صفحه 260 از 1371 نخستنخست ... 1602102502512522532542552562572582592602612622632642652662672682692703103607601260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

به نظر شما منظور از این چیه؟
    full CV plus academic transcripts

گفته اینا رو آماده کن و با یه استاد دیگه تماس بگیر.نظر شما چیه دوستان؟ من رزومه اصلیمو فرستادم با میل ام.

ممنون میشم جواب بدید

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

منظور ازacademic transcripts ریز نمره های دانشگاه می باشد.
    0000

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djamirz نمایش پست ها
    به نظر شما منظور از این چیه؟
    full CV plus academic transcripts

گفته اینا رو آماده کن و با یه استاد دیگه تماس بگیر.نظر شما چیه دوستان؟ من رزومه اصلیمو فرستادم با میل ام.

ممنون میشم جواب بدید
    نگاهی به CV تون بندازید و سعی کنید کامل ترش کنید. (ممکنه و فقط ممکنه هدف از بکار بردن Full این باشه که CV تون کامل نیست). یه unofficial transcript یا ریز نمرات تون رو تهیه کنید (از سایت دانشگاه یا خودتون)و با Cv ضمیمه email هاتون بکنید.

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام دوستان،

در جواب ایشان بنظر شما بهتر چه کاری بکنم؟ با شخصی که معرفی کرده صحبت بکنم ! در چه مواردی از ایشان اطلاعات بگیرم (لازم بذکر است ایشان در دانشگاه ما نبوده و یک استاد دانشگاه در اردن است که قبلا تز دکتراش رو در همین دانشگاه و با همین استاد گذرانده است)، لازم تز ایشون را کامل نگاه کنم؟

I am copying on this reply the main decision makers in our college as well as Prof. XXXX form your University who studied here with me a few years ago. I had recommended you talk to him to seek information about our programs. Please inform me of how well this first informational step is progressing – and I would be pleased to fill you in on our recent changes and move to a greater emphasis on SCM (supply-chain management.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Junior Member

دوستان استادی به من میل زده که اگر اسکالر میخوای باید حتما معدل لیسانست بالاتر از 17 باشه، مال من نیست اما!
    به نظرتون چی جوابشو بدم؟من واسه دکتری اقدام کردم.مگه سوابق پژوهشی مهم نیست توی این مقطع؟!؟؟؟ معدل لیسانس چرا؟

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط djamirz نمایش پست ها
    دوستان استادی به من میل زده که اگر اسکالر میخوای باید حتما معدل لیسانست بالاتر از 17 باشه، مال من نیست اما!
    به نظرتون چی جوابشو بدم؟من واسه دکتری اقدام کردم.مگه سوابق پژوهشی مهم نیست توی این مقطع؟!؟؟؟ معدل لیسانس چرا؟
    به نظرم بگو شرط معدل و ندارم ولی .... از خودت تعرف کن... بعد بگو خیلی دلم می خواست که اونجا درس بخونم ولی از نظر مالی برام ممکن نیست. آیا به هیچ طریق دیگه ای نمی تونم بورس بگیرم؟

در ضمن به ریزنمره هات نگاه کن شاید بتونی یه چیزی ازش دربیاری. مثلا معدل دو سال آخرت شاید خوب باشه و یا معدل درس های تخصصیت بالا باشه. و یا اینکه تو اون درس هایی که مربوط به گرایش این استاده باشه، نمره های خوبی داشته باشی. این ها رو هم حتما ذکر کن.
    0000

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    به نظرم بگو شرط معدل و ندارم ولی .... از خودت تعرف کن... بعد بگو خیلی دلم می خواست که اونجا درس بخونم ولی از نظر مالی برام ممکن نیست. آیا به هیچ طریق دیگه ای نمی تونم بورس بگیرم؟

در ضمن به ریزنمره هات نگاه کن شاید بتونی یه چیزی ازش دربیاری. مثلا معدل دو سال آخرت شاید خوب باشه و یا معدل درس های تخصصیت بالا باشه. و یا اینکه تو اون درس هایی که مربوط به گرایش این استاده باشه، نمره های خوبی داشته باشی. این ها رو هم حتما ذکر کن.
    نمراتم توی دروس تخصصی توی ارشد بد نبوده، 2 تا 16 و 16.5 دازم که تاپ کلاس بوده (دروس مرتبط با حوزه تخصصی که براش اپلای کردم)، نمره دفاع تز هم 19 شده،سمینار تخصصی هم 18.
    به نظرتون من توی میل چی بنویسم؟؟؟
    یه سوال دیگه هم داشتم،این واسه اسکالر گفته،من هدفم اینه که RA بگیرم.دانشکاه هم توی استرالیاست.اونجا فاند نمیدن واسه RA؟ یا فقط اسکالرشیپ میدن؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

سلام.
    یه استاد از UBC یک روز مونده به ددلاین (15 دسامبر) به من ایمیل زده که می خوامت و اپلای کن!!!! منم تا اومدم مدارک رو جمع کنم و اماده ی ارسال کنم ددلاین سر اومد و الان 2 ساعته که اونجا وارد 16 دسامبر شدن و تا 2.5 ساعت دیگه هم Submision ندارن.

من راستش شرط معدل UBC رو ندارم و تافلمم 6 نمره با مینیمم فاصله داره. با این شرایط به نظرتون باز هم اپلای کنم؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سلام.
    یه استاد از UBC یک روز مونده به ددلاین (15 دسامبر) به من ایمیل زده که می خوامت و اپلای کن!!!! منم تا اومدم مدارک رو جمع کنم و اماده ی ارسال کنم ددلاین سر اومد و الان 2 ساعته که اونجا وارد 16 دسامبر شدن و تا 2.5 ساعت دیگه هم Submision ندارن.

من راستش شرط معدل UBC رو ندارم و تافلمم 6 نمره با مینیمم فاصله داره. با این شرایط به نظرتون باز هم اپلای کنم؟
    استاد خواسته به نظرم تمومه . بجمب وقتو هدر نده

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سلام.

آقا اپلای‌ کن،،
    خود استاد میدونسته زمان کیه،،و دیر هم گفت،،،میدونه مدارک شما ۱روز نمیرسه که،،
    ضمنا دوست عزیز حتما میدونی‌ که اگه واقعا این استاد از رزومتون خوشش اومده و ساپورتت می‌کنه اونجا،،،دیگه ددلاینو،،معدل نمره زبانو و حتی نمرهٔ جیآرای مهم نیست،،،حتی یه نفر دیدم که نمره زبان و جیآرای زیر min بوده،،،چون استاد میخواسته پذیرش گرفت که هیچی‌،،،فاند هم گرفته!!!!
    شانستو از دست نده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)