صفحه 235 از 1371 نخستنخست ... 1351852252262272282292302312322332342352362372382392402412422432442452853357351235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudjoon نمایش پست ها
    بله منم همین نظر رو دارم
    قاطع بود میل استادش
    راجع به فاند باید خودت میل بزنی بهش بپرسی
    حتما پی گیری کنی
    مرسی از جواب هایی که دادین.

حالا به نظرتون من دیگه جواب ندن به ای میلش و بعد از اپلای دوباره بهش میل بزنم ؟ یا می گین همین الان بازم میل بزنم ؟ اگه الان بخوام چیزی بگم چی بهتره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    متاسفانه قسمت "when you have been admitted" خیلی promising نیست و به نظر میرسه تصمیم اصلی رو واسه پذیرش جای دیگه ای میگیرن یعنی وقتی شما قبول شی میتونی چه با ایشون و چه با هر کسه دیگیه ای اونجا تز بگیری
    منم خودم همین نظر رو دارم . من از چندتا استاد دیگه هم جواب گرفتم . همه اون ها توی ای میل هاشون خیلی واضح گفتند که در مورد بک گراند من علاقمندند و گفتند که حتما اگر سوالی دارم ازشون بپرسم و از این حرفا ... این جوری خوب میشه بازم به اون استاد میل زد و باهاش در ارتباط بود. ولی این جور جواب ها انگار ختم کلامه! دیگه آدم نمی دونه بعدش چی باید بگه و من فکر می کنم استاد تو این موارد خیلی علاقه ای نداره ای میل بازی کنه و ترجیح می ده وقتش رو برای کسی بذاره که مطمئنه اکسپت شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasandra نمایش پست ها
    منم خودم همین نظر رو دارم . من از چندتا استاد دیگه هم جواب گرفتم . همه اون ها توی ای میل هاشون خیلی واضح گفتند که در مورد بک گراند من علاقمندند و گفتند که حتما اگر سوالی دارم ازشون بپرسم و از این حرفا ... این جوری خوب میشه بازم به اون استاد میل زد و باهاش در ارتباط بود. ولی این جور جواب ها انگار ختم کلامه! دیگه آدم نمی دونه بعدش چی باید بگه و من فکر می کنم استاد تو این موارد خیلی علاقه ای نداره ای میل بازی کنه و ترجیح می ده وقتش رو برای کسی بذاره که مطمئنه اکسپت شده.
    دوست عزیز قضاوت به این روش صحیح نیست. چون همونطور که شما به اساتید مختلفی ایمیل میزنید و در نهایت بهترین را انتخاب خواهید کرد اساتید هم گزینه های مختلفی را در نظر می گیرند و هیچوقت به هیچکدوم قبل از اپلای قول 100% نمی دهند. البته واضح که همه را هم یک جورایی توی آب نمک میخوابونن حالا بعضی ها سرشون شلوغ تره کمتر ایمیل بازی میکنن بعضی ها هم که بیشتر وقت و حوصله دارن بیشتر ایمیل ها را جواب می دهند. نکته دیگری هم که مهمه اینه که ایمیل زیادی زدن به یک استاد که حسابی سرش شلوغه اصلاً کار درستی نیست، و حتی در چند مورد دیدم که اساتید در سایتشون این کار را شدیداً نهی کردند
    به هر حال پیشنهاد می کنم تا روز آخری که تصمیم میگیرید اپلای کنید به ایمیل زدن ادامه بدین و اونموقع با توجه به تعداد اپلای های مورد نظرتون و جواب هایی که گرفتید تصمیم گیری کنید. موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

salam
    The demand for Higher education in the US is not as high as students in Iran expect. While I absolutely agree that contacting and keeping in touch with professors is essential to your application, bear in mind that you (as well as the professor) have a certain number of options and must consider all of them.

I mentioned a few things that you may find useful:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post335729
    لا حول و لا قوه الا بالله

Junior Member

دوستان نظرتون در مورد این ایمیل چیه
    Dear ----------,
    Thank you for your interest in joining my group for graduate studies.
    Although your CV looks good and your research interest is compatible with my areas
    of interest, I regret to inform you that I do not have any opening in my group
    for 2011. I will keep your CV in my active files and, if a position
    does open in the near future, I'll let you know.

کار خاصی می تونم بکنم؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    Dear ----------,
    Although your CV looks good and your research interest is compatible with my areas

کار خاصی می تونم بکنم؟
    جواب این استاد واضحه
    ایشون واسه 2011 اصلا دانشجو نمی گیرند
    یک سال منتظر نمون واسه جاهای دیگه اقدام کن
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    Dear ----------,

کار خاصی می تونم بکنم؟
    نه ولی حتما براش ایمیل بزنید و از اینکه application شما رو consider کردن تشکر کنید و بگید که I am looking forward و از همین حرفایی که حتما بلدید

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام دوستان،
    میشه در مورد این ایمیل مرا راهنمایی کنید. ایشان در زمینه کاری من -کیفیت- بسیار صاحبنظر وشناخته شده می باشند. ابتدا ایشان گفته زمینه کاریش فرق کرده اما بعد گفته با هم شبیه هستیم؟ بنظر شما با چه سوالاتی جواب ایشان رو بدم.

Thank you for sharing your resume with me -- nice quality related experience record. At this time, I am working in the energy conservation area, as opposed to the quality area. Hence, it does look like a good fit.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میشه در مورد این ایمیل مرا راهنمایی کنید. ایشان در زمینه کاری من -کیفیت- بسیار صاحبنظر وشناخته شده می باشند. ابتدا ایشان گفته زمینه کاریش فرق کرده اما بعد گفته با هم شبیه هستیم؟ بنظر شما با چه سوالاتی جواب ایشان رو بدم.

Thank you for sharing your resume with me -- nice quality related experience record. At this time, I am working in the energy conservation area, as opposed to the quality area. Hence, it does look like a good fit.
    سلام هم رشته ایی!
    خوب تشکر کردند از شما که رزومه خودتون را دادید و شما رو به خاطر تجربه های خوبتون در کنترل کیفیت تحسین کردند اما گفتند که هم اکنون در حال کار روی تز های مربوط به حفاظت انرژی هستند که با کیفیت ضدیت داره بنابر این فکر میکنند که میتونند یه تناسب به وجود بیارند بین این 2 بحث
    یعنی یه تز جدید!
    شما میل بزن بگو علاقه مند شدی و بخواه بیشتر توضیح بدند
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

بچه ها یکی از استادهای دانشگاه بریتیش کلمبیا در جواب من اینو داده:
    I will accept a student next year if I have enough grant money. You should apply to our department online. The links are here:
    ......
    Please note the English language exam requirement. Based on my past experience, I will not consider waiving this requirement. Also, please be sure to apply to several universities to maximize your chance of being accepted somewhere. Good luck!
    من بهش گفتم که نمره زبان دارم و سمج شدم که نظرت رو در مورد رزومه ام و شانس پذیرشم بگو بعدش اپلای میکنم. اونم این جواب رو داد:
    I would have to see your full application and letters of reference before I could tell you whether or not I would admit you. I only do this through the official channels and after a lot of consideration. Chances are low at each university - that is why you should apply to several.

شما جای من بودید چی کار می کردید؟ اپلای می کردید؟ هیچ امیدی نداده. اصلا فکر کنم سی وی رو نخونده. نمیدونم چه کار کنم!
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)