صفحه 251 از 1371 نخستنخست ... 1512012412422432442452462472482492502512522532542552562572582592602613013517511251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط civettare نمایش پست ها
    همین که تمپلیت نیست یعنی خوبه. شما حتما رزومه خوبی دارین که این جوابارو گرفتین. این سوالی که آخر پرسیده خیلی جالبه معلومه قبلا این بلا سرش اومده! مثل استاد بیچاره من که دیگه کم مونده شالو کلاه کنه بره جلو کاخ سفید اعتصاب کنه ) حتما اینو براش توضیح بده و بهش بگو که با توجه به background خودت و خانوادت بعید میدونی که مشکلی برای ویزات پیش بیاد ولی نکته‌ای که برای ویزا گرفتن برای دانشجوهای ایرانی مهمه جنس پروژه‌اس. من رشته شمارو نمیدونم اگه بدونم رشتت چیه بیشتر در این زمینه میتونم کمکت کنم. اونطوری که از IDت پیداست شما احتمالا خانم هستی اینم بد نیست اگه بهش بگی که معمولا دانشجوهای دختر در گرفتن ویزا مشکلی ندارن. اینو تجربه ثابت کرده که معمولا خانوما ویزای دانشجوییو راحتر میگیرن ؛)

مرسی از راهنمایی تون. بله. رشته ام کامپیوتر؛ ارشد و بعدشم خانم از نوع متاهل!

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون. بله. رشته ام کامپیوتر؛ ارشد و بعدشم خانم از نوع متاهل!
    رشتت اوضاع رو خوب کردو تاهلت خراب! همسر شما باید ویزای F2 بگیره و ممکنه تو ویزا به مشکل بخوره ولی بزار فعلا نگران ویزا نباشیم. به هر حال من به شما اکیدا توصیه میکنم که فقط برای آمریکا اقدان نکن و حد اقل کانادا رو هم در نظر داشته باش.
    در مورد جواب، بهش جواب بده و بگو که اپلای میکنی و تا اونجاییکه میدونیو از بقیه شنیدی بعید میدونی که برای ویزات مشکلی پیش بیاد چون هم دختری و هم رشتت کامپیوترو بچه‌های کامپیوتر اصولا زود کلیر میشن. ازش بپرس میتونی توی SOP یا application form اسمشو به عنوان potential supervisor بیاری یا نه. بعدم تاکید کن که خوشحال میشی در صورت Admit‌ شدن از طریق skype یا تلفن باهاش صحبت کنی و بیشتر در مورد research interestهاتون صحبت کنی. خلاصه نشون بده که علاقمندی! وقتیم اپلای کردی حتما یه ایمیل بهش بزنوبهش بگو که اپلای کردی و یه سری از مدارکی که میفرستیو اسکن کنو براش میل کن. خلاصه به نظر من این از اوناییه که نباید دست از سرش ورداشت البته بیخودی بهش ایمیل زیادی نزنیا که بدتر میشه! فقط باید بهش نشون بدی که جدا از روزمه خوبت آدم علاقمند و پیگیریم هستی ؛)
    اینا همه فوت کوزه‌گریه‌ من عمرا انقدر توضیح نمیدما امیدوارم که موفق باشی ؛)
    impossible is impossible...

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط civettare نمایش پست ها
    رشتت اوضاع رو خوب کردو تاهلت خراب! همسر شما باید ویزای F2 بگیره و ممکنه تو ویزا به مشکل بخوره ولی بزار فعلا نگران ویزا نباشیم. به هر حال من به شما اکیدا توصیه میکنم که فقط برای آمریکا اقدان نکن و حد اقل کانادا رو هم در نظر داشته باش.
    با تشکر از جواب شما
    من فکر میکنم تاهل اوضاع رو خوب یا خراب نمیکنه. ویزا دادن در سالهای اخیر بسیار راحت تر شده و فرقی بین دانشجوی متاهل و مجرد از این نظر نیست. (حتی ممکنه از بعضی جهات تاهل بهتر هم باشه) دقت کنید که جواب های به ظاهر کوچک ما ممکنه مسیر زتدگی دوستانمون رو عوض کنه... من خودم متاهل هستم و زمانی که اومدم آمریکا یه فرزند هم داشتم...کانادا هم اپلای نکردم چون برای آمریکا مصمم بودم. اینجا هم افراد متاهل زیادند (چه آقا f1 بوده چه خانم)...
    موفق باشید

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    سلام
    آقا اینو الان من چی کارش کنم؟
    I am happy to hear from you. I do a lot of .... and would be happy to give you a chance to work in my research group. We currently have 5 students and we interact with one another to build infrastructure.

I hope that you will apply and will look for your application. I recommend that you take 2 classes in the fall, my.... course and a course of your choice.
    ممنون میشم یه کمکی کنین چی بگم بهش
    سلام،
    (در پاسخ به پیغام خصوصیتون)
    این پاسخ میتونه پاسخ خوبی باشه. در جوابشون تشکر کنید و بگید که اپلای می کنید و ایشون رو در جریان کارتون قرار خواهید داد. با توجه به نزدیک شدن به ددلاین دانشگاهها، ایمیل بعدیتون میتونه اطلاع دادن ارسال اپلیکیشنتون باشه. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    با تشکر از جواب شما
    من فکر میکنم تاهل اوضاع رو خوب یا خراب نمیکنه. ویزا دادن در سالهای اخیر بسیار راحت تر شده و فرقی بین دانشجوی متاهل و مجرد از این نظر نیست. (حتی ممکنه از بعضی جهات تاهل بهتر هم باشه) دقت کنید که جواب های به ظاهر کوچک ما ممکنه مسیر زتدگی دوستانمون رو عوض کنه... من خودم متاهل هستم و زمانی که اومدم آمریکا یه فرزند هم داشتم...کانادا هم اپلای نکردم چون برای آمریکا مصمم بودم. اینجا هم افراد متاهل زیادند (چه آقا f1 بوده چه خانم)...
    موفق باشید
    ممنون از توجهتون. من منظورم از بدتر کردن این نبود که شانس ایشون کم میشه برای ویزا بلکه منظورم این بود که ایشون و همسرشون باید 2 تا ویزا یعنی F1 و F2‌ بگیرن و شرایطشون از افراد مجرد پیچیده‌تره. من الان خودم بیشتر از 5 ماهه که منتظر کلیرنسم و توی روم وضعیت کلیرنس در دوبی در سال 2010 هم میتونین ببینید که چند تا از بچه‌ها که موندن ویزاشون F2‌ هستش در حالیکه همسرشون کلیر شده. هدف من از گفتن این حرفا اینه که بلایی که سر ما اومد سر بچه‌ها نیاد و در کنار آمریکا حتما گزینه‌های دیگه‌ای هم داشته باشن. به هر حال باید قبول کرد که ویزای آمریکا چیزی به اسم کلیرنس داره که ممکنه شما رو تا 1 سال از زندگی بندازه...
    impossible is impossible...

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دو استاد دیگه در پاسخ به ایمیلم که آیا به پروپوزالم علاقه مندید اینو گفته (یه مساله رو مطرح کردم که کسی روش کار نکرده) ... لطفا نظرتون رو در مورد هر دو بدید و بگید قدم های بعدی چه کار کنم. ممنون بازم.

Hi Reza,
    I'm definitely interested in this problem. Have you applied to the university?
    ----------------------------
    Your application is indeed relevant, and I will consider it. I will
    also need your transcripts (from Canada and from your undergrad in
    Iran) and letters, which you should submit through our online
    application system. Please let me know once you have done that.

I should say, though, that especially coming from a relatively less
    known university, I would like to assess your skills and preparation
    independently before deciding on admission. I might ask you to write
    a short (a few pages) report on something and then discuss it with
    you. Should this become relevant, will you be able (in terms of VISA)
    to visit Chicago for a day or two to interview?.
    ----------------------------
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من یکی از استادا بهم گفته بود رزومه شما خوبه اگه میخواید اینجا درس بخونید به من بگید تا با گرد ادمیشن هماهنگ کنم.من اونموقع بهش گفتم آره میخوام.الان یه ایمیل اومده از طرف گرد آدمیشن گفتن که اپلای کن ما دکتر فلانی سفارش شما رو به ما کرده

به نظرتون من همین الان اپلای کنم؟من دوست داشتم صبر کنم رزومم قوی تر بشه.

ممنون

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من یکی از استادا بهم گفته بود رزومه شما خوبه اگه میخواید اینجا درس بخونید به من بگید تا با گرد ادمیشن هماهنگ کنم.من اونموقع بهش گفتم آره میخوام.الان یه ایمیل اومده از طرف گرد آدمیشن گفتن که اپلای کن ما دکتر فلانی سفارش شما رو به ما کرده

ممنون
    استاد با همين رزومه شما را پذيرفته كه به ادميشن سفارشتون را كرده پس لزومي نداره صبر كنين. اگه نگران كميته ادميشن هم نباشيد استاد خيلي نفوذ داره كه ادميشن بهتون ايميل داده و گفته استاد سفارشتون را كرده (البته اگه واقعا نوشته سفارش كرده كه بعيد مي دونم)، بنابذاين فكر ميكنم از اون لحاظ هم مشكلي نداشته باشين.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    deadline اکثر دانشگاه‌ها نزدیک هست. یعنی‌ تا کی‌ میخواید صبر کنید؟ مثلا منظورتون اینه که شاید تا ۱ ماه دیگه accept مقاله‌هاتون بیاد؟
    اگه می‌بینید که از deadline می‌گذره حتما اپلای کنید و فوقش اگه بعدا مقاله‌ای accept شد به همین adcom ایمیل بزنید که فلان مقالتون که submit بوده accept شده!

Junior Member

سلام دوستان
    استادی بعد از اینکه سی وی منو خوند بهم گفت چون نمراتت برای اسکولارشیپ زیاد خوب نیست بزار مقالات سابمیت شدت اکسپت بشه بعد من کیس تو رو با ادمیشن مطرح می کنم. من گفتم وقتی نمونده و بعید میدونم اکسپت مقالاتم به این زودی بیاد اونم ازم خواست همین اکسپت هاییو که الان دارم واسش فوروارد کنم. منم همین کارو کردم ولی چند روزه دیگه خبری ازش نیست من فقط میخوام بدونم اگه منو نمیخواد زودتر بدونم و یکی دیگه رو تو همون دپارتمان پیدا کنم. حالا به نظرتون لازمه بهش میل بزنم و چهجوری ازش بپرسم که بد نباشه یا کلا بیخیالش شم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)