صفحه 25 از 1371 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435751255251025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام ، يه استادي به من اين جواب رو داده، نظرتون چيه؟
    Entrance into graduate studies at xxx is very competitive, and I suspect your GPA is a little low. However, if you wish to apply, I shall certainly review your application.
    ممنون
    فکر نمیکنم جواب خوبی محسوب بشه.
    اگر واقعا" رزومه ای دارین که GPA رو پوشش بده شاید شانس داشته باشید در غیر این صورت من اگر جای شما بودم این دانشگاه اپلی نمیکردم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

خيلي ممنون از جواب، داشتن مقاله (15 تا) مي تونه جبران GPA باشه ؟

Junior Member

15 تا خیلی خوبه... ولی بستگی داره ISI هست یا چی؟
    مثلا من می تونم تو رزومم 100 تا مقاله بنویسم submittted
    ولی به نظرم اگه مقاله پذیرفته شده تو ژورنال های خیلی خوب داشته باشین...معدل رو می پوشونه
    کانادا به معدل سخت گیر تره کلا

Senior Member

سلام ، يه استادي به من اين جواب رو داده، نظرتون چيه؟

Entrance into graduate studies at xxx is very competitive, and I suspect your GPA is a little low. However, if you wish to apply, I shall certainly review your application.

ممنون
    می شه بگید GPA شما چقدره ؟ و چه رشته ای APPLY می کنید؟

Junior Member

در حال حاضر يكي ژورنال ولي ISI نيست و يكي هم كنفرانس برق ايران، ولي بقيه كنفرانسهاي خارجي (IEEE‌، ..)اند كه قبول شدن و بعضي ها هم ارايه شدن

من براي دكتراي برق دارم اقدام مي كنم و معدل ليسانس 13.5 و معدل فوق 15.3 هست
    ممنون از كمكتون

Senior Member

در حال حاضر يكي ژورنال ولي ISI نيست و يكي هم كنفرانس برق ايران، ولي بقيه كنفرانسهاي خارجي (IEEE‌، ..)اند كه قبول شدن و بعضي ها هم ارايه شدن

من براي دكتراي برق دارم اقدام مي كنم و معدل ليسانس 13.5 و معدل فوق 15.3 هست
    ممنون از كمكتون
    در خیلی دانشگاهها به کل آیتمها نگاه می کنند و فقط GPA رو در نظر نمی گیرند. به هر حال نمی شه گفت که شما در اون دانشگاه شانسی ندارید. اما بهتره دانشگاههای دیگه رو هم مد نظر داشته باشید چون با این جواب استاد احتمال پذیرش گرفتن تو اون دانشگاه پایین می آد و معلومه GPA براشون مهمه.

یکی از استادهای Delft هلند، خیلی فوری (شاید کمتر از دو ساعت بعد از زدن میل) جواب داد که برام خیلی سخته که قضاوت کنم چون من این دانشگاه (شریف) رو نمی شناسم

قبلا شنیده بودم شریفی تو Delft هلند زیاده!

[
    left]Hi,

Thanks for contacting me. I'm glad you're interested in my
    research and in coming to ... I'm always interested in working with top-notch students. Your credentials look good to me, but you need to go through the formal admissions process at ... to be considered for a position here. (I am not on the admissions committee, so it's very difficult for me to comment on the overall suitability of your application.) See the following web page for details:

I encourage you to apply and to contact me if you run into any difficulties. Good luck[/lef
    این جواب خوبه؟ میشه روش حسایب یاز کرد حالا که گفته تو کمیته نیست؟
    اما گفته مشکلی داشتی بگو؟اپلای کنم؟

Senior Member

template هست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabe mahtabi
    [
    left]Hi,

Thanks for contacting me. I'm glad you're interested in my
    research and in coming to ... I'm always interested in working with top-notch students. Your credentials look good to me, but you need to go through the formal admissions process at ... to be considered for a position here. (I am not on the admissions committee, so it's very difficult for me to comment on the overall suitability of your application.) See the following web page for details:

I encourage you to apply and to contact me if you run into any difficulties. Good luck[/lef
    این جواب خوبه؟ میشه روش حسایب یاز کرد حالا که گفته تو کمیته نیست؟
    اما گفته مشکلی داشتی بگو؟اپلای کنم؟
    template هست اما از نوع خوبش ;D. اینجا رو اگر دقت کنید encourage you to apply and to contact me if you run into any difficulties می بینید که امکان مکاتبات بعدی رو باز گذاشته. اما خوب قولی هم بهتون نداده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)