صفحه 24 از 1371 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334741245241024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chagh
    سلام
    من به يه استادی mail زدم اون هم جواب داده که :

• I encourage you to apply to the univ Phd program and let me know when you have applied.

که خيلی شکل template اه. ولی من بيخيال نشدم و گفتم که :

• Thank you very much for your time and consideration. Is there anything I can do to increase my chance of admission in X University?

اون هم انگار online بوده درجا گفته که :

• You should include your publications and theses.

حالا با توجه به جواب های يه خطی اين استاد به نظر شما می ارزه ازش راجع به scholarship بپرسم یا بیخیالش شم؟ اگه آره به نظر شما چه جوری بپرسم بهتره؟؟

مرسی از اينکه وقتتون رو برای جواب دادن به من میذارين.
    اینجا رو باید apply کرد چون شانسش رو دارید هرچند نمی شه خیلی هم روش حساب کرد. اما توجه کنید که خیلی جاها همین جوابهای ساده می تونه منجر به پذیرش بشه.

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

خط اولش که تمپلیت قطعا. ولی من نمی دونم دوستان از کجای جواب یه خطی دومی فهمیدن که شانست خیلی خوبه! ببینید تصمیم در مورد اپلای با توجه به رزومه ی شما و سطح دانشگاه هستش و نمی شه به این جمله استناد کرد و فرستاد یا نفرستاد گرچه تمپلیت مثبته ولی انقدر قوی نیست در نتیجه تصمیم نهایی با شما است. منظورم اینه که این جواب رو توی تصمیم گیریتون یه وزن 5 درصدی بهش بدید نه یه وزن 40 درصدی
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

سلام.
    یه استادی یه همچین جوابی به من داده، بچه هایی که می تونن می شه برام تفسیر کنن و اینکه، باید به همین استاد جواب بدم یا اینکه نه؟ اگه آره چی بگم؟

Dear Amin Yazdani,

thank you for considering me as a potential supervisor for your graduate
    studies. Unfortunately, I have already committed all of my resources for this and the next year and therefore cannot take on any additional students. Sorry! But given your particular interests, have you contacted
    John Brian (in my department) or Mike Demonast (in Mechanical Engineering)?

Yours
    Jeff Sperson

نقل قول نوشته اصلی توسط aspersica
    سلام.
    یه استادی یه همچین جوابی به من داده، بچه هایی که می تونن می شه برام تفسیر کنن و اینکه، باید به همین استاد جواب بدم یا اینکه نه؟ اگه آره چی بگم؟
    Dear Amin Yazdani,
    thank you for considering me as a potential supervisor for your graduate
    studies. Unfortunately, I have already committed all of my resources for this and the next year and therefore cannot take on any additional students. Sorry! But given your particular interests, have you contacted
    John Brian (in my department) or Mike Demonast (in Mechanical Engineering)?
    Yours
    Jeff Sperson
    خب ایشون که گفتن که نمیتونن دانشجوی دیگه ای بگیرن و گفتن که با دو استاد دیگه تماس بگیرید.
    پس کنسله
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

درود به همه

یک استادی graduate position داشت و reasearch area که لازم داره رو نوشته بود و من یکیش رو که نزدیک کارم بود رو انتخاب کردم و در مورد کار قبلیم نوشتم و استاد این رو جواب داد:
    Thanks for your interest. The ***** project probably would be most suited to your skills. I’m shoring up funding for that one, and I’ll get in touch again soon to chat when its confirmed. Cheers!
    و من هم در جواب تشکر گردم و گفتم که منتظر شما هستم و یکم reference اضافه کردم تا با من بیشتر آشنا بشه.
    من که تصور نمی کنم این یک template باشه چون دوستان خودم که بهش email زدن جوابی نگرفتن.
    ممنون می شم پاسخ بدین.
    سپاس
    Noc no.2151,Application Send: 23 December 2011, Application Received in Sydney: 30 December 2011,File no.: 23 February 2012, In Process: 18 April 2013,Medical:30 May 2014 Update Send: 14 June 2014 Pass Request:31 July 2014

Junior Member

نه تمپلت نیست...فقط همون طور که گفته فاند ش فقط دست خودش نیست...احتمالا پروژه بین دواستاد مشترکه...یا باید از سازمانی جایی تامین بشه که این باید باشون هماهنگ باشه...
    من جای شما بودم پی گیری می کردم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

این جمله معنیش اینه که استاد کاره ای نیست و کمیته تصمیم می گیره؟
    We are not in policy study. Only in WARMS and applications.
    در این شرایط باید چی کار کرد؟
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member saheb آواتار ها

يعني اينكه اين استاد را بي خيلا شو برو سراغ يه اشتاد ديگه
    هيچ وقت بعه يه استاد خاص گير نديد ايتاد ماشالله كم نيست
    اگه گفت نمي خوامن حرف اخر را زده برو سراغ يه استاد ديگه
    HAPPINESS

Junior Member

سلام دوستان
    اين پاسخ يعني چه قدر اميدوار باشم؟
    Dear felani,

I will check with our admission assistant here to find put whether you are fundable.

All the best.
    يعني خودش پسنديده؟!
    چه جوابي به اين mail بدم؟ اگه دقيقا جمله انگليسي بگيد ممنون ميشم.
    مرسي

Junior Member

سلام ، يه استادي به من اين جواب رو داده، نظرتون چيه؟

Entrance into graduate studies at xxx is very competitive, and I suspect your GPA is a little low. However, if you wish to apply, I shall certainly review your application.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)