صفحه 256 از 1371 نخستنخست ... 1562062462472482492502512522532542552562572582592602612622632642652663063567561256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

این استاد از دانشگاه سیدنی این ایمیل را در جواب دومین ایمیل من که ازش در مورد شانس خودم پرسیده بودم فرستاده:
    We have started looking into firstly what your chances are to be accepted into the Sydney University PhD program. The Faculty of Science has told us that in order to make a realistic assessment we need to see your complete transcript. Also, it seems that the Iranian GPA is out of a total score of 20. I am unsure how or why you scaled it down to something out of 4.

Could you please send me your transcript?

یه سوال دارم: من ریز نمرات لیسانس و فوق و دانشنامه هام رو دارم و همچنین مدرک آیلتسم. فقط مشکلم اینجاست که معدل لیسانسم خیلی پایینه (14!) ولی مدرک فوقم خیلی خوبه (18!). برای همین موندم چه کار کنم. هر دو ریز نمراتم رو بفرستم که همین اول کار اتمام حجت کرده باشم یا فعلا ریز نمرات فوق رو بفرستم و بهونه ای بیارم برای لیسانس تا ببینم بعدا چی میشه؟
    میتونم مثلافقط اشاره کنم که معدل لیسانسم کمه که استاده دستش بیاد اما نمراتم رو نفرستم فعلا
    میشه راهنمایی کنید.
    در ضمن فکر کنم تبدیل کردن معدلم به مقیاس 4 کار جالبی نبوده که اینطوری ایجاد شبهه کرده. توصیه میکنم شما این کار رو نکنید
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    این استاد از دانشگاه سیدنی این ایمیل را در جواب دومین ایمیل من که ازش در مورد شانس خودم پرسیده بودم فرستاده:
    We have started looking into firstly what your chances are to be accepted into the Sydney University PhD program. The Faculty of Science has told us that in order to make a realistic assessment we need to see your complete transcript. Also, it seems that the Iranian GPA is out of a total score of 20. I am unsure how or why you scaled it down to something out of 4.

Could you please send me your transcript?

یه سوال دارم: من ریز نمرات لیسانس و فوق و دانشنامه هام رو دارم و همچنین مدرک آیلتسم. فقط مشکلم اینجاست که معدل لیسانسم خیلی پایینه (14!) ولی مدرک فوقم خیلی خوبه (18!). برای همین موندم چه کار کنم. هر دو ریز نمراتم رو بفرستم که همین اول کار اتمام حجت کرده باشم یا فعلا ریز نمرات فوق رو بفرستم و بهونه ای بیارم برای لیسانس تا ببینم بعدا چی میشه؟
    میتونم مثلافقط اشاره کنم که معدل لیسانسم کمه که استاده دستش بیاد اما نمراتم رو نفرستم فعلا
    میشه راهنمایی کنید.
    در ضمن فکر کنم تبدیل کردن معدلم به مقیاس 4 کار جالبی نبوده که اینطوری ایجاد شبهه کرده. توصیه میکنم شما این کار رو نکنید
    به نظر من هر ۲ ریزنمرات رو براش بفرستید! به هر حال چیزی هست که نمیشه ازش فرار کرد. اگه قرار باشه تاثیر منفی‌ داشته باشه بهتره همین اول مشخص بشه.
    در ضمن استاد به نظر میاد که هنوز نگفته اپلای کنید.درسته؟ اگه گفته بفرست تا در مورد شانست نظر بدم میتونی‌ براش ایمیل کنی‌. چند بار استاد‌ها از منم خواستند که ریز نمرات رو براشون ایمیل کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    این میل واسه من اومده
    "

Thanks for your interest in Carleton and my research. I am at the present time on Sabbatical leave and therefore do not take new students. May be you should apply in U. of Waterloo

Good luck"
    به نظر شما از اون جوابهای اتوماتیک بوده یا نه؟ من ساعت 12 شب به وقت کانادا میل زدم!
    ویرایش توسط djamirz : December 13th, 2010 در ساعت 12:23 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط djamirz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این میل واسه من اومده
    "
    Dear Mr. .Zahedi
    Thanks for your interest in Carleton and my research. I am at the present time on Sabbatical leave and therefore do not take new students. May be you should apply in U. of Waterloo

Good luck"
    به نظر شما از اون جوابهای اتوماتیک بوده یا نه؟ من ساعت 12 شب به وقت کانادا میل زدم!
    Dear Mr. .Zahedi
    ایشون در تعطیلات هستند و بله این جواب اتوماتیک هست و دیگه از این صراحتتر نمی شه گفت "do not take new students"
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

You need to apply officially. You may mention my name as the Professor you would like to work with. The process for financial aid is competitive but I think you have a good chance. I will definetely nominate you for financial support if you are serious to come to
    این جواب تا چه حدود امیدوار کننده است؟ اصولا اساتید توی ایمیلهاشون جوابهای بهتری هم میدن یا حداکثر همین قدر امید میدن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365 نمایش پست ها
    You need to apply officially. You may mention my name as the Professor you would like to work with. The process for financial aid is competitive but I think you have a good chance. I will definetely nominate you for financial support if you are serious to come to
    این جواب تا چه حدود امیدوار کننده است؟ اصولا اساتید توی ایمیلهاشون جوابهای بهتری هم میدن یا حداکثر همین قدر امید میدن؟
    از این بهتر هم میدن ولی این جواب خوبی است.جوابشو بده و بگو که میخوای اپلای کنی

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    به نظر من هر ۲ ریزنمرات رو براش بفرستید! به هر حال چیزی هست که نمیشه ازش فرار کرد. اگه قرار باشه تاثیر منفی‌ داشته باشه بهتره همین اول مشخص بشه.
    در ضمن استاد به نظر میاد که هنوز نگفته اپلای کنید.درسته؟ اگه گفته بفرست تا در مورد شانست نظر بدم میتونی‌ براش ایمیل کنی‌. چند بار استاد‌ها از منم خواستند که ریز نمرات رو براشون ایمیل کنم.
    خودم هم همین طور فکر میکنم...مرگ یک بار شیون یک بار
    نه اتفاقا استاده در جواب اولین ایمیلم گفت اپلای کنید و اتفاقا به معدل بالام در فوق که براش نوشته بودم اشاره کرد و گفت چون معدلتون زیاده شانس پذیرش دارید. این جواب ایمیل دومم بود. نمیدونم پروسشون چطوریه چون نوشته بررسی مدارکت شروع شده!! و بعدشم گفته این مدارک را برای خودش ایمیل کنم نه برای دانشکده! نمیدونم خودش میخواد اول ببینه و اگر اوکی بود بفرستدش دانشکده یا چی...
    ای کاش می توانستم
    و گرد حباب خاک بگردانم
    ای کاش می توانستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    Dear Mr. .Zahedi
    ایشون در تعطیلات هستند و بله این جواب اتوماتیک هست و دیگه از این صراحتتر نمی شه گفت "do not take new students"
    موفق باشین
    آخه نوشته که برای واترلو اپلای کنم!
    یعنی هرکی واسش میل میده اتوماتیک پاسشون میده به واترلو؟؟؟!؟؟؟
    ظرف پروفسوره، فکر نکنم اینقدر ضایع باشه!
    نظر بقیه چیه؟ لطفا

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط djamirz نمایش پست ها
    آخه نوشته که برای واترلو اپلای کنم!
    یعنی هرکی واسش میل میده اتوماتیک پاسشون میده به واترلو؟؟؟!؟؟؟
    ظرف پروفسوره، فکر نکنم اینقدر ضایع باشه!
    نظر بقیه چیه؟ لطفا
    کاملا با USAir موافقم
    این جواب صد در صد تمپلیت هستش. این چیزی که هم که نوشته صرفا یه پیشنهاده. کجاش ضایع است؟! شاید چون میدونه در زمینه کاریش در اون دانشگاه خاص هم داره کار میشه این جواب رو داده!
    ای کاش می توانستم
    و گرد حباب خاک بگردانم
    ای کاش می توانستم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    آقا یه سوال!
    استادی گفته فاند ندارم، میخوام بات کار کنم، برا TA اقدام کن. میدونم TA سخته اما میخوام بدونم میشه مثلا یکی دو ترم TA بود و در ترمهای بعدی RA گرفت؟
    میخوام اینو از استاد بپرسم خوبه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)