صفحه 267 از 1371 نخستنخست ... 1672172572582592602612622632642652662672682692702712722732742752762773173677671267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_moohebat نمایش پست ها
    سلام من بعد از فرستادن CV خودم برای استاد ضمیمه کردن ریزنمرات و رزومه خودم اعلام آمادگی کردم که آمادم تو زمینه تحقیقاتیش که دقیقا با زمینه تحقیقاتی و مقالات دوره فوفم منطبق بود، باهاش همکاری کنم و بشه سوپروایزرم. خوشبختانه فردا جواب داد. اما متن جواب در حد نیم خط بود و نامه جوابیه خطاب به مسئول دفتر پذیرشه و به برای من و اون فردی که مسئوا دفتر پذیرش بوده ارسال شده. محتوای نامه به این شکله:
    برای محمد لینک مربوط به پذیرش دوره دکتری را ارسال کنید. متشکرم

حالا به نظرتون معتی این نامه چی میتونه باشه. مثبته؟ منفیه؟ خنثیاس؟ نمی دونم چرا خطاب به خودم هیچی نگفته. شما چی فکر میکنید؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظر بنده همین که این استاد جواب ایمیل شما را داد، یک نکته مثبت است، هر چند ایمیلی که ارسال کرده تمپلیت (نمونه آماده) است. رسم رایج در مورد اکثر دانشگاههای خارجی این است که اساتید همه متقاضیان را به اقدام رسمی برای اخذ پذیرش تشویق می کنند. ضمناً شما بایستی این نکته راه هم در نظر بگیرید که به احتمال خیلی زیاد شما تنها فردی نیستید که در یک زمان خاص برای آن استاد ایمیل می زنید و برای همکاری با وی اعلام آمادگی می نمایید. اساتید دانشگاههای خارجی ممکن است در روز چیزی حدود 100 ایمیل یا بیشتر دریافت کنند که بسیاری از آنها مربوط به درخواست پذیرش است و اگر استاد بخواهد بابت Checkmail و پاسخ دادن به هر کدام از درخواست های پذیرش نیم ساعت وقت صرف کند، حتی کل ساعات روز هم کفاف وقت مورد نیاز برای پاسخگویی به ایمیل ها را نخواهد داد. من پیشنهاد می کنم شما پروسه اپلای را دنبال کنید و اگر قصدتان برای ارسال مدارک جدی شد، مجدداً یک ایمیل برای این استاد بفرستید، با این مضمون که من می خواهم مدارکم را ارسال کنم و آیا شما پوزیشن خالی برای مقطع دکتری دارید یا می توانم در فرم اپلای نام شما را به عنوان استاد راهنما ذکر کنم و وضعیت کمک هزینه ها به چه صورت است و از این قبیل سوالات.
    ضمناً برای این که از دیدگاه یک استاد خارجی در مورد پروسه پذیرش و ایمیل هایی که دانشجویان خارجی برای وی می فرستند، مطلع شوید پیشنهاد می کنم این تاپیک را بخوانید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام
    استادی که فیلدش به من خیلی نزدیکه بعد از 4 هفته ایمیل زده که منو به عنوان سوپروایزرت معرفی کن. من که بهش گفتم ددلاین دپارتمان گذشته تعجب کرد و
    That is strange. I thought we accepted graduate applications well into the new year for September entry! I fear that, unless you enter as a graduate student or have your own funding, then it will be difficult to host you.
    این یعنی نه دیگه؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elahebanoo نمایش پست ها
    سلام
    استادی که فیلدش به من خیلی نزدیکه بعد از 4 هفته ایمیل زده که منو به عنوان سوپروایزرت معرفی کن. من که بهش گفتم ددلاین دپارتمان گذشته تعجب کرد و
    That is strange. I thought we accepted graduate applications well into the new year for September entry! I fear that, unless you enter as a graduate student or have your own funding, then it will be difficult to host you.
    این یعنی نه دیگه؟
    احتمالا منظورش اينه که در اين شرايط شما بايد با هزينه خودت بري که شرايطتت سخت خواهد بود. بنظرم ولش نکن و حداقل يه ايميل ديگه بهش بزن که :آيا منظورش اينه که مي توني پذيرش بگيري اما چون ددلاين گذشته در مورد fund يا scholarship مدارکت بررسي نخواهد شد؟ يعني از طريق RA يا TA هم نمي شه کاري کرد؟ اگه نمي توني با هزينه خودت بري و فاند لازم داري، بگو مي شه براي ترم زمستان آينده اقدام کني نه سپتامبر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication systems

شاید جای سوالم اینجا نباشه، ولی نمیدونستم کجا باید بگم، راستش من چند وقت پیش همین جوری فقط با نگاه کردن عنوان research interest استادا به استادا ایمیل میزدم، الان یکی از اینا به من میل زده میگه این پیپرای منو بخون نظرتو بگو! منم نشستم خوندم دیدم زمینه کاریش زمین تا آسمون با من فرق میکنه!!! بنظرتون چی کار کنم جوابشو چی بدم؟ بگم از کارت خوشم نمیاد، نمیگه برای چی میل زدی؟ لطفا یه راهنمایی کنید من یه جواب آبرومندانه به این استاد بدم.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ameneh ucla نمایش پست ها
    شاید جای سوالم اینجا نباشه، ولی نمیدونستم کجا باید بگم، راستش من چند وقت پیش همین جوری فقط با نگاه کردن عنوان research interest استادا به استادا ایمیل میزدم، الان یکی از اینا به من میل زده میگه این پیپرای منو بخون نظرتو بگو! منم نشستم خوندم دیدم زمینه کاریش زمین تا آسمون با من فرق میکنه!!! بنظرتون چی کار کنم جوابشو چی بدم؟ بگم از کارت خوشم نمیاد، نمیگه برای چی میل زدی؟ لطفا یه راهنمایی کنید من یه جواب آبرومندانه به این استاد بدم.
    يعني research interest استاد با زمينه کاريش اينقدر فرق داره؟ شما نمي تونيد قسمت هايي رو پيدا کنيد که با کار شما شباهت داشته باشه و روي اونا کار کنيد و نظر بدين؟ يه مسئله ديگه اينکه مگه شما توي ميل به زمينه علاقه مشترکتون با استاد اشاره نکرديد که اون مقالات غير مرتبط براتون فرستاده؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

من خیلی وقته ایمیل زدن به اساتید رو متوقف کردم. این قبلا بهش ایمیل زدم تازه جواب داده. نظرتون چی هست؟ چی بهش بگم؟

Please apply through official channels and indicate your interest in working with me. Once, your application is complete when can talk next steps. Many thanks for you interest in the program.

Best wishes,

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    من خیلی وقته ایمیل زدن به اساتید رو متوقف کردم. این قبلا بهش ایمیل زدم تازه جواب داده. نظرتون چی هست؟ چی بهش بگم؟

Please apply through official channels and indicate your interest in working with me. Once, your application is complete when can talk next steps. Many thanks for you interest in the program.

Best wishes,
    منم خیلی وقته که بی خیال میل شدم، اما این جواب خیلی میتونه امیدوار کننده باشه!

چون وقت کمه، هر چند که من مخالف پرسیدن در مورد فاندم، بهش بگو نمی تونی خودتو support کنی، احتمال گرفتن فاند دارم؟!

جالبه شب عید هم اینا میل جواب میدن!!!
    ویرایش توسط Radian : January 3rd, 2011 در ساعت 02:54 PM

Junior Member Bavarian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Comp-Eng/Ruhr Universität Bochum

سلام، فکر میکنین به این ایمیل ها چه جوابی میشه داد؟ مساله فاند رو مطرح کنم یا نه؟

I am glad that you are interested in multibody dynamics, it is good that you have Rotor Dynamics, vibration background
    Please submit your application to ... ME graduate office

After you enrolled and get here, we will talk about your further research

ممنون...

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Bavarian نمایش پست ها
    سلام، فکر میکنین به این ایمیل ها چه جوابی میشه داد؟ مساله فاند رو مطرح کنم یا نه؟

I am glad that you are interested in multibody dynamics, it is good that you have Rotor Dynamics, vibration background
    Please submit your application to ... ME graduate office

After you enrolled and get here, we will talk about your further research

ممنون...
    نیازی نیست بپرسید ، چون چه بپرسید چه نه چیزی عوض نمیشه. به نظر من اپلی کنید و در صورتی که competitive باشید بهرحال برای بورس هم در نظر گرفته میشید.

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من دومین جواب قول TA رو چند روز پیش از یکی از اساتیدی که قبلا اوکی داده بود دریافت کردم

همین الان پشت سر هم استاده ایمیل میزنه که تو هرایمیل یک یا دو تا از مقاله های استاد هست

بعد تو یه ایمیل که فوروارد شده ادمیشن هست برای توجه به پرونده من نوشته

Naeem,

I am forwarding you some of our papers in the major directions of our research.

Best regards,

به نظرتون هدفش چیه؟ چی براش بنویسم؟

این دانشگاهش رنک زیر 100 نیست ولی استاده تو خفن ترین زورنال هایی که کسی تو ایران خوابشو نمیبینه مقاله داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)