صفحه 246 از 1371 نخستنخست ... 1461962362372382392402412422432442452462472482492502512522532542552562963467461246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من یا ایده رو برای اولین بار مطرح کردک و ایده رو با یه استاد توی کالیفرنیا ایرواین در میون گذاشتم و اون این ایمیل رو به من زد

Congratulations on your accomplishments to date.
    Thank you for your interest in our program. I am copying Ms. April Heath, the academic adviser of our department.

Given that we get many applications, the admission and decision about assistantships are highly competitive. Once your application is reviewed, you will be informed of the decision of our admission committee.

چند روز بعد یه ایمیل از طرف اون خانم اومد
    Greetings!

This e-mail is being sent to you in reply to your
    recent inquiry concerning graduate degree
    opportunities available in The Henry Samueli
    School of Engineering at the University of California,
    Irvine (UCI).

Thank you for contacting us. We appreciate your
    interest. We look forward to receiving your
    application for graduate degree study here, provided
    you meet our application and admission requirements
    به نظر شما شانس گرفتن فاند دارم ؟ ممکنه پذیرش من رد بشه تو این دانشگاه؟ من هنوز نمره زبانم رو ندارم این موضوع رو به استاد بگم یا به دانشگاه؟
    ویرایش توسط sorkhpost1357 : December 3rd, 2010 در ساعت 05:54 PM

Senior Member naeemtop آواتار ها

من ایمیل زیر رو از یکی از خفن ترین دانشگاههای کالیفرنیا گرفتم

طرف گفته فاند ندارم ولی یه جورایی قول داده که تو ادمیشن کمک میکنه هم نظرتون راجع به جواب رو میخوام و هم اینکه چی بهش چواب دم؟

Dear Naeem,

Thank you for your interest in my research group. Unfortunately I don't have any openings for graduate students at the current time. I encourage you to apply to our department through the normal channels, and I assure you that we will give your application full consideration. I wish you the best of luck in finding a suitable position.

Best regards,

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    سلام
    من یا ایده رو برای اولین بار مطرح کردک و ایده رو با یه استاد توی کالیفرنیا ایرواین در میون گذاشتم و اون این ایمیل رو به من زد

Congratulations on your accomplishments to date.
    Thank you for your interest in our program. I am copying Ms. April Heath, the academic adviser of our department.

Given that we get many applications, the admission and decision about assistantships are highly competitive. Once your application is reviewed, you will be informed of the decision of our admission committee.

چند روز بعد یه ایمیل از طرف اون خانم اومد
    Greetings!

This e-mail is being sent to you in reply to your
    recent inquiry concerning graduate degree
    opportunities available in The Henry Samueli
    School of Engineering at the University of California,
    Irvine (UCI).

Thank you for contacting us. We appreciate your
    interest. We look forward to receiving your
    application for graduate degree study here, provided
    you meet our application and admission requirements
    به نظر شما شانس گرفتن فاند دارم ؟ ممکنه پذیرش من رد بشه تو این دانشگاه؟ من هنوز نمره زبانم رو ندارم این موضوع رو به استاد بگم یا به دانشگاه؟
    دوست عزیز، شما باید اپلی کنی و منتظر نظر کمیته مربوطه باشی، خوب معلومه که ممکنه پذیرشت رد شه! از طرفی شانس هم داری ولی بستگی به رزومت داره. در مورد نمره زبانتم ترجیحا وقتی آماده شد اقدام کن ولی اگه به ددلاینشون نمیرسه تو اقدام کن نمره زبانو بعد ریپورت کن قاعدتا قبول میکنن (اکثر دانشگاهها قبول میکنن)
    موضوع نمره زبانو از منشی مربوطه در دانشگاه بپرس

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها

طرف گفته فاند ندارم ولی یه جورایی قول داده که تو ادمیشن کمک میکنه هم نظرتون راجع به جواب رو میخوام و هم اینکه چی بهش چواب دم؟

Dear Naeem,

Thank you for your interest in my research group. Unfortunately I don't have any openings for graduate students at the current time. I encourage you to apply to our department through the normal channels, and I assure you that we will give your application full consideration. I wish you the best of luck in finding a suitable position.

Best regards,
    دوست عزیز این جواب یه جورایی مثل جوابای تمپلیت میمونه! یعنی تقریبا هیچ چیز مثبتی بهت نگفته‌! اینکه Application شمارو خوب بررسی میکنن خوب معلومه که میکنن اینا همه Applicationهایی که از طرف Application office دانشگاه بهشون برسه رو بررسی میکنن چون همه اونایی که از *****های دانشگاه بگذرن پسانسیل قبول شدنو دارن...

Senior Member Simplex آواتار ها

Dear Naeem,

Best regards,
    خب، قولي نداده كه كمكت كنه. گفته كه اپلاي كن و مطمئن باش كه اپليكيشنت رو بررسي مي‌كنند. يعني كاري كه براي همه مي‌كنند.
    شما نبايد به هيچ وجه خيلي خوش‌بين يا خيلي بدبين باشي. هر دوش بهت ضرر مي‌رسه، هم الان هم بعد از رسيدن جواب‌ها.
    شما بايد اپلاي كني، اما جايي اپلاي كن كه حداقل‌هاي اون دانشگاه رو داشته باشي و اگر ارتباط خوبي با اساتيد داشته باشي هم بهتره. اگر 20 تا اپليكيشن بفرستي ولي به دانشگاه‌هاي نامناسب براي رزومه‌ات، جواب مناسبي نمي‌گيري ولي اگر يكي بفرستي، اما درست بفرستي احتمالا جواب خوبي مي‌گيري.

به نظرم نيازي نيست به اين استاد جواب بدي، اگر مي‌خواهي چيزي بگي فقط يك تشكر كافيه. در عوض اگر واقعا مي‌خواهي اينجا اپلاي كني بگرد يك استادي كه پوزيشن داره پيدا كن سعي كن باهاش ارتباط ايجاد كني.

موفق باشي

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    ببخشین با این چیکار کنم؟ از این استاد خیلی خوشم میاد. جواب اینم بدم؟ اصلا جواب خاصی هست. استاد یه خانم ایرانی هست.
    Dear Sara,

I encourage you to apply to our AME PhD program. I have an opening for next fall and I will consider your application.

Best regards,
    سلام بشما!

البته ایشان نگفته که فاند به شما میده. و شما احتمالا با بقیه applicants مقایسه میکند. من اگر جای شما بودم یک ایمیل میزدم و ازش زمان میخواستم تا زنگ بزنم در مورد پوزیشن و پروژه اش صحبت کنم و اینجوری نشان میدادم که مشتاق هستم و قول میدادم که اپلای میکنم و ازش چند تا مقاله هم از خودشان در این زمینه میخواستم. البته این همه بستگی به اعتماد به نفس شما و کیفیت انگلیسی صحبت کردن شما دارد. و اگر اینها اوکی است زمان این رسیده که تاثیر خودتان را بروی یک استاد با صحبت کردن با اون بگذارید.

موفق باشید!
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

در پاسخ ایمیلی که من به یکی از اساتید دانشگاهی در آمریکا فرستادم academic advisor اون دانشکده به جای اون استاد به من ایمیل زده:
    Good Morning Mr....:

Dr.....requested that I respond to your email.

The best way to begin the application process is to access our website at:...... to Education to Graduate Students to “How to Apply”. Here you will find our online application system, “Apply Yourself”. Please study the website thoroughly.

Bioengineering is a prescreening department. By that we mean that you apply directly to Bioengineering, and send your transcripts and supporting papers to us. *_IF_* you are admitted to the Bioengineering Graduate program we then we ask you to submit the official University of Utah Graduate application and pay the application fee.

With regard to funding, all graduate students complete their studies under the direction of a faculty mentor. There are a few State supported scholarships available for the very top domestic students, but a vast majority of students are funded by individual faculty members as Research Assistants (RA). The University of Utah has a tuition waiver program that benefits most bioengineering students (international and domestic). Research assistant positions are offered by individual faculty members -- the Dept. does not provide financial assistance. To obtain funding it will be necessary to identify a clear research area and to contact the specific faculty members directly regarding potential RA positions working with them.

Thank you for your interest in our program and in the University of ....

نظرتون چیه؟ من متوجه شدم که فاند دست استادهاست و خب من هم که تا به حال از ایمیل به این استادها جوابی نگرفتم. منظور اینه که بعد از گرفتن پذیرش بایستی ارتباط برقرار کرد یا قبلش ؟ باید به این ایمیل جواب خاصی داد؟ این دانشگاه از اهمیت بالایی برای من برخورداره و این استاد هم همینطور.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

در پاسخ ایمیلی که من به یکی از اساتید دانشگاهی در آمریکا فرستادم academic advisor اون دانشکده به جای اون استاد به من ایمیل زده:
    Good Morning Mr....:

Dr.....requested that I respond to your email.

The best way to begin the application process is to access our website at:...... to Education to Graduate Students to “How to Apply”. Here you will find our online application system, “Apply Yourself”. Please study the website thoroughly.

Bioengineering is a prescreening department. By that we mean that you apply directly to Bioengineering, and send your transcripts and supporting papers to us. *_IF_* you are admitted to the Bioengineering Graduate program we then we ask you to submit the official University of Utah Graduate application and pay the application fee.

With regard to funding, all graduate students complete their studies under the direction of a faculty mentor. There are a few State supported scholarships available for the very top domestic students, but a vast majority of students are funded by individual faculty members as Research Assistants (RA). The University of Utah has a tuition waiver program that benefits most bioengineering students (international and domestic). Research assistant positions are offered by individual faculty members -- the Dept. does not provide financial assistance. To obtain funding it will be necessary to identify a clear research area and to contact the specific faculty members directly regarding potential RA positions working with them.

Thank you for your interest in our program and in the University of ....

نظرتون چیه؟ من متوجه شدم که فاند دست استادهاست و خب من هم که تا به حال از ایمیل به این استادها جوابی نگرفتم. منظور اینه که بعد از گرفتن پذیرش بایستی ارتباط برقرار کرد یا قبلش ؟ باید به این ایمیل جواب خاصی داد؟ این دانشگاه از اهمیت بالایی برای من برخورداره و این استاد هم همینطور.
    سلام شهروز جان. از اونجاییکه این داستان دقیقا برای من اتفاق افتاده برات یه توضیحاتی مینویسم. امیدوارم بدردت بخوره. من برای Fall 2009 از دو تا دانشگاه آمریکا پذیرش گرفتم ولی اون موقع که اوج بحران اقتصادیم بود هیچ کدومشون فاندی نداشتن که بهم بدن. دانشکده بهم گفت که با استادا در ارتباط باشم تا ببینم کسی فاند داره یا نه که خلاصه استادا دستشون تنگ بود و اوضاع خراب! خلاصه مجبور شدم دیفر کنم به fall 2010 و امسال خدارو شکر یکی از استادا بهم میل زد که آقا ما پول اومده دستمون بدو بیا! که البته حالا یه مشکل جدید دیگه پیش اومده به نام پروسه فخسمه کلیرنس که البته اون کاملا یه داستان دیگه است! خلاصه مطلب اینکه پروسه پذیرش گرفتن و فاند گرفتن تو بعضی دانشگاهها کاملا جدان. تازه من این دو تا دانشگاهی که اپلای کردم از استاداش جوابای خیلی خوبی داشتم. اگه خواستی background منو میتونی اينجا ببینی. به نظر من اصولا الان میل زدن به استادای این دانشگاه و پرسیدن در مورد فاند مخصوصا حالا که میگی جواب درستیم بهت ندادن فایده‌ای نداره چون اینا صبر میکنن و بین پذیرفته شده‌ها بهترینو انتخاب می‌کننو بهش فاند میدن.

Senior Member naeemtop آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    خب، قولي نداده كه كمكت كنه. گفته كه اپلاي كن و مطمئن باش كه اپليكيشنت رو بررسي مي‌كنند. يعني كاري كه براي همه مي‌كنند.
    شما نبايد به هيچ وجه خيلي خوش‌بين يا خيلي بدبين باشي. هر دوش بهت ضرر مي‌رسه، هم الان هم بعد از رسيدن جواب‌ها.
    شما بايد اپلاي كني، اما جايي اپلاي كن كه حداقل‌هاي اون دانشگاه رو داشته باشي و اگر ارتباط خوبي با اساتيد داشته باشي هم بهتره. اگر 20 تا اپليكيشن بفرستي ولي به دانشگاه‌هاي نامناسب براي رزومه‌ات، جواب مناسبي نمي‌گيري ولي اگر يكي بفرستي، اما درست بفرستي احتمالا جواب خوبي مي‌گيري.

به نظرم نيازي نيست به اين استاد جواب بدي، اگر مي‌خواهي چيزي بگي فقط يك تشكر كافيه. در عوض اگر واقعا مي‌خواهي اينجا اپلاي كني بگرد يك استادي كه پوزيشن داره پيدا كن سعي كن باهاش ارتباط ايجاد كني.

موفق باشي

سلام

این استاد رزومه من رو خونده چون من یه نشونه میزارم که بفهمم استادا خوندن یا نه

به نظرتون اپلای نکنم اونجا؟مینیمم رو دارم .دانشگاهش هم خیلی خیلی خفنه

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

سلام

این استاد رزومه من رو خونده چون من یه نشونه میزارم که بفهمم استادا خوندن یا نه

به نظرتون اپلای نکنم اونجا؟مینیمم رو دارم .دانشگاهش هم خیلی خیلی خفنه
    درود
    ببخشید. چه نشونه ای؟ خیلی می تونه کمک کننده باشه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)