صفحه 232 از 1371 نخستنخست ... 1321822222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422823327321232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

لطفا نظرتونو در مورد این هم بگید
    I will accept one graduate student for fall 2011 semester. Please proceed with applying to our graduate program and mention my name in your Statement of Purpose. Notify me when you submit the complete application package. Note that in addition to TOEFL, you need a GRE score to apply.

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    لطفا نظرتونو در مورد این هم بگید
    I will accept one graduate student for fall 2011 semester. Please proceed with applying to our graduate program and mention my name in your Statement of Purpose. Notify me when you submit the complete application package. Note that in addition to TOEFL, you need a GRE score to apply.
    خوب ایشون یک دانشجو رو قبول میکنند و گفتن اسم من رو به عنوان supervisor بیار و gre هم باید بدی واسه apply
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    خوب ایشون یک دانشجو رو قبول میکنند و گفتن اسم من رو به عنوان supervisor بیار و gre هم باید بدی واسه apply
    ممنون از ترجمتون. از این جور میلها خوب زیاد دست بچه ها می رسه. البته این یکی دیگه خیلی خشکه. اما نمونه بهترش که در صفحه قبل آوردم اما کسی در موردش هنوز نظری نداده نمونه کامل تری از این ایمیل هاست ، اگه من یه همچین جوابی از یک دانشگاه سطح خوب بگیرم قطعا ارزشی برام نداره، اما دانشگاه هایی که از رنکینگ 90 یا 100 به بالا آمریکا هستند و در ضمن من اطلاعات خوبی دارم از دوستانی از خودم که خیلی رزومه ضعیف تری از من داشتند و تو این دانشگاه ها قبول شدند، قضیه یکم فرق می کنه،می خوام بگم شاید غیر از سیستم جواب قطعی گرفتن، بشه رو جواب هایی که تمپلت نیستند و نشون می دن که رزومه شما رو مطالعه کردند و حتی از اون تعریف می کنند و همین طور از اینکه درای پزیشن های RA TA هستند صحبت می کنند، حساب کرد ، چون درسته که استاد جواب قطعی نداده. اما بالاخره رقبای شما در این جور دانشگاه ها باید خیلی کمتر باشند. من می خوام از اونایی که موفق به رفتن شدن این سوال مطرح کنم، که بر اساس تجربشون ایا نوع جواب هایی که در بالا تعریف کردم ، هیچ نوع شانسی رو برای دانشجو ایجاد نمی کنه. و همه کسانیکه رفتند دارای جواب صد در صدی بودند.

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان لطفا نظرتونو در مورد این میل بدید

You have a reasonably good resume. We require a TOEFL score of 100 or above, but we can make exceptions if the rest of your application is strong. We favor PhD students when awarding financial aid, so I do encourage you to apply directly to the PhD program if you feel that you are qualified. It will be a more challenging course to go through, but the top students are encouraged to take this course.

Regarding the GRE score, we are mostly interested that you do well in the Quantitative part.

You will also need very good recommendation letters, a well-written mature statement of purpose, and a transcript that shows that you have performed exceptionally well in meth-related courses (such as Math, Signal and Systems, Probablity Theory, etc.)

With that said, I encourage you to apply.

Best regards
    ممنون از ترجمتون. از این جور میلها خوب زیاد دست بچه ها می رسه. البته این یکی دیگه خیلی خشکه. اما نمونه بهترش که در صفحه قبل آوردم اما کسی در موردش هنوز نظری نداده نمونه کامل تری از این ایمیل هاست ، اگه من یه همچین جوابی از یک دانشگاه سطح خوب بگیرم قطعا ارزشی برام نداره، اما دانشگاه هایی که از رنکینگ 90 یا 100 به بالا آمریکا هستند و در ضمن من اطلاعات خوبی دارم از دوستانی از خودم که خیلی رزومه ضعیف تری از من داشتند و تو این دانشگاه ها قبول شدند، قضیه یکم فرق می کنه،می خوام بگم شاید غیر از سیستم جواب قطعی گرفتن، بشه رو جواب هایی که تمپلت نیستند و نشون می دن که رزومه شما رو مطالعه کردند و حتی از اون تعریف می کنند و همین طور از اینکه درای پزیشن های RA TA هستند صحبت می کنند، حساب کرد ، چون درسته که استاد جواب قطعی نداده. اما بالاخره رقبای شما در این جور دانشگاه ها باید خیلی کمتر باشند. من می خوام از اونایی که موفق به رفتن شدن این سوال مطرح کنم، که بر اساس تجربشون ایا نوع جواب هایی که در بالا تعریف کردم ، هیچ نوع شانسی رو برای دانشجو ایجاد نمی کنه. و همه کسانیکه رفتند دارای جواب صد در صدی بودند.
    خوب اینم از mail اون صفحه!
    اولا که معلومه این mail تمپلت نیست
    از رزومه ی شما تعریف شده و گفتند حاضرند واسه نمره ی تافل هم استثنا در نظر بگیرند
    شما رو هم به apply واسه ی دوره ی phd تشویق کردند و گفتن یه چالش جدیده!
    GRE شما هم حتما خیلی خوبه که شما رو به تحقیقات Quantitative یا کمی و عددی و بر پایه ی ریاضی دعوت کرده
    توصیه نامه واسشون خیلی مهم هستش و باید نوشته بشه تو دروس وابسته به ریاضی قوی هستید
    نا امید نشید به نظر من و نامه نگاری رو ادامه بدید
    همیشه یادتون باشه این آخرین دانشگاه ممکن نیست
    ویرایش توسط masoudjoon : November 17th, 2010 در ساعت 11:38 PM
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیز میشه لطفا نظرتون رو بدید که چه کار میشه کرد؟ مرسی

Your CV is strong and your background matches some of my projects particularly ....but unfortunately I don’t have enough funding to financially support international students. You may apply to the Department of ....at ....University and mention my name as a supervisor you want to work with. Your application will be considered and if eligible will be sent to me for consideration. At that time, I can see if I have funding and can accept you as new student. The university usually doesn’t accept international student unless they have reliable financial support (government scholarship or enough supervisor support).

Best,

میشه لطفا نظر بدید؟ فوریه!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

به نظرمن تیر در تاریکیه زیاد نمیشه روش حساب باز کرد.(از نظر فاند دادن دانشگاه منظورمه)
    پ . ن:اگه نخواستید استادهم بی جواب نذارید تشکر کنید به خاطر پاسخ به ایمیل شما
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    از رزومه ی شما تعریف کرده و عذر خواهی کرده چون تو این دانشگاه دستش واسه fund خالیه اما چون یک دانشگاه دیگه درس میدند ایشون از شما خواسته واسه اونجا apply کنید و اسم ایشون رو هم ببرید به عنوان supervisor و اگه مدارک شما eligible یا همون واجد شرایط باشه (یعنی از نظر دانشگاه کامل باشه) به ایشون ارسال میشه و استادتون اون موقع اگه fund داشت بهتون میده.
    بعد گفتند که اشکال از دانشگاه هستش که با وجود داشتن بودجه ی مناسب به دانشجویان بین المللی fund نمی دند
    کمک به کودکان سرطانی

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    به نظرمن تیر در تاریکیه زیاد نمیشه روش حساب باز کرد.(از نظر فاند دادن دانشگاه منظورمه)
    منم همین نظر رو دارم
    معلومه نمی تونه fund بده تازه کارشم درست نیست جای دیگه معرفی کرده
    کمک به کودکان سرطانی

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام

تشکر از ایمیل یک نفر چون فقط جواب ایمیل شما را داده و شما هیچ مطلبی برای ادامه ندارید. اصلا اینجا رایج نیست. چون حالا برای من نوعی یک تمپلت فرستادن باید تشکر کنم. معمولا اساتید خیلی گرفتار هستند و باید چک کنند که ببینند شما فقط یه تشکر کرده اید؟ من اگر فرهنگ آمریکایی داشته باشم دیگر جواب ایرانی ها نمیدهم چون بعدش هرچی بگم میخواهد یه ایمل دیگه بزنه (به نوعی اسپم) که تشکر کنه. این کاها اینجا رایج نیست و از انجام دادنش خودداری کنید.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام

تشکر از ایمیل یک نفر چون فقط جواب ایمیل شما را داده و شما هیچ مطلبی برای ادامه ندارید. اصلا اینجا رایج نیست. چون حالا برای من نوعی یک تمپلت فرستادن باید تشکر کنم. معمولا اساتید خیلی گرفتار هستند و باید چک کنند که ببینند شما فقط یه تشکر کرده اید؟ من اگر فرهنگ آمریکایی داشته باشم دیگر جواب ایرانی ها نمیدهم چون بعدش هرچی بگم میخواهد یه ایمل دیگه بزنه (به نوعی اسپم) که تشکر کنه. این کاها اینجا رایج نیست و از انجام دادنش خودداری کنید.
    یعنی به نظرتون اینو رو حساب بی توجهی و بی اعتنایی نمی ذارند؟
    من فکر کنم شاید از فرهنگ ما خوششون هم بیاد!
    کمک به کودکان سرطانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)