صفحه 268 از 1371 نخستنخست ... 1682182582592602612622632642652662672682692702712722732742752762772783183687681268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    من حدود یک ماه پیش یه همچین جوابی از یکی از اساتید گرفتم و اون هم ای طوری جواب داد

Thank you for your interest in working with me. I will be taking new students in the Fall of 2011, and your resume looks to be competitive with those of others who have contacted me. It is likely that I will wait until early January before making a decision on which students to take, and you are more than welcome to contact me again closer to that time

حالا می خوام باهاش تماس بگیرم به نظرتون متن ایمیلم چی باشه آیا چیز دیگه ای هم براش بفرستم مثل ریز نمرهام؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یک ماه پیش یه همچین جوابی از یکی از اساتید گرفتم و اون هم ای طوری جواب داد

Thank you for your interest in working with me. I will be taking new students in the Fall of 2011, and your resume looks to be competitive with those of others who have contacted me. It is likely that I will wait until early January before making a decision on which students to take, and you are more than welcome to contact me again closer to that time

حالا می خوام باهاش تماس بگیرم به نظرتون متن ایمیلم چی باشه آیا چیز دیگه ای هم براش بفرستم مثل ریز نمرهام؟
    نه ، فقط ابراز آمادگی کن و بگو هر وقت لازمه اپلیکیشن رسمیتو میفرستی.
    کوتاه ، صریح ،و مودبانه!

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

سلام دوستان من دیروز به استاد ایمیل زدم و امروز بهم جواب داد با این متن :
    Dear Sahar,

Your vitae is impressive and I am sure you will be an amazing Ph.D. student here at the University of XX.

This coming year, fall 2011, we have assistantship positions available for incoming graduate students. If you want to be considered for any of these assistantships, please submit all the required materials to our university before January 15, 2011. XY, our Executive Assistant, will send you more information on how to complete the application.

I see that you plan to take GRE in February. Please let me know when exactly in February you plan to do so. We will see if we could wait for your score before making decisions on assistantships. Regardless, please let us know your GRE scores as soon as available.

Leona, please send relevant information to Sahar as soon as you can.

Thank you

اول از همه که بابت پاسخ سریعش شوکه شدم .
    به نظرتون چه جوابی باید بدم ؟ ( اخه من اولین بارمه و این هم اولین استادی بود که بهش میل زدم و می ترسم یه وقت یه چیزی بگم که مناسب نباشه)

ضمنا به نظرتون این دیگه Ok هست؟ یعنی من واسه کس دیگه میل نزنم و پیگیری نکنم؟

راستی یه چیز دیگه اینکه منظورش از Assistantship همون RA یا TA هست ؟

یعنی امید به گرفتن فاند داشته باشم ؟
    ویرایش توسط shamim65 : January 5th, 2011 در ساعت 08:22 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    راستی یه چیز دیگه اینکه منظورش از Assistantship همون RA یا TA هست ؟

یعنی امید به گرفتن فاند داشته باشم ؟
    جوابش خیلی امیدوار کننده است. فاند هم میتونه ردیف کنه ولی نگفته چه نوعی. بهترین کاری که میتونی بکنی جواب سوالشو بدی و خودتو برا GRE آماده کنی. اگه وقت کم داری، با توجه به اینکه رشتت مهندسی هست، سعی کن فقط 800 رو تو Q بیاری که خیلی تاثیر گذاره
    موئد باشی

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام دوستان،
    این استاد، استاد خیلی مهمی در یکی از زمینه های جدید و مورد علاقه من است. تا حالا چندین ایمیل رد و بدل کردیم (چندین استاد عضو کمیته ادمیشن هم در cc بود ه اند) و ایشون یکی از شاگردهای سابق و بنام خودش به من معرفی کرده تا من یکسری اطلاعات ازش بگیرم، من تز و مقاله هاش خواندم و تقریبا عناوینی که هم قابل تحقیق هستند درآمده اند که پس از صحبت تلفنی نهایی می شوند. خودشم در انتها چند تا از مقاله های قویش برام معرفی کرده که بخونم. تا اینجاش خوب (هر چند خیلی وقت گیر بوده) اما ازم خواسته که research proposal بنویسم و براش بفرستم. آیا این کار برای دانشگاهای امریکا هم مرسوم؟ منم همین کارو بکنم؟

We are pleased by your interest in XXX's PhD program and i am gratified by your interest in XXX. I think your interaction with Dr. YY has been profitable to you in that it is allowing you to get a better sense of your choices. Do continue to learn about the field of XXX and about us from Prof. YYY, esp. if he can kindly give you a little more of his time; this will help you write an informed and cogent statement of research intention in your PhD admission file.

You can obtain some information on XXX from the website of the British journal Futures in which two XXX-XXXX papers were published on it, one in 2006 and one in 2009.

Happy new year 2011
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز به استاد ایمیل زدم و امروز بهم جواب داد با این متن :
    Dear Sahar,

Your vitae is impressive and I am sure you will be an amazing Ph.D. student here at the University of Missouri.

This coming year, fall 2011, we have 7 assistantship positions available for incoming graduate students. If you want to be considered for any of these assistantships, please submit all the required materials to our university before January 15, 2011. Leona Nichols, our Executive Assistant, will send you more information on how to complete the application.

I see that you plan to take GRE in February. Please let me know when exactly in February you plan to do so. We will see if we could wait for your score before making decisions on assistantships. Regardless, please let us know your GRE scores as soon as available.

Leona, please send relevant information to Sahar as soon as you can.

Thank you

اول از همه که بابت پاسخ سریعش شوکه شدم .
    به نظرتون چه جوابی باید بدم ؟ ( اخه من اولین بارمه و این هم اولین استادی بود که بهش میل زدم و می ترسم یه وقت یه چیزی بگم که مناسب نباشه)

ضمنا به نظرتون این دیگه Ok هست؟ یعنی من واسه کس دیگه میل نزنم و پیگیری نکنم؟
    به نظر من جوابش خیلی مثبته و صددرصد پیگیره که تو رو بگیره.
    در مورد GRE هم اگه قبلا ثبت نام کردی و تاریخ دقیقش رو می دونی بهش بگو. اگر نه هم که بهتره سریعتر ثبت نام کنی.
    والا تجربه نشون داده که هر چقدر هم یک استاد مثبت جواب داده باشه، باید همزمان جاهای دیگه هم اقدام کرد.

راستش من ترم قبل تا یه استاد تو دانشگاه Missouri S&T آمریکا و یکی هم تو کانادا پیدا کردم دیگه بی خیال شدم. واسه همین دو جا اقدام کردم و خوش بینانه داشتم واسه خودم زندگی می کردم. آمریکا به خاطر TOEFL, GRE خود ادمیشن آفیس ردم کرد، کانادا هم پرونده م این قدر خاک خورد تا کلا پاک شد. نه که نا امید بشی. این طوری که این گفته من فکر می کنم اگه GRE بدی و نمره ت بد نباشه، حتما می گیردت.

پس بهتره که به این جواب مثبت بدی و به ایمیل زدن ادامه بدی. چون هنوز بهت Offer ندادن، هر وقت پذیرش گرفتی و Offer دادن اون موقع می تونی بگی آره یا نه.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام من خیلی‌ وقت که عضو سایت هستم اما این اولین پست من هست. لطفا نظرتونو درمورد این response به من بگید. اگرم کسی‌ می‌دونه Commitment Letter چیه لطفا راهنماییم کنه که آیا می‌شه قبل از پذیرش استاد اینو بفرسته تا یه نکتهٔ مثبت برای پذیرش باشه. بنظرتون ازش بپرسم؟ چی‌ جواب استادو بدم و اصلا ارزش داره که اپلای کنم؟مرسی‌

I hope to be able to fund you to work with me from the coming fall if you are admitted to our department. For that purpose please apply for admission. Don’t count on the funding until you have a letter of commitment from me, of course, but I think we can do it.

Best regards,
    ویرایش توسط sahand_a : January 6th, 2011 در ساعت 01:24 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

سلام به دوستان.
    هفته پیش یه استاد جواب میل منو داد و گفت کارنامه و یه سری اطلاعات رزومه و پروژه هامو براش بفرستم.فرستادم اما الان یه هفته است جواب نداده.به نظرتون میل بزنم بهش؟یا منتظر بمونم خودش بجوابه؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    سلام به دوستان.
    هفته پیش یه استاد جواب میل منو داد و گفت کارنامه و یه سری اطلاعات رزومه و پروژه هامو براش بفرستم.فرستادم اما الان یه هفته است جواب نداده.به نظرتون میل بزنم بهش؟یا منتظر بمونم خودش بجوابه؟
    نیازی به پیگیری مجدد شما نیست.
    اگه ازت خوشش بیاد خودت باهات تماس میگیره. اگرم که نخوادت ایمیلم بزنی فرقی نمیکنه.
    فراموش نکنید که زیاد پیش میاد که اساتید از کسایی که باهاشون تماس میگیرن چنین مدارکی میخوان و این مسئله به منزله قبول درخواست اونها نیست.

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    سلام به دوستان.
    حتما ایمیل بزنین. استادا سرشون شلوغه و احتمال اینکه یادشون بره زیاده و اگه شما هم ایمیل نزنین نشون میده که خیلی پیگیر نیستین. این اتفاق واسه من دوبار افتاد و من هر دوبار خودم پیگیری کردم و اونا بعد اون ایمیل جواب منو دادن. یکیشون که خیلی هم به کار من علاقه نشون داده بود تازه از من به خاطر یادآوری تشکر کرد و اون یکی هم گفت که من سرم شلوغ بوده ببخشین.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)