صفحه 240 از 1371 نخستنخست ... 1401902302312322332342352362372382392402412422432442452462472482492502903407401240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من مدتی هست به این تاپیک سر نزدم.چند تا از جوابامو میفرستم نظرتون رو بدید

1-I encourage you to apply to our graduate program, will be glad to work with you.

Thanks for your interest in our research program -2

I have posted information on how to apply for openings in my research group on my website (the URL is listed below). If you are interested in applying, please provide the required information by Jan. 31, 2011.

Thanks again for your interest in graduate studies.

3-
    Thank you for your interest in our graduate program and research in my group in particular. There will be an open position within my research group in the area of turbulence research, and so I will be looking at applications, and yours as well if you have applied or will apply, with interest this year.

I do not anticipate making decisions before February or March, 2011.

Please apply. I only accept students who have applied and are accepted -4.

5-
    Naeem – Thank you for your interest. We will certainly have RA positions available this upcoming fall, but we cannot assess your chances until we evaluate your application in the context of all the applications that we receive.

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

جالبه! مثل اینکه استاد ها با هم هماهنگ می کنند که چه چیزهایی رو در جواب نامه دانشجوها بنویسند!! جوابها گاهی در حد کلمات و جمله بندی ها هم شبیه هستند. هیچ تضمینی در کار نیست! در خوشبینا نه ترین حالت طرف میگه تو به نظرم مناسب پروژه های منی و برو اپلای کن اما بعدش هر اتفاقی ممکنه بیافته!
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم نظرتون رو بگید این ایمیل مربوط به استادی از دانشگاه موناش هست. من برای دانشگاه اپلای کردم و اون 4 روزه قبل این رو زده بود که من متاسفانه با تاخیر دیدم .خوب منظورش رو در مورد Tuition fee نفهمیدم ممنون سریعا نظر بدید

Dear Mrs ,

We are currently in the process of selecting scholarship applicants for Monash University for studies commencing in 2011.

As you have not yet been in contact with our department, it is important that you make contact with me as soon as possible to discuss supervisory arrangements in the event that you are offered a scholarship.

It is also possible that you may be offered a shcolarship with stipend only, or with stipend plus part tuition fees. Tuition fees are in excess of $30,000 AUD per annum, and even if you are offered a scholarship with part tuition your fees may be in the range of $10,000 AUD per annum. It would be helpful for you to consider whether you would take up such an offer, if this were the case.

I hope to hear from you shortly.

With best wishes,

دقیقا چی باید جواب بدم
    ممنون خیلی فوری هست

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    من از استادی در دانشگاه Iowa جوابی گرفتم که دوستان نظرشون رو راجع بهش اعلام نکردند. ایمیل استاد این بود:
    Thank you for your interest in my laboratory; it appears you would be a good fit. I do not yet know whether I will be able to select another graduate student next fall; I am still in the process of securing funding for that. There are several faculty here whose research is relevant to your interests, however, so I encourage you to apply to the program.

و خب از اونجا که من بیشتر برای اپلای در سال آینده سرمایه گذاری کردم( وقت محدود برای زبان و انتظار برای رسیدن جواب مقالات سابمیت شده) بهترین پاسخ به این استاد برای اینکه اون رو از دست ندهم چیه. البته من ایمیل اولی که در پاسخ به ایشان فرستادم تشکر کردم و از یکسان بودن زمینه کاری و تحت تاثیر قرار گرفتن خودم از مقالاتشون گفتم و از ایشان درخواست کردم که اجازه بده این ارتباط حفظ بشه. یعنی در مورد اینکه کی فاند مشخص می شه یا به من خبر می دهید یا خیر چیزی نگفتم! به نظرتون در تماس های بعدی به این قضیه هم اشاره کنم؟ (چون واقعا نمی دونم نظر استاد تا چه حد راجع به من مثبت بوده یا اصلا این ایمیل چنین چیزی رو می رسونه)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

من با يك استاد ايراني دانشگاه PennState مكاتبه داشتم، اين طوري جوابم رو داد:
    I would be happy to consider your application if you decide to apply. I am not planning to take any new students next year.
    حالا نميدونم كه منظورش از اين كه ميگه من رو درنظر ميگره دقيقا چيه؟ چون بعدش هم ميگه كه برنامه اي براي گرفتن دانشجو توي سال ديگه ندارم

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    من با يك استاد ايراني دانشگاه PennState مكاتبه داشتم، اين طوري جوابم رو داد:
    I would be happy to consider your application if you decide to apply. I am not planning to take any new students next year.
    حالا نميدونم كه منظورش از اين كه ميگه من رو درنظر ميگره دقيقا چيه؟ چون بعدش هم ميگه كه برنامه اي براي گرفتن دانشجو توي سال ديگه ندارم
    همه ایمیل همین بود؟ چیزی رو حذف نکردید؟ راستش منم سر در نیاوردم!! این جواب کاملا متناقضه! سوال شما دقیقا چی بوده از این استاد؟
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    همه ایمیل همین بود؟ چیزی رو حذف نکردید؟ راستش منم سر در نیاوردم!! این جواب کاملا متناقضه! سوال شما دقیقا چی بوده از این استاد؟
    نه كل جواب اين بود:
    Thank you for your interest in our graduate program. I receive about 10 e-mails from Iran each week, asking the same question. Unfortunately, it is impossible for me to give any indication of the possibility for admission at this time. Last year, we received over 50 applications from Iran. While there were many qualified applicants, we could offer admission to only 3 applicants. All applications from Iran will be evaluated in mid January. I would be happy to consider your application if you decide to apply. I am not planning to take any new students next year.

سوال من هم اين بود:

- Do you think that I have the eligibility to start my PhD course with you?

- Do you have open PhD position?

از purdue

Dear ...,
    Thanks for the interest and sorry for the late reply.
    Your background seems very competitive and I highly encourage you to apply to
    our school of ......
    Once you get admission and come to Pudue, please see me to discuss the matter
    fo supervision.
    Thanks again,

آقا . من یکی دیگه هم جواب تقریبا خوب از georgia tech داشتم.
    ولی میدونم نه georgia tech را میارم نه purdue . به نظر شما اینا را بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    از purdue

Dear ...,
    our school of ......
    fo supervision.
    Thanks again,

پوردو و جورجیا تک دانشگاه های بسیار خوبی هستند، بر اساس گفته استاد، به نظر، شما شانس خوبی دارید برای پذیرش، البته برای فاند باید با ایشون بیشتر مکاتبه داشته باشید چون چیزی در این مورد نگفته.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    از purdue

Dear ...,
    our school of ......
    fo supervision.
    Thanks again,

من پیشهادم اینه که با منشی دانشکده در مورد مینیمم GRE مشورت کنید. معمولا مقدار اون توی سایت اعلام نمیشه ولی خیلی از دانشگاهها اون رو دارن. اگر که مینیمم رو داشتید میتونید با خیال راحت تر اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)