صفحه 254 از 1371 نخستنخست ... 1542042442452462472482492502512522532542552562572582592602612622632643043547541254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من غیر از این بازم جواب دارم ولی من تا حالا فکر میکردم TA دردسر نداره و آسونتر از RA هست.چون این اولین بار هست که بهم پیشنهاد شده.
    ضمنا پذیرشش مستر هست نه دکترای مستقیم.اینکه 2 سال که بیشتر نیست فکر کنم هر دو سال رو باید TA بگذرونم اگه برم.

یه جواب خوب دارم از top 5 که گفت اگه ادمیشن بگیری میتونی با من کار کنی.بیشتر چشم و امیدم به اونه که بعید میدونم اونجا قبولم کنن
    دوست عزیز

سعی کنید از شدن TA تا آنجا که میشه خودداری کنی ولی آنقدر ها هم بد نیست ولی چون مشکلات خودش را دارد هر چند که ساپورت باشه حالا هر جوری که میخواهد. در ضمن معمولا خیلی از دانشجویان دکترا بعد از 2/3 سال شاید بروند بروی TA. من برعکس دوستمان فکر میکنم و تجربه به من اینجا نشان داده که اتفاقا رنکینگ خیلی مهم است و برای شما، اگر مایل به ماندن در اینجا هستید سعی کنید به دانشگاههای خوب اینجا بروید چون خیلی مزایا در زمان تحصیل برای شما فراهم میکند و هم بعد از فارغ التحصیلی کار راحتتر پیدا میکنید که با این وضعیت خراب کار در امریکا نکته مهمی است.

بعلاوه استاد معروف داشتن کلاس کار خودش را هم اینجا در آمریکا دارد. بطور مثال وقتی مقاله ای دارید کلی شنونده خواهید داشت ویا وقتی به کنفرانس میروید و با اساتید دیگر آشنا می شوید اول از شما خواهند پرسید که با کی کار میکنید. و رفلکس طرف بعد از جواب شما میتواند"اووو ، Excellent" باشد که من عاشق این قسمتش هستم

موفق و شاد باشید!
    What Goes Around...Comes Around

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    دوست گلم من پست های اخیر شما رو خوندم، توصیه دوستانه من : خیلی بلند پروازی نکن، مخصوصا اینکه برا مستر اپلای میکنی. top5 کار هر کسی نیست، مرد میدون میخواد که کولاک کنه...
    در بند رنک نباش
    موئد باشی
    من هم با USAir موافقم. زیاد بلند پروازی نکن که 1 سالت هدر نره! خیلی ساده و قشنگ ممکنه از عرش به فرش آدم کشیده بشه. من خودم دوستی داشتم که همین بلا سرش اومد (برای 2 سال)...
    موفق باشید.
    ویرایش توسط مخ فی : December 10th, 2010 در ساعت 05:22 AM
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

دوستان گلم لطفا در ارتباط با عنوان موضوع بحث را ادامه دهید. در صورت ادامه ناچار به حذف پست ها خواهم شد. ممنون
    لا حول و لا قوه الا بالله

Thanks for your message. You have a strong academic background. It is too early to make admission decisions for next year; however, if you choose to apply to ...., we will give your file full consideration به نظرتون این تمپلیته؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

کاربران گرامی
    باز هم بحث های نامرتبط با تاپیک و باز هم حذف اونها.
    این بار دوم هست که در 24 ساعت گذشته از موضوع تاپیک دور میشید.
    متاسفانه در صورت تکرار مجبورم تاپیک رو قفل کنم .چون فصل میل زدن به اساتید برای فال 2011 تقریبا تمام شده و به جز چند مورد مابقی بحث های متفرقه هستند.
    لطفا در نظم تاپیک همکاری کنید تا محیط مفیدی داشته باشیم.
    ممنونم

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m نمایش پست ها
    Thanks for your message. You have a strong academic background. It is too early to make admission decisions for next year; however, if you choose to apply to ...., we will give your file full consideration به نظرتون این تمپلیته؟
    آره دوست عزیز متاسفانه تمپلیت هست. من که دیگه اعصابم خرد شده از بس از این جوابا گرفتم.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

دوستان اگه استادی تو ایمیلش بگه که از بک گراندت خوشم امده و تشویقت هم بکنه اپلای کنی بعد چند تا فایل pdf or doc براتون ضمیمه کنه که توی اون فایل ها محتوی این باشه که اگه برای MS اپلای کنی اینقدر بت میدم و اگه phd اونقدر ...... یا اینکه توی یکی از فایل ها صریحا نوشته باشه که RA is avialable or TA is available و موضوغات تحقیقاتش هم توش بنویسه و.......
    چقدر میشه مطمئن بود که اگه اپلای کنی فاند بت میده؟
    من کلا 4تا اینجوری جواب دارم یعنی اپلای کنم؟ براشون ؟

یکی دیگه از استادها گفته بم که تو اپلیکیشن بنویس که میخوای بام کار کنی من TA دارم . این چطور ؟ رو اینممیتونم حساب کنم؟
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

دوستان گلم... اگر مباحث این تاپیک رو بخونین دستتون میاد که چی تمپلیته و چی جواب انحصاری... یه نکته کلی که به نظرم میرسه و میشه تا حد زیادی بهش اعتماد کرد اینه که:
    اگر ارتباط با استادی رو اونقدر جلو بردین که بهتون یک پیشنهاد مالی مشخص داد (تحت عناوین مختلف مثل TA,RA,fellowship,...) دیگه میتونید بهش اعتماد کنید و به قول یکی از دوستان تو سبد اپلای تون بذاریدش
    لا حول و لا قوه الا بالله

Senior Member naeemtop آواتار ها

من ریسرچ این استاد و دانشگاهشو خیلی دوست دارم الان بعد از 15 روز جواب داده.جوابش خیلی تمپلیت میزنه.نظرتون چیه؟ کاری میشه کرد؟حرف حسابش هم نفهمیدم.آخرش نوشته منتظرم اپلیکیشنت رو ببینم.

Thank you for your interest in doing research with me and sorry for being replying late. It's been a little busy in the end of semester.

Your record looks impressive. I do have some research projects related to your research interests. However, I have more than 10 students inquiring me about the positions of graduate assistants. Therefore, I wouldn't be able to guarantee any funding resource at this moment. The number of GRA that I'll hire depends on my funding resource of the coming Spring. However, I'd encourage you to apply for the admission. It might be better that you check back with me in February for funding status. Nevertheless, if you can have your own financial support, then I'll work with our Graduate Director to evaluate your qualification.

I look forward to reading your application.

Sincerely,

سلام
    من یا ایده رو برای اولین بار مطرح کردم و ایده رو با یه استاد توی کالیفرنیا ایرواین در میون گذاشتم که اون استاد بزرگترین استاد این رشته توی دانشگاهه و اون این ایمیل رو به من زد

Congratulations on your accomplishments to date.
    Thank you for your interest in our program. I am copying Ms. April Heath, the academic adviser of our department.

Given that we get many applications, the admission and decision about assistantships are highly competitive. Once your application is reviewed, you will be informed of the decision of our admission committee.

چند روز بعد یه ایمیل از طرف اون خانم اومد
    Greetings!

This e-mail is being sent to you in reply to your
    recent inquiry concerning graduate degree
    opportunities available in The Henry Samueli
    School of Engineering at the University of California,
    Irvine (UCI).

Thank you for contacting us. We appreciate your
    interest. We look forward to receiving your
    application for graduate degree study here, provided
    you meet our application and admission requirements
    به نظر شما شانس گرفتن فاند دارم ؟ ممکنه پذیرش من رد بشه تو این دانشگاه؟ من هنوز نمره زبانم رو ندارم این موضوع رو به استاد بگم یا به دانشگاه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)