صفحه 249 از 1371 نخستنخست ... 1491992392402412422432442452462472482492502512522532542552562572582592993497491249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Thanks for your interest on the program, we are always looking from bright students. Your application looks strong, and I will recommend you to apply to the program indicating your research interests and who would you like to work with
    We always recommend the best students for financial aid, but there is an ad-doc committee that does the final decision, since it is very competitive

If you have additional questions, just let me know
    سلام دوستان
    من معنی این میل را نمی فهمم کسی می تونه بگه استاده منظورش چی بوده؟

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SALOMEH نمایش پست ها
    Thanks for your interest on the program, we are always looking from bright students. Your application looks strong, and I will recommend you to apply to the program indicating your research interests and who would you like to work with
    We always recommend the best students for financial aid, but there is an ad-doc committee that does the final decision, since it is very competitive

سلام دوستان
    بنظرش CV ات قوی هست. و شما را تشویق کرده به اپلای در رشته ای که اشاره کردی به research intrests هات و با کی میخوای کار کنی....
    به بعترین دانشجو ها فاند میدن..اما گفته که نظر نهایی را ADdmission Committee میگیرهو
    اخرشم گفته اگه سئوال داشتی ازش بپرس.
    کجاشو نمیفهمی؟!!

بنظر من که تمپلته ولی مثل اینکه ازت خوشش هم امده . باش در ارتباط باش مثلا ینکه میتونی تو SOP اسمشو به عنوان potential advisor بزاری یا نه.
    موفق باشی
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member

اینکه منظورش اینه که من research intrests هام با زمینه کاری اون یکی نیست قسمت با کی می میخوای کار کنی را نمی فهمم

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SALOMEH نمایش پست ها

سلام دوستان
    به نظر من این یک تمپلیت هست چون اگه رزومه را واقعا خونده بود و خوشش اومده بود که نمی نوشت در sop مشخص کن که با کی میخوایی کار کنی. مطمئنا اگه میخواست واسه شما وقت بذاره یکم specific تر می نوشت.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط civettare نمایش پست ها
    تمپلیت هست ولی جواب خوبیه. برای اینکه مطمئن بشی واقعا رزومتو خونده و به رزومت علاقه داره یه سوال دیگه ازش بپرس. مثلا اینکه میتونی تو SOP اسمشو به عنوان potential advisor بزاری یا نه.
    از جواب این سوال اصلا نتیجه خاصی نمی شه گرفت. من به یه استادی که گفته بود تو رو consider می کنم همین ایمیل را دادم. گفت البته (آخه واسش کم و زیادی نداره). بعد فهمیدم عین جواب منو به یه نفر دیگه هم داده. خدا را شکر فهمیدم که الکی نرم اونجا اپلای کنم.

Senior Member naeemtop آواتار ها

این چی میتونه منظورش باشه؟ (اثری ندیدم که روزممو خونده باشه).دانشگاه در پیت/شهر خیلی خوب / استاد خیلی خیلی خوب / فیلد کاری نه چندان مورد علاقه ولی بد هم نیست

Please contact me after you apply to our department. Thank you.

راستی بچه ها جوابایی که استاد میاد میگه اول اپلای کن اگه قبول شدی بعد میتونی با من کار کنی ( به نظر من این جواب یه چیزی بین استادی که فقط میگه اپلای کن و استادی که خیلی ذوق میکنه و تو ادمیشن هم میخواد کمک کنه هست و اگه تعداد جوابای خیلی خوب کمه ارزش اپلای رو داره) اینجور جوابا رو باید به امان خدا بزاریم و بریم اپلای کنیم اونجا یا بهتره که یه چیزی برای استاد بنویسیم؟

مثلا چی بنویسیم؟

بعد از رد و بدل چند تا سوال اين ايميلو داده. به نظر شما چيكار كنم؟
    OK, I'm working on a grant application; if we get the money I may contact you. It involves experiments in ......... I've had more success with older engineers but I'll keep your name handy. email me again in March and I should know about the money.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    بعد از رد و بدل چند تا سوال اين ايميلو داده. به نظر شما چيكار كنم؟
    OK, I'm working on a grant application; if we get the money I may contact you. It involves experiments in ......... I've had more success with older engineers but I'll keep your name handy. email me again in March and I should know about the money.
    من ۴،۵ ماه پیش چند تا از این ایمیل‌ها گرفتم اما جوابی‌ نشنیدم!
    من که خودم پاسخی ندادم. از نظر من احتیاج به جواب نداره. اگه بخواید میتونید تشکر کنید و بگید امیدوارید که ۲ گروهشون بتونید کار کنید.
    اما فرقی‌ نداره، ما ایرانی‌‌ها خیلی‌ اهل تعارف و تشکر هستیم اما استاد توقع چنین جواب‌هایی‌ رو نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

سلام
    آقا اینو الان من چی کارش کنم؟
    I am happy to hear from you. I do a lot of .... and would be happy to give you a chance to work in my research group. We currently have 5 students and we interact with one another to build infrastructure.

I hope that you will apply and will look for your application. I recommend that you take 2 classes in the fall, my.... course and a course of your choice.
    ممنون میشم یه کمکی کنین چی بگم بهش

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    سلام
    آقا اینو الان من چی کارش کنم؟
    I am happy to hear from you. I do a lot of .... and would be happy to give you a chance to work in my research group. We currently have 5 students and we interact with one another to build infrastructure.

I hope that you will apply and will look for your application. I recommend that you take 2 classes in the fall, my.... course and a course of your choice.
    ممنون میشم یه کمکی کنین چی بگم بهش
    این دیگه تمامه و قبولت کرده. تبریکات من را پذیرا باش و بهش بگو که اپلای میکنی. دوست داشتی ارتباطتو باهاش حفظ کن ولی مراقب باش میل های الکی نزنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)