صفحه 233 از 1371 نخستنخست ... 1331832232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432833337331233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    لطفا نظرتونو در مورد این هم بگید
    I will accept one graduate student for fall 2011 semester. Please proceed with applying to our graduate program and mention my name in your Statement of Purpose. Notify me when you submit the complete application package. Note that in addition to TOEFL, you need a GRE score to apply.
    سلام
    چیزی که من بنا به تجربه‌ خودم و دوستانم می‌تونم بهتون بگم اینه:
    هیچ موقع حتی اگه استاد تو میل هم جواب قاطی‌ داد روی ادمیشن با فاند حساب نکنید. مخصوصاً برای آمریکا‌. تازه کانادا که استاد روی پروسهٔ انتخاب دانشجو خیلی‌ تاثیر داره و در واقع ok اصلی‌ رو استاد میده، برای من و یکی‌ از دوستانم پیش اومد که استاد کاملا به من ok داد و در مورد fund هم با هم صحبت کردیم. اما در لحظهٔ‌ آخر پیچوند چون دانشجوی بهتری گیرش اومده بود، خودش بهم گفت که یک نفر تقاضا داده که معدلش خیلی‌ بالاست!!
    تازه آمریکا‌ که استاد نقش کمتری داره. نظر من این هست که برای آمریکا‌ فقط از استاد بپرسید که برای شما در سال جدید position در گروهش داره یا خیر! به هر حال شما برای PhD اپلای می‌کنید و استاد خودش میدون که شما دنبال fund هستید. شما هیچ موقع روی این جوابا نمیتونید حساب کنید چون به هر حال خیلی‌‌ها هم هستن که بدون میل زدن اپلای می‌کنن و رزومه خوبی‌ هم داران. اما جوابی‌ که میگیرید دستون میاد که آیا اصلا شانسی دارید که بعد گرفتن ادمشین از استاد RA بگیرید. به هر حال بعد این میل زدن‌ها شما مثلا ۱۵ تا جواب گرفتید از استادا و یون موقع باید سبک سنگین کنید که ۷،۸ تا شو اپلای کنید. شاید هم اصلا یه جایی‌ اپلای کنید که میل نزدید و اتفاقا ادمیشن هم بگیرید.
    TA هم گرفتنش اونقدر برای دانشجوهای PhD سخت نیست. با خود دانشکده هم اگه صحبت کنید براتون جور میکنه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    یعنی به نظرتون اینو رو حساب بی توجهی و بی اعتنایی نمی ذارند؟
    من فکر کنم شاید از فرهنگ ما خوششون هم بیاد!
    چه بی توجهی و بی اعتنایی؟ اصلا به این موضوعات توجه نمی کنند و برای همین هم است که پیشرفت کردند. اگر میخواهید شما هم در آمریکا پیشرفت کنید باید با موضوعات حرفه ای برخورد کنید و گاها مانند خودشان باشید و رفتار کنید تا بقول معروف تابلو نشوید. فرهنگ تعارف و گاها پاچه خواری و خیلی از این موارد اصلا اینجا جایی ندارند. اصلا متوجه منظور شما نخواهند شد و برای اینها بنوعی Annoying به حساب میاد.
    برای اینکه دیدگاه بهتری داشته باشید باید عرض کنم که برای یک بازدیدی با استادم چند هفته پیش رفته بودیم مسافرت و یک شب در آنجا شام خواست باهم باشیم. (کلا نباید آویزان باشید) من سر زمان دقیق (هیچ وقت در اینجور موارد تاخیر نداشته باشید- توهین بزرگی است) در رستوران بودم و بعد از شام فاکتور من گرفتم که پرداخت کنم. درجا یکبار گفت بیل بده من. گفتم نمیدم (کاملا مودبانه). خیلی رک گفت برگشتیم دانشگاه بر میگردی کشورت گفتم برفرما این صورتحساب.

فکر کنم داریم از موضوع تاپیک منحرف میشویم. حرف آخر دقت کنید تا با سیستم و فرهنگ ایرانی به این موضوعات نگاه نکنید.
    ویرایش توسط Behrang : November 18th, 2010 در ساعت 01:13 AM
    What Goes Around...Comes Around

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

سلام

این ایمیل یعنی چی؟

Thank you for your email.

I would be willing to jointly supervise your PhD thesis.

We have joint supervisors at UQ.

Good luck with your application,

حالا باید چی کار کنم؟ چه جوابی بدم؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام

این ایمیل یعنی چی؟

مشتاقه استادت که supervisor پروژه ات باشه
    بعد نوشته که supervisor ها رو واسه هر دانشجو معلوم کردند و فکر کنم باید شیرینی بدی!
    پذیرش شده thesis ات!
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

سلام

این ایمیل یعنی چی؟

باید تو اون دانشگاه یه adjunct professor پیدا کنی که زمینه کاریش به اون استاد قبلی بخوره و استاد راهنمای مشترکت بشه. فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه اگه از خود استاده هم بپرسی که کی رو توصیه میکنه.

دوستان
    من با یه استاد توی تگزاس مکاتبه کردم و یه ایده رو مطرح کردم و اون این جواب رو داده نظرتون چیه ؟ آیا می تونم امیدوار باشم؟
    Ali-

Thanks for your interest in the program here at Texas Tech. Currently, I don't have additional funds to support another graduate student. If things change in the future, I will keep your name in mind.

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    دوستان
    من با یه استاد توی تگزاس مکاتبه کردم و یه ایده رو مطرح کردم و اون این جواب رو داده نظرتون چیه ؟ آیا می تونم امیدوار باشم؟
    Ali-

Thanks for your interest in the program here at Texas Tech. Currently, I don't have additional funds to support another graduate student. If things change in the future, I will keep your name in mind.
    از لحاظ fund که دستش خالیه!اگه هزینه اش برات مهم نیست بدون فاند رو هم ازش بپرس احتمالا میگه میشه
    اما گفته بعدا اسمت یادش میمونه که باید بپرسی بعدا یعنی چه زمانی؟
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    مرسي از راهنماييتون، آخه همونطوريكه گفتم من تو ميل اول مستقيم تقاضاي كمك مالي كردم. حالا سوال من اگه مشكلي در دادن فاند بود، بايد خودش مي‌گفت، يا حداقل يه اشاره‌هاي مي‌كرد كه رو كمك من حساب باز نكن. به علاوه من احساس مي‌كنم با توجه به شخصيت علمي اين استاد اصلا درست نيست هي صحبت از اسكالر شيب و فاند بكنم.
    لطفا كمك كنيد..
    به نظر من اسکالرشیب یک مسئله خیلی مهم که روشن شدن وضعیت اون هم حق دانشجو و هم حق استاد (که اینجا بیشتر حق دانشجو) پس پرسیدنش نمی تونه عیب باشه. به نظر من اگر شما خیلی ساده و رو راست ازش بپرسید که آیا برای اسکالرشیب باید با شما هماهنگ کنم یا خودم مستقیم اقدام کنم، بهترین راه حل خواهد بود. خودتون و تو برزخ نگه ندارید، خیال خودتون و راحت کنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

به نظر من اسکالرشیب یک مسئله خیلی مهم که روشن شدن وضعیت اون هم حق دانشجو و هم حق استاد (که اینجا بیشتر حق دانشجو) پس پرسیدنش نمی تونه عیب باشه. به نظر من اگر شما خیلی ساده و رو راست ازش بپرسید که آیا برای اسکالرشیب باید با شما هماهنگ کنم یا خودم مستقیم اقدام کنم، بهترین راه حل خواهد بود. خودتون و تو برزخ نگه ندارید، خیال خودتون و راحت کنید
    مخالفم ، تجربشو دارم، بحث هر گونه صحبتی در مورد فاند رو به میان کشیدن خوب جواب نمیده. این دغدقه بیشتر مال استاده تا دانشجو، استاد خودش وضعیت فاند رو مشخص میکنه اینم تجربشو دارم، نگران نباشید

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    مخالفم ، تجربشو دارم، بحث هر گونه صحبتی در مورد فاند رو به میان کشیدن خوب جواب نمیده. این دغدقه بیشتر مال استاده تا دانشجو، استاد خودش وضعیت فاند رو مشخص میکنه اینم تجربشو دارم، نگران نباشید
    خوب میدونی که فاند مبنای برنامه ریزی خیلی هاست
    خوب اگه خود استاد هیچ چی نگفت چی؟
    نمیشه که بدون برنامه ریزی مالی و تامین هزینه ها رفت
    کمک به کودکان سرطانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)