position نباشید و ارزششو نداشته باشید براتون همون تمپلیت رو هم نمیفرستن
    ثالثا باید ببینی که توی اون مثلا تمپلیت چقدر encourageت کرده که اپلی کنی
    رابعا میتونی ایمیل بزنی به استاده و بپرسی به نظرت چقدر من شانس دارم با توجه به رزومم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک استاد که فیلد کاریش کاملا کاملا با من فیت است مسل زدم و اون اینرا جواب داده

Thank-you for your interest in my research. I doubt that I will openings in the Fall of 2010.
    Regards

به نظر شما در جواب چی بنویسم
    در ضمن یک جمله خوب برای اینکه بپرسم چقدار شانس دارم می خوام
    اگه عجله نداری میتونی بپرسی که آیا بعدش هم openingی خواهد داشت یا نه

Junior Member

سلام
    Thank you for your E-mail. In reviewing your application, I noticed that your TOEFL score is **/120 – unfortunately, this is much below the admission requirements of the University of Alberta (>92), and further below my personal requirement of my graduate students (>100). Do you have any intention of taking the test again?

الان بهش بگم اره میخوام امتحان بدم، میگه خوب وقتی دادی خبرم کن یعنی در واقع میره به امان خدا
    البته من نمی خوام امتحان بدم دیگه چون وقتی دیگه ندارم و میدونم که نمرم خیلی بهتر نمیشه
    راهی به نظرتون میرسه که بیخیال شه؟ میدونم دانشگاههای کانادا خیلی حساسن ولی خودم تو دانشگاه خودمون دیدم کسایی رو که با 7 8 نمره کمتر از مینیمم هم گرفتن ولی خوب دسترسی ندارم بهشون
    ممنون

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    سلام
    Thank you for your E-mail. In reviewing your application, I noticed that your TOEFL score is **/120 – unfortunately, this is much below the admission requirements of the University of Alberta (>92), and further below my personal requirement of my graduate students (>100). Do you have any intention of taking the test again?

الان بهش بگم اره میخوام امتحان بدم، میگه خوب وقتی دادی خبرم کن یعنی در واقع میره به امان خدا
    البته من نمی خوام امتحان بدم دیگه چون وقتی دیگه ندارم و میدونم که نمرم خیلی بهتر نمیشه
    راهی به نظرتون میرسه که بیخیال شه؟ میدونم دانشگاههای کانادا خیلی حساسن ولی خودم تو دانشگاه خودمون دیدم کسایی رو که با 7 8 نمره کمتر از مینیمم هم گرفتن ولی خوب دسترسی ندارم بهشون
    ممنون
    آخه به خاطر اينكه يكي رو با شرايط خاصي پذيرش كرده‌اند نمي‌توني انتظار داشته باشي هميشه همين‌ كار رو بكنن. تازه بايد ببيني طرف چه ويژگي‌هاي داشته كه دانشگاه و دانشكده از اين پيش‌نياز صرف‌نظر كرده‌اند.
    به نظر من كه كار جالبي نيست كه اصرار كني، حالا به هر روشي، كه بي‌خيال نمره زبان شو. آخه براي چي بايد اين كار رو بكنه؟ اگر رزومه‌ات اونقدر impressive بود براش كه مي‌خواست حتما برات كاري انجام بده، از توي ايميل‌هاش بايد مي‌فهميدي.

وقت و پول و انرژي آدم محدوده، روي برنامه‌اي صرف كن كه با احتمال بيشتري نتيجه بده. اين بود پدربزرگ‌گري بنده

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyleaf نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    ببین
    به نظر من اگه به این علاقمندی میتونی دنبالشو بگیری
    منم میخواستم یه جا اپلی کنم دیدم زمان نمره زبانم به deadlineشون نمیرسه همین دیروز به منشی دپارتمنتشون ایمیل زدم اونم جواب داد که میتونی فعلا تا قبل از deadline مدارکتو بفرستی و بعد نمره زبانتو بهمون بدی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    یکی از اساتید از رزومم خوشش اومده و OK کرده
    با توجه به اینکه یه بار مسئله فاند رو با یه استاد مستقیم مطرح کردم، ناراحت شد. چجوری در مورد فاند با این حرف بزنم. اصلا بحث فاند رو مطرح کنم؟؟ بالاخره خودش میدونه که به فاند نیاز دارم. اگه بگم می خوام غیر مستقیم بگم
    چه جوری بگم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید از رزومم خوشش اومده و OK کرده
    با توجه به اینکه یه بار مسئله فاند رو با یه استاد مستقیم مطرح کردم، ناراحت شد. چجوری در مورد فاند با این حرف بزنم. اصلا بحث فاند رو مطرح کنم؟؟ بالاخره خودش میدونه که به فاند نیاز دارم. اگه بگم می خوام غیر مستقیم بگم
    چه جوری بگم؟؟
    واه چرا ناراحت شد>؟ یعنی چی گفت که شما فکر کردید که ناراحت شد.
    به نظر من مستقیم یا عیر مستقیم بهشون بگویید که از نظر من هم اوکی هست ولی حتما به فاند نیاز دارم.ناراحت شد، شما هم خیلی رک ناراحتی خودتتون رو ابراز کنید!!!! تعارف ندارید که چیزی که فراوانه استاد، صدقه که نمی خو اهند بدهند قراره واسشون کار کنید
    موفق باشید خبرشو به ما هم بدهید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    واه چرا ناراحت شد>؟ یعنی چی گفت که شما فکر کردید که ناراحت شد.
    به نظر من مستقیم یا عیر مستقیم بهشون بگویید که از نظر من هم اوکی هست ولی حتما به فاند نیاز دارم.ناراحت شد، شما هم خیلی رک ناراحتی خودتتون رو ابراز کنید!!!! تعارف ندارید که چیزی که فراوانه استاد، صدقه که نمی خو اهند بدهند قراره واسشون کار کنید
    موفق باشید خبرشو به ما هم بدهید
    مرسی دوست عزیز
    من به اون استاده گفتم که فاند داری که من اپلای کنم یه بار جواب نداد، بار دوم گفتم، جواب داد که ندارم، در حالی که چند تا قبلش میل رد و بدل شده بود و بهم گفته بود که با من در ارتباط باش و بهم اطلاع بده.
    این باعث شد که فکر کنم ناراحت شد.
    البته من بعد چند هفته بهش دوباره میل زدم و نمره تافلمو بهش گفتم و گفتم که می تونم شما رو در جریان بذارم، گفت آره. فیلد کاریمون خیلی شبیه و فکر کنم خوشش اومده از من.
    ولی دیگه جرات نکردم باز در مورد فاند بپرسم. رفیقم میگفت استادا خودشون بحث فاند و میکشن وسط، نباید خودت شروع کنی.
    دنبال یه جمله خوب میگردم که غیر مستقیم این بحث رو برسونه.
    اساتید اهل مخ زنی کسی چیزی داره تو ذهنش؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    من به اون استاده گفتم که فاند داری که من اپلای کنم یه بار جواب نداد، بار دوم گفتم، جواب داد که ندارم، در حالی که چند تا قبلش میل رد و بدل شده بود و بهم گفته بود که با من در ارتباط باش و بهم اطلاع بده.
    این باعث شد که فکر کنم ناراحت شد.
    البته من بعد چند هفته بهش دوباره میل زدم و نمره تافلمو بهش گفتم و گفتم که می تونم شما رو در جریان بذارم، گفت آره. فیلد کاریمون خیلی شبیه و فکر کنم خوشش اومده از من.
    ولی دیگه جرات نکردم باز در مورد فاند بپرسم. رفیقم میگفت استادا خودشون بحث فاند و میکشن وسط، نباید خودت شروع کنی.
    دنبال یه جمله خوب میگردم که غیر مستقیم این بحث رو برسونه.
    اساتید اهل مخ زنی کسی چیزی داره تو ذهنش؟

اگه واسه PhD اقدام میکنی نگران نباش
    مطمئن باش استاد از تو بهتر میدونه که دنبال فاندی و اگه استادی فاند نداشته باشه تو همون ایمیل اولش میگه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    اگه واسه PhD اقدام میکنی نگران نباش
    مطمئن باش استاد از تو بهتر میدونه که دنبال فاندی و اگه استادی فاند نداشته باشه تو همون ایمیل اولش میگه
    آره ، اتفاقا این استاد تو سایتشم نوشته که RA داره برا دانشجوی آینده دکتراش.
    میگن مار گزیده از ریسمان ... میترسه. تو میلهائیم که دریافت کردند، اونائی که فاند نداشتن خوشون گفتن که ندارم اگه خودت میخوای بیای، به من بگو. پس شما هم موافقید که نیازی به اشاره کردن به فاند نیست!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)