صفحه 257 از 1371 نخستنخست ... 1572072472482492502512522532542552562572582592602612622632642652662673073577571257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا یه سوال!
    استادی گفته فاند ندارم، میخوام بات کار کنم، برا TA اقدام کن. میدونم TA سخته اما میخوام بدونم میشه مثلا یکی دو ترم TA بود و در ترمهای بعدی RA گرفت؟
    میخوام اینو از استاد بپرسم خوبه؟؟
    بنظر من آدم نظر برنامشو بر پایه اما و اگر پیش ببره.
    همیشه موقع برنامه ریزی در این موارد برای اینکه درآینده کمتر به مشکل بر بخورید حساب بدترین شرایط رو بکنید.
    حالا اگه بهتر شد که چه بهتر
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    بنظر من آدم نظر برنامشو بر پایه اما و اگر پیش ببره.
    همیشه موقع برنامه ریزی در این موارد برای اینکه درآینده کمتر به مشکل بر بخورید حساب بدترین شرایط رو بکنید.
    حالا اگه بهتر شد که چه بهتر
    موفق باشید
    مرسی ولی جواب سوالمو نگرفتم.
    دوستان با تجربه تر نظری ندارن؟؟؟
    در ضمن چرا میگید TA سخته؟!!!!!!!!!!! اینهمه آدم با TA دارن زندگی میکنن!!!!!!!!!!!!!!!! تازه من خودمم عاشق تدریسم، دانشجوهای اونجا دیگه مثل ******** اینجا نیستند که ده بار یه مطلبو بگی !!!!!!!!!!!!!! به نظرم TA خیلی میتونه با حال تر و رنگین تر باشه
    ویرایش توسط sabz1983 : December 13th, 2010 در ساعت 08:25 PM دلیل: حذف نام گروهی از دانشجویان

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

سلام دوستان
    آقا یه سوال!
    استادی گفته فاند ندارم، میخوام بات کار کنم، برا TA اقدام کن. میدونم TA سخته اما میخوام بدونم میشه مثلا یکی دو ترم TA بود و در ترمهای بعدی RA گرفت؟
    میخوام اینو از استاد بپرسم خوبه؟؟
    Hi

It's very very common to start as a TA and continue as an RA or fellow (in the US), so feel free to ask details about your future sources of income. TA is not bad! In fact it strengthens your resume and elevates your communication skills. At the same time, it saves your professor some money (as the university has to pay you) and gives him/her a chance to put you into a trial period to make sure about your competency, skills and efficiency. If a professor wants you so much though, (or has good financial resources available), he/she usually starts your status as an RA to give you more peace of mind and motivation (or because the university doesn't need more TAs and he has to offer you an RA!). I'm a GA (Graduate Assistant) personally which is similar to an RA but easier because it's much more flexible and depending on your professor, you may or may not have to do regular research work while you're taking your courses.

What some people worry about being a TA may be one of the followings (that I know):
    1) TAs generally have to work harder, specially if you have a big undergrad population and have to grade homework and pop quizzes for 50 to 70 people (and sometimes even more)
    2) Some may assume that being a TA may indicate that you're not involved in a serious research project and may face some difficulties with your funding sources later... (in my opinion, not always true)
    3) A TA imposes less financial burden on the professors and they might take unfair advantage of grad students by making them work as TAs for a long time (as cheap labor). Some universities restrict the number of semesters one can be a TA for this reason.

Take a look at:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B3%D8%AA
    ویرایش توسط sabz1983 : December 13th, 2010 در ساعت 08:14 PM
    لا حول و لا قوه الا بالله

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

مرسی ولی جواب سوالمو نگرفتم.
    دوستان با تجربه تر نظری ندارن؟؟؟
    در ضمن چرا میگید TA سخته؟!!!!!!!!!!! اینهمه آدم با TA دارن زندگی میکنن!!!!!!!!!!!!!!!! تازه من خودمم عاشق تدریسم، دانشجوهای اونجا دیگه مثل ********* اینجا نیستند که ده بار یه مطلبو بگی !!!!!!!!!!!!!! به نظرم TA خیلی میتونه با حال تر و رنگین تر باشه
    I haven't dealt with "*********" students back in Iran, but believe me; some students here in the US can be so *#*#i# (!) and lazy. Don't expect the students to be anything near what you see in movies! You'd be very disappointed. I, once, had to explain what "derivative" was to a senior.

Junior Member

سلام
    من این ایمیلو از استادی که فیلد کاریش نزدیکه گرفتم
    Dear Mr ,

Thank-you for your interest in our research activities. I have well considered your academic achievement and I encourage you to apply for a PhD under my supervision or my co-supervision. When you apply for a PhD at https............... please just indicate that you are interested in doing your PhD under the supervison of prof........ in the field of

Best regards

نظرتون چیه ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    سلام
    من این ایمیلو از استادی که فیلد کاریش نزدیکه گرفتم
    Dear Mr ,

Thank-you for your interest in our research activities. I have well considered your academic achievement and I encourage you to apply for a PhD under my supervision or my co-supervision. When you apply for a PhD at https............... please just indicate that you are interested in doing your PhD under the supervison of prof........ in the field of

Best regards

نظرتون چیه ؟؟؟

خب گفته که شمارو میخواد . بنظرم الان وقتشه درمورد فاند باهاش صحبت کنید که چقدر میتونه بده تا بررسی کنید کهآبا میصرفه اونجا apply کنید یا نه . (چونه یادتون نره D; )
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

نظر دیگه ای نبود؟؟؟

استاد این میل رو بعد از اولین میل من زده
    ممکنه این میل تمپلیت باشه؟؟

در مورد احتمال پذیرش در صورت apply سئوال کنم یا نه؟؟؟

تو این تالار گفته سئوال در مورد فاند نتایج بدی به همراه داره نظر دوستان ریش سفید چیه؟
    ویرایش توسط ms_ir : December 14th, 2010 در ساعت 05:05 AM

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    بهش گفتم میشه سوپروایزر من باشین اینو گفته یعنی چی؟ چی باید جواب بدم؟
    Sara,
    Yes, please apply at -----, and if you are accepted, do let me know.l
    من در ايميل بعدي در مورد فاند ازش پرسيدم اين جواب را داده. خودم فكر ميكنم سركاري هست. با توجه به اين جوابها و با توجه به اينكه سطح دانشگاه خيلي بالاست به نظر شما اپلاي كنم يا نه؟
    Hi Sara ,

Yes, you can mention me in your SOP.

If you are accepted, then let me know. Then, I look at my funding portfolio. Funding is always tight, so I will see if I have funding. If I don’t other faculty might. It will depend on the projects in place, at that time.

Sincerely,
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    نظر دیگه ای نبود؟؟؟
    استاد این میل رو بعد از اولین میل من زده
    ممکنه این میل تمپلیت باشه؟؟
    در مورد احتمال پذیرش در صورت apply سئوال کنم یا نه؟؟؟
    تو این تالار گفته سئوال در مورد فاند نتایج بدی به همراه داره نظر دوستان ریش سفید چیه؟
    به نظر من این جواب از تمپلیت خارج شده ولی هنوز خیلی جدی نیست.
    سئوال در مورد فاند نتایج بدی به همراه نداره... سئوال نکردن نتایج بدتری به همراه داره... سردرگمی ُ احتمال ریجکت شدن بالاتر(به دلیل واقع بینانه نبودن اپلیکیشن) ُ ناامیدی و تضعیف روحیه میتونه از نتایج سوال نکردن باشه. هیچ دلیلی وجود نداره که شما درمورد مسایل مالی با استادتون صحبت نکنید. (البته میشه به زبون خوب یا بد این مسایل رو مطرح کرد که داستان جدایی داره). حتی من از جوی که در اینجا میبینم فکر میکنم اگه کسی درباره فاند سوال نکنه استادا تعجب میکنن... شما قراره برای استادتون ۵ سال کار کنید (در آمریکا) آیا نباید روی دستمزدتون به توافق برسید؟

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من در ايميل بعدي در مورد فاند ازش پرسيدم اين جواب را داده. خودم فكر ميكنم سركاري هست. با توجه به اين جوابها و با توجه به اينكه سطح دانشگاه خيلي بالاست به نظر شما اپلاي كنم يا نه؟
    این جواب به نظرمن سرکاری نیست. همین که تا اینجا باهاتون جلو اومده نشونه خوبیه... با توجه به رزومه تون که ازش اطلاع دارم فکر میکنم اگر رنک زیر ۲۰ نیستُ ارزش داشته باشه اپلای کنید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)