صفحه 238 از 1371 نخستنخست ... 1381882282292302312322332342352362372382392402412422432442452462472482883387381238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    استادی که جوابش به من هم مثبت هست به من توی ایمیلش نوشته که من یه دانشجوی ایرانی دارم که قراره july بیاد. من خیلی علاقه دارم بدونم اون کی هست. اگه ازش بپرسم ایرادی داره؟
    مرسی
    من بالاخره ازش پرسيدم. اون هم جواب داد من نمي خوام الان هويت اون را فاش كنم چون هنوز به طور رسمي پذيرش نگرفته و به دلايل confidential.
    حالا من نمي دونم چي بايد در جوابش بگم.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

You shouldn't have asked! There's nothing to do now.. simply ignore it!l
    لا حول و لا قوه الا بالله

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

یه استاد توی امریکا چند روز قبل در جواب اینو نوشت
    HI. You indeed have a very impressive record of accomplishments. I did consult one
    of my colleagues(who is from Iran)..

I would encourage you to apply to our program, but the main issue right now is that
    I dont have any source of support for new students starting next Fall. This might
    change next year. Though we have a grant now, this ends end of August of next year.
    We do indeed have a large group of students in ... and about 6 faculty members working in various areas of ....

Keep in touch.
    من هنوز جواب ندادم. اما امروز خودش اینو نوشته
    As I said earlier, go ahead and apply; the ... Center director mentioned that he might be looking for a student next year..
    می‌خوام بدونم بالاخره فاندی در کار هست یا نه. ازش بپرسم که این دایرکتور رو من می‌تونم باهاش تماس بگیرم؟
    من بهش گفتم که با دایرکتور هم تماس خواهم گرفت. و گفت که اتفاقا ایمیل من رو بهش فوروارد کرده و گفت که حتما به موقع اپلای کن و امیدوار بود که سال دیگه مشکل فاندشون حل شه. الان لازم نیست من با دایرکتور گروه تماس بگیرم؟
    ویرایش توسط daffodil : November 24th, 2010 در ساعت 05:19 PM

سلام دوستان، من جايي پيدا نكردم كه سوالم رو مطرح كنم مجبور شدم همين جا بگم .....بنابراين معذرت مي‌خوام اگه سوالم خيلي ريط نداره.
    يه استادي ازم خواسته كه يه پروپوزال 2 صفحه‌اي بنويسم...خودش هم بهم كلي مقاله داده، من مقاله‌ها رو خوندم ولي واقعا نمي‌دونم چطور و چه چيزهايي بايد بنويسم.( به خصوص اينكه گفته ميشه زبان پروپوزال نبايد خيلي آكادميك باشه) سرچ هم كردم اما چيز درست حسابي دست گيرم نشده( خيلي مبهم اند). اگه كسي باشه كه كمكم كنه ممنون مي‌شم.

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من جايي پيدا نكردم كه سوالم رو مطرح كنم مجبور شدم همين جا بگم .....بنابراين معذرت مي‌خوام اگه سوالم خيلي ريط نداره.
    يه استادي ازم خواسته كه يه پروپوزال 2 صفحه‌اي بنويسم...خودش هم بهم كلي مقاله داده، من مقاله‌ها رو خوندم ولي واقعا نمي‌دونم چطور و چه چيزهايي بايد بنويسم.( به خصوص اينكه گفته ميشه زبان پروپوزال نبايد خيلي آكادميك باشه) سرچ هم كردم اما چيز درست حسابي دست گيرم نشده( خيلي مبهم اند). اگه كسي باشه كه كمكم كنه ممنون مي‌شم.
    خب، زبان پروپوزال كاملا آكادميك و علمي بايد باشه، مثل مقاله.

پروپوزال‌ها مي‌تونند ساختارهاي مختلفي داشته باشند، لازم نيست زياد سخت‌گيري كني. مهم‌ترين مطلب اينه كه موضوع رو خوب بپروروني. توي حداكثر 3-4 صفحه جوري مطلب رو بيان كني كه استادت با خوندنش بگه :"اين آدم مي‌دونه مي‌خواد چي كار كنه. موضوع جالبي داره كه حتما به نتيجه مي‌رسه."
    اگر لازم بود خود استاد بهت مي‌گه كه فرمتش رو تغيير بده. فقط بايد ساختار كارت شبيه يك پروپوزال باشه كه فكر نكنه اصلا كار آكادميك بلد نيستي.

مرسي از راهنماييتون......مشكله من اينه كه الان يه ساختار پيدا كردم ولي نمي دونم داخل هر كدوم چي بايد بنويسم، مثلا يه قسمت تحت عنوان brief review of the relevent litreture من نمي دونم بايد مثل litreture survey مقاله باشه يا نه؟
    يا يه قسمت تحت عنوان research question or hypothesis كه من اصلا نمي‌دونم كه چه قسمت كار را بايد به صورت سوال مطرح كنم؟
    دوستان كسي نمونه‌اي از يه پروپوزال نداره؟
    ممنون مي‌شم اگه كمك كنيد.

Junior Member

با سلام به همه ی دوستان
    یکی از اساتید دانشگاه Calgary در جواب من این Email رو زده
    می خواستم اول از همه نظرتون رو بدونم که آیا مدارکم رو برای این دانشگاه با ذکر اسم همین استاد به عنوان potential supervisor بفرستم و یا اینکه به یک استاد دیگه تو همین دانشگاه که اونم زمینه کاریش بهم نزدیکه E-mail بزنم

Dear Siavash,

Thank you for your interest in the Univ. of Calgary
    and in my research projects.

Unortunately, at this time I DO NOT have the funds to supervise
    another graduate student as I'm currently supervising 11 students.

At this time I will only consider students if and only if they have
    a full scholarship "outside" the Univ. of Calgary that will
    allow them to live and study in Canada for at least two years.
    Without a scholasrship I will not consider students.

Please be advise that I cannot make any decision on taking a
    student without evaluating and reading their full application
    package submitted to our department (who in turn will review
    the student credential to verify that he/she satisfies the
    minimum entrance requirements).

Best regards,
    Dr. Alex

و در نهایت می خواستم بدونم اگر کلا یک استاد در یک دانشگاه در جواب شما یک جواب نصفه نیمه یا اینکه مثلا حالا مدارکت رو بفرست و این جور جواب ها داد، بهتره روی همین حساب کنیم یا به یک استاد دیگه تو همون دانشگاه e-mail بزنیم

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SiavashM نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان
    یکی از اساتید دانشگاه Calgary در جواب من این Email رو زده
    می خواستم اول از همه نظرتون رو بدونم که آیا مدارکم رو برای این دانشگاه با ذکر اسم همین استاد به عنوان potential supervisor بفرستم و یا اینکه به یک استاد دیگه تو همین دانشگاه که اونم زمینه کاریش بهم نزدیکه E-mail بزنم

Dear Siavash,

Thank you for your interest in the Univ. of Calgary
    and in my research projects.

Unortunately, at this time I DO NOT have the funds to supervise
    another graduate student as I'm currently supervising 11 students.

At this time I will only consider students if and only if they have
    a full scholarship "outside" the Univ. of Calgary that will
    allow them to live and study in Canada for at least two years.
    Without a scholasrship I will not consider students.

Please be advise that I cannot make any decision on taking a
    student without evaluating and reading their full application
    package submitted to our department (who in turn will review
    the student credential to verify that he/she satisfies the
    minimum entrance requirements).

Best regards,
    Dr. Alex

و در نهایت می خواستم بدونم اگر کلا یک استاد در یک دانشگاه در جواب شما یک جواب نصفه نیمه یا اینکه مثلا حالا مدارکت رو بفرست و این جور جواب ها داد، بهتره روی همین حساب کنیم یا به یک استاد دیگه تو همون دانشگاه e-mail بزنیم
    سلام دوست عزیز
    شما خودت بهتر میتونی ترجمه اش کنی پس لازم نیست من بکنم
    اما به نظر من شما با یه استاد دیگه مکاتبه رو شروع کن چون جواب ایشون که واضح بود.
    سوال دومتون هم بالاخره باید از یه جا شروع کرد دیگه شاید همون استاد با دیدن رزومه ی خوب شما مشتاق شد و کامل جواب داد
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

استادی از یکی از دانشگاههای آمریکا در جواب ایمیل من گفتند:
    Thank you for your interest in my laboratory; it appears you would be a good fit. I do not yet know whether I will be able to select another graduate student next fall; I am still in the process of securing funding for that. There are several faculty here whose research is relevant to your interests, however, so I encourage you to apply to the program.

نکته ای که وجود داره اینه که من به 2 نفر دیگه از اساتید اون دانشگاه که کاملا مرتبط با فیلد من بودند هم ایمیل زدم. ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم. اگر در نهایت پاسخ مثبتی دریافت نکردم از اساتید دیگه این دانشگاه که به اونها ایمیل زدم اپلای برای این دانشگاه کار منطقی هست؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام
    پاسخ يك استاد به ايميل من به شرح زير است. اين يعني اينكه كاملا برم پي كارم و هيچ اميدي نيست آيا؟!

Dear ...,
    We are interested in high-quality students and typically accept several new graduate students each year.
    I therefore encourage you to formally apply to ...and follow up with all the application procedure and deadlines as explained on the web site. The admission is competitive, and your whole application package will be compared to other applications. But we will be accepting few new students and we have many projects for which we need good students.
    Best regards,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)