صفحه 231 از 1371 نخستنخست ... 1311812212222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412813317311231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

مرسي از راهنماييتون، آخه همونطوريكه گفتم من تو ميل اول مستقيم تقاضاي كمك مالي كردم. حالا سوال من اگه مشكلي در دادن فاند بود، بايد خودش مي‌گفت، يا حداقل يه اشاره‌هاي مي‌كرد كه رو كمك من حساب باز نكن. به علاوه من احساس مي‌كنم با توجه به شخصيت علمي اين استاد اصلا درست نيست هي صحبت از اسكالر شيب و فاند بكنم.
    لطفا كمك كنيد..
    ویرایش توسط samane1985 : November 17th, 2010 در ساعت 01:42 PM

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام، این استاد قبلا گفته بود اگه مقاله ای داری واسم بفرست، منم فرستادم، در جواب این و گفته:

thanks for your paper, which is interesting. I encourage you to apply for the fall 2011. And please let me know if you get any paper accepted at a conference or workshop.

نظرتون چیه؟
    تشویقت کرده که اپلی کنی ولی مشخصه که کفبر نشده چون اگه تحت تاثیر قرار گرفته بود با حرارت بیشتری جوابت رو میداد
    در واقع میگه تو بفرس اگه بهتر از تو پیدا نشد تو رو میگیریم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در مورد این ایمیل نظرتون چیه؟

I am interested in supervising your PhD but I will need some other information. First, could you please send me a copy of your academic transcript? Second, may I ask to which journal you will submit or have submitted the paper you have in preparation? Thirdly, do you have Australian citizenship or permanent residency? I ask this last question because there are some additional costs involved for non-Australian students. However, there are scholarships to cover these costs.

ممنون
    اطلاعاتی که خواسته رو با دقت بهش بده ولی سعی کن از خودت تاثیر خوب بگذاری چون ظاهرا potential واسه پذیرش و بورس هست

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    مرسي از راهنماييتون، آخه همونطوريكه گفتم من تو ميل اول مستقيم تقاضاي كمك مالي كردم. حالا سوال من اگه مشكلي در دادن فاند بود، بايد خودش مي‌گفت، يا حداقل يه اشاره‌هاي مي‌كرد كه رو كمك من حساب باز نكن. به علاوه من احساس مي‌كنم با توجه به شخصيت علمي اين استاد اصلا درست نيست هي صحبت از اسكالر شيب و فاند بكنم.
    خوب درست اما هرکی یه برنامه ریزی واسه زندگی اش داره اگه اسکولار شیپ نمی خواهید که هیچ چی اما به نظر من نمیشه بخوایید ولی نگید
    یه کار دیگه هم میتونید بکنید که شاید بهتر باشه
    از یه مسئول دانشگاه یا یه استاد دیگه یه صورت کلی و عمومی بپرسید که شرایطشون چیه چه مراحلی باید طی بشه و...
    به هر حال بحث مهمیه و میشه غیر مستقیم و کاملا مودب این سوال رو هم پرسید
    خود استاد هم یه روز شرایط شما رو داشته و درک میکنه
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    خوب درست اما هرکی یه برنامه ریزی واسه زندگی اش داره اگه اسکولار شیپ نمی خواهید که هیچ چی اما به نظر من نمیشه بخوایید ولی نگید
    یه کار دیگه هم میتونید بکنید که شاید بهتر باشه
    از یه مسئول دانشگاه یا یه استاد دیگه یه صورت کلی و عمومی بپرسید که شرایطشون چیه چه مراحلی باید طی بشه و...
    به هر حال بحث مهمیه و میشه غیر مستقیم و کاملا مودب این سوال رو هم پرسید
    خود استاد هم یه روز شرایط شما رو داشته و درک میکنه
    من چندتا مساله رو این جا بگم شاید مفید باشه :
    1- اسکولار شیپ مال خود آمریکایی ها و اونایی هستش که کارت سبز دارند ( Green Card) .
    2- توی وبسایت دانشگاه ها یه جایی هستش که نوشته Advisory یا استادی هستش که این عنوان رو داره ، اون به شما درباره سوالتون کمک می کنه !
    3- من تا به حال از چینی ها حتی جواب تمپلیت هم نگرفتم ولی هندی ها جواب می دند و می تونی از شون ساده تر از این حرف ها اول همین رو بپرسی.
    4- استادی آمریکایی ( اگه بین چینی ها و هندی ها و روس ها دیدی سلام منم بهشون برسون ) از همه بهتر به شما جواب این سوالتون رو میدند !
    5- از استادهای ایرانی دوری کنید !!!!! هیچ کدوم . . . . ( این چندتا نقطه رو دلم می خواست حرفهایی بزنم تا دلم خنک شه )

موفق باشید

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

دوستان به نظرتون این تمپلت نیست؟

Thank you for your email. You have a strong CV. I don't usually accept PhD student that I do not know from abroad but in this case, I am willing to give you a chance. Please apply for admission in our PhD program and specify in your application that you would like to work for me. Keep me posted with the various stages your application gets through. When the application gets into my hands, I will let you know.

Do you have any money to support your PhD work?

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Thank you for your email. You have a strong CV. I don't usually accept PhD student that I do not know from abroad but in this case, I am willing to give you a chance. Please apply for admission in our PhD program and specify in your application that you would like to work for me. Keep me posted with the various stages your application gets through. When the application gets into my hands, I will let you know.

ممنون
    دوست عزیز در مورد تمپلت بودن یا نبودن نگران نباشید، مهم اینکه تو میل های بعدی چه جوابی بده، هر چند که این تمپلت نیست چون ازت سوال پرسیده و حالت خصوصی داره

سلام. دوستان عزیز میشه لطفا نظرتون رو بدید که چه کار میشه کرد؟ مرسی

Your CV is strong and your background matches some of my projects particularly ....but unfortunately I don’t have enough funding to financially support international students. You may apply to the Department of ....at ....University and mention my name as a supervisor you want to work with. Your application will be considered and if eligible will be sent to me for consideration. At that time, I can see if I have funding and can accept you as new student. The university usually doesn’t accept international student unless they have reliable financial support (government scholarship or enough supervisor support).

Best,

Junior Member

دوستان لطفا نظرتونو در مورد این میل بدید

You have a reasonably good resume. We require a TOEFL score of 100 or above, but we can make exceptions if the rest of your application is strong. We favor PhD students when awarding financial aid, so I do encourage you to apply directly to the PhD program if you feel that you are qualified. It will be a more challenging course to go through, but the top students are encouraged to take this course.

Regarding the GRE score, we are mostly interested that you do well in the Quantitative part.

You will also need very good recommendation letters, a well-written mature statement of purpose, and a transcript that shows that you have performed exceptionally well in meth-related courses (such as Math, Signal and Systems, Probablity Theory, etc.)

With that said, I encourage you to apply.

Best regards

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون
    مثله همیشه مشکل فانده که استادا ترجیح میدن رجوع بدن به دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)