صفحه 26 از 1371 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536761265261026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام دوستان:
    راستش یه موضوعی پیش اومده که می خواستم نظر دوستان با سابقه تر رو بدونم. قضیه از این قراره که من حوالی ماه می با یکی از استادهای کمبریج تماس داشتم و از کارام خوشش اومد، و ازم خواست که برای فال 2009 اپلای کنم. هفته پیش وقتی دوباره بهش میل زدم و در مورد یکی از بند های فرم اپلای پرسیدم جوابش این بود:

Nice to hear from you again. I am again very impressed by your work.

To increase the chances of getting scholarship, I encourage you to write a research proposal that can be related to the oil and gas industry. For example, you can propose to use your numerical model to investigate the.................... ....................... You can find a lot of information if you google ................................... We can also do some small-scale experiment in the wave tank in the Lab.

Please choose Churchill College as your first choice of college, then I can also help you to seek opportunities at Churchill College.

Best wishes,

راستش قضیه چون مربوط به نفت و گاز بود بهش گفتم که شاید بخاطر ایرانی بودن در مورد ویزا مشکل پیدا کنم اونم جوابش این بود:

Sorry, I did not notice that.

The only reason that I mentioned the oil and gas industry is because Churchill College has a scholarship in this field. I myself do not mind you studying another .................. phenomenon, e.g. .............................................. I do not have any preference of what topic you are going to propose, so please choose one that you are most confident to write a good proposal.

Whatever the topic, you are welcome to send me your draft and then I will help revise it.

راستش من یکم سر این قضیه که برای اون پروژه بورسش حاضره دو دل شدم. خوب با این وضعیت شاید شانسم برای بورس گرفتن افزایش پیدا کنه. حالا نظر دوستان چیه؟ بنظرتون من برای پروژه نفت و گاز پرپزال بنویسم. خودم فکر می کنم اگه گیریم کارم هم جور شد و بورس هم گرفتم بعد امکانش کم نیست که با سفارت انگلیس در مورد قضیه ویزا مشکل پیدا کنم؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    سلام دوستان:
    راستش یه موضوعی پیش اومده که می خواستم نظر دوستان با سابقه تر رو بدونم. قضیه از این قراره که من حوالی ماه می با یکی از استادهای کمبریج تماس داشتم و از کارام خوشش اومد، و ازم خواست که برای فال 2009 اپلای کنم. هفته پیش وقتی دوباره بهش میل زدم و در مورد یکی از بند های فرم اپلای پرسیدم جوابش این بود:

To increase the chances of getting scholarship, I encourage you to write a research proposal that can be related to the oil and gas industry. For example, you can propose to use your numerical model to investigate the.................... ....................... You can find a lot of information if you google ................................... We can also do some small-scale experiment in the wave tank in the Lab.

Please choose Churchill College as your first choice of college, then I can also help you to seek opportunities at Churchill College.

Best wishes,

راستش قضیه چون مربوط به نفت و گاز بود بهش گفتم که شاید بخاطر ایرانی بودن در مورد ویزا مشکل پیدا کنم اونم جوابش این بود:

The only reason that I mentioned the oil and gas industry is because Churchill College has a scholarship in this field. I myself do not mind you studying another .................. phenomenon, e.g. .............................................. I do not have any preference of what topic you are going to propose, so please choose one that you are most confident to write a good proposal.

Whatever the topic, you are welcome to send me your draft and then I will help revise it.

راستش من یکم سر این قضیه که برای اون پروژه بورسش حاضره دو دل شدم. خوب با این وضعیت شاید شانسم برای بورس گرفتن افزایش پیدا کنه. حالا نظر دوستان چیه؟ بنظرتون من برای پروژه نفت و گاز پرپزال بنویسم. خودم فکر می کنم اگه گیریم کارم هم جور شد و بورس هم گرفتم بعد امکانش کم نیست که با سفارت انگلیس در مورد قضیه ویزا مشکل پیدا کنم؟

بعیده سفارت انگلیس با همچنین مواردی مشکل داشته باشه! ولی من توصیه می کنم با لحنی ملایم از اون استاد سوال کنید که آیا در زمینه های دیگه هم شانس Scholarship یکسان با رشته نفت و گازه یا نه!
    ولی اینطور که به کار شما علاقه مند نشون داده فکر می کنم امید دارید توی زمینه های دیگه هم بورس تحصیلی بگیرید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    سلام دوستان:

Best wishes,

وای خدای من... چرا به استاد همچین جوابی دادید؟؟ منظورتون رو متوجه نمی شم اصلا.... یعنی چی برای سفارت مشکل پیدا کنید؟ تازه ویزا گرفتنتون هم خیلی تسهیل میشه... به خاطر احتمال یا پتانسیل منافع دراز مدت براشون ... این کاملا یه بحث و مقوله دیگه است ... منظورتون دومی هستش یا واقعا ویزا رو می گید؟ از نظر انگلیس و سفارت و ویزا مطلقا به هیچ گونه مشکلی بر نخواهید خورد...

آقای حاجیزاده http://www.applyabroad.org/forum/ind...profile;u=1086 بهتر میتونن توی زمینه نفت و گاز راهنمایی کنند...باهاشون مشورت کنید...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

سلام به همه،
    من به یکی میل زدم برای فوق لیسانس، جوابمو این داد
    Thanks for writing. I encourage you to apply to our PhD program. I
    have cc:ed our PhD program coordinator, X , who can direct you
    to application materials.

خوبه ؟ بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraz
    سلام به همه،

خوبه ؟ بده؟
    به نظر من template هست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl
    وای خدای من... چرا به استاد همچین جوابی دادید؟؟ منظورتون رو متوجه نمی شم اصلا.... یعنی چی برای سفارت مشکل پیدا کنید؟ تازه ویزا گرفتنتون هم خیلی تسهیل میشه... به خاطر احتمال یا پتانسیل منافع دراز مدت براشون ... این کاملا یه بحث و مقوله دیگه است ... منظورتون دومی هستش یا واقعا ویزا رو می گید؟ از نظر انگلیس و سفارت و ویزا مطلقا به هیچ گونه مشکلی بر نخواهید خورد...

آقای حاجیزاده http://www.applyabroad.org/forum/ind...profile;u=1086 بهتر میتونن توی زمینه نفت و گاز راهنمایی کنند...باهاشون مشورت کنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali3726

بعیده سفارت انگلیس با همچنین مواردی مشکل داشته باشه! ولی من توصیه می کنم با لحنی ملایم از اون استاد سوال کنید که آیا در زمینه های دیگه هم شانس Scholarship یکسان با رشته نفت و گازه یا نه!
    ولی اینطور که به کار شما علاقه مند نشون داده فکر می کنم امید دارید توی زمینه های دیگه هم بورس تحصیلی بگیرید

موفق باشید
    سلام، خیلی ممنون از راهنمایی تون.در واقع رشته من مکانیکه و کلا روش کارم عددی هستش که برای شبیه سازی فرایند های تاثیر سیال و سازه ازش استفاده می کنم و خیلی از جاهایی هم که دارم اپلای می کنم، با استادهایی هماهنگ کردم که در زمینه شبیه سازی های بیو مکانیکی مثل شبیه سازی خون در رگ و مدلسازی قلب کار می کنن که هیچ مشکلی هم از لحاظ موضوعی با مسائل سیاسی، تحریمی و ... نداره. ولی این مساله یکم منو به فکر واداشته. من تو فروم دیده بودم که بچه هایی که در مورد هوا و فضا و فیزیک هسته ای و ... اپلای می کنند احتمال به مشکل برخوردن در زمان در خواست ویزا براشون وجود داره. خوب الان با این تحریم هایی که در زمینه صنعت نفت و گاز وجود داره و اینکه انگلیس هم یکی از حامیان این تحریم ها هستش و از همه مهمتر اینکه به هر حال اولین چیزی که وقتی به سفارت می ری مد نظرشون هست اینکه شما بعد از تحصیلتون باید به کشورتون برگردید، این گمان رو برای من پیش اورد که ممکنه اگر پذیرش بگیرم مشکلاتی در هنگام گرفتن ویزا داشته باشم. چون ممکنه که یجورایی انتقال تکنولوژی محسوب بشه.

فعلا، برای آقای حاجی زاده پیغام خصوصی فرستادم و مساله رو کاملا توضیح دادم. اگه از دوستان دیگه هم کسی در این مورد اطلاعات دقیقی داره سپاسگزار خواهم شد که نظرشون رو بدونم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saraz
    سلام به همه،

خوبه ؟ بده؟
    نه خوبه و نه بده. فقط یه template هست......

بد نیست ولی تمپلیته دیگه واقعا سیسوبایو راست می گه نه خوبه نه بده شما و رزومه ی شماست که تعیین می کنه باید اینجا اپلای کنید یا نه
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Veteran

بچه ها نظزتون رو میشه در این مورد بگید؟؟ در ضمن من رشته ام آزمایشگاهی هست(برای ایمیونولوژی اقدام میکنم):
    Dear ....., I am pleased that you are interested in joining the Ph.D. program at the University of ....... I think you would be a strong applicant. Students cannot select a specific laboratory for their degree until the second year, when they have completed the taught courses and two laboratory rotations. If you chose to come to....... next year I would be by happy to accept you as a rotation student in my lab. I wish you success with your applications.

Sincerely

به نظرتون منظوزش از سال بعد چیه؟ من بهش گفتم که 09/10 میخوام اقدام کنم. بهش چی بگم؟؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    بچه ها نظزتون رو میشه در این مورد بگید؟؟ در ضمن من رشته ام آزمایشگاهی هست(برای ایمیونولوژی اقدام میکنم):
    Dear ....., I am pleased that you are interested in joining the Ph.D. program at the University of ....... I think you would be a strong applicant. Students cannot select a specific laboratory for their degree until the second year, when they have completed the taught courses and two laboratory rotations. If you chose to come to....... next year I would be by happy to accept you as a rotation student in my lab. I wish you success with your applications.

Sincerely

به نظرتون منظوزش از سال بعد چیه؟ من بهش گفتم که 09/10 میخوام اقدام کنم. بهش چی بگم؟؟؟
    خوب اینم می شه گفت از همون جوابهای معمولی. اتفاقا منم یه جا برای یه استاد که رشته کاریش نزدیک شما بود میل زدم که اونم همین رو دقیقا گفته بود. جالبه ;D
    اصولا روند کار تو این جور رشته ها و دانشگاهها همینه که باید apply کنید و اگر قبول شدید بعد از یک سال می تونید سوپروایزر انتخاب کنید. من فکر می کنم منظور این استاد محترم این بوده که apply کن اگر قبول شدی و اومدی سال بعد می تونی دانشجوی من باشی. (بعد از طی کردن روند معمول و سال اول که تموم شد) در واقع یک template هست پاسخ ایشون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)