صفحه 269 از 1371 نخستنخست ... 1692192592602612622632642652662672682692702712722732742752762772782793193697691269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    حتما ایمیل بزنین. استادا سرشون شلوغه و احتمال اینکه یادشون بره زیاده و اگه شما هم ایمیل نزنین نشون میده که خیلی پیگیر نیستین. این اتفاق واسه من دوبار افتاد و من هر دوبار خودم پیگیری کردم و اونا بعد اون ایمیل جواب منو دادن. یکیشون که خیلی هم به کار من علاقه نشون داده بود تازه از من به خاطر یادآوری تشکر کرد و اون یکی هم گفت که من سرم شلوغ بوده ببخشین.
    مرسی بابت جواب؛
    فقط میشه بگید متن ارسالی به استاد چی بود؟یعنی بگم الو کجایی؟ چرا جواب نمیدی؟ :دی
    بگم که از من خواسته بودید که مدارک بفرستم،چراجواب نمیدید؟ناراحت نشه بگه چرا میل میزنی دارم بررسی میکنم و این چیزا؟
    آخه آخرین امیدم همین استاده،نمی خوام اشتباهی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    مرسی بابت جواب؛
    فقط میشه بگید متن ارسالی به استاد چی بود؟یعنی بگم الو کجایی؟ چرا جواب نمیدی؟ :دی
    بگم که از من خواسته بودید که مدارک بفرستم،چراجواب نمیدید؟ناراحت نشه بگه چرا میل میزنی دارم بررسی میکنم و این چیزا؟
    میل جدیدتو رو در جواب میل قبلی استاد بزن! که ببینه دفعه قبل چی بهت گفته و یادش بیاد شما رو

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    مرسی بابت جواب؛
    نه نگو الو كجايي؟ بگين كه اميدوارم وقت كرده باشين تا يه نگاهي به مدارك من (هموناييي كه واسش فرستادين) بندازين. بعد بگين كه اگه اينطوريه نظرتون در مورد بكگراند من چيه. ميتونم افتخار اينو داشته باشم كه در فال شما سوپروايرم بشين.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

سلام.
    من چند وقت یش یه استاد این جواب رو بهم داد:

کد PHP:
    Thank you for your email and CVI am sorry that I somehow missed your emailI understand you are interested in the PhD program in ECE for Sep 2011. If you are interested in my groupplease apply for your admission to the ECE department officiallyWhen you do ityou can put my name as the faculty member you are interested to make sure my attention directed to your fileAny decision will be based on the official material. If you have question feel free to let me know 
    .

راستش 1 روز مونده به ددلاین بهم میل زد برای همینم late ثبت نام کردم. البته از خودش پرسیدم گفت اشکال نداره ثبت نام کن.

زمینه کاریمون به هم خیلی نزدیکه فقط مشکلی که هست من 2 تا از requierment های دانشگاه رو ندارم (معدل فوق و تافل کمی پایین تر از نرم دانشگاه) و ممکن admission office ردم کنه.
    به نظرتون تو این مدت چی کار کنم که استاد بیشتر بتونه حمایت کنه؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    سلام.
    من چند وقت یش یه استاد این جواب رو بهم داد:

کد PHP:
    Thank you for your email and CVI am sorry that I somehow missed your emailI understand you are interested in the PhD program in ECE for Sep 2011. If you are interested in my groupplease apply for your admission to the ECE department officiallyWhen you do ityou can put my name as the faculty member you are interested to make sure my attention directed to your fileAny decision will be based on the official material. If you have question feel free to let me know 
    .

راستش 1 روز مونده به ددلاین بهم میل زد برای همینم late ثبت نام کردم. البته از خودش پرسیدم گفت اشکال نداره ثبت نام کن.

زمینه کاریمون به هم خیلی نزدیکه فقط مشکلی که هست من 2 تا از requierment های دانشگاه رو ندارم (معدل فوق و تافل کمی پایین تر از نرم دانشگاه) و ممکن admission office ردم کنه.
    به نظرتون تو این مدت چی کار کنم که استاد بیشتر بتونه حمایت کنه؟
    نیازی نیست که کار خاصی کنید.
    به استاد مربوطه ایمیل بزنید و بگید که اپلی رسمی کردید و در آخر هم بگید که مثلا بی صبرانه منتظر شنیدن جواب مثبت و قبولی و شروع کار با ایشون هستید.

Junior Member

سلام
    من ایمیل رو از استاد دریافت کردم بعد از اینکه بهش ایمیل زدم و ازش در مورد research position پرسیدم. رزومه رو براش هنوز نفرستادم.
    If you are strong in math and engineering sciences as well as capable of original and independent thinking I would encourage you to submit an official application to XX Grad School. All application materials are available at:XXXX - look at grad program. Good luck.
    به نظرتون چی باید جواب بدم بهش؟

سلام. ممنون میشم راهنمایی کنید. فوریه لطفا!

استادی در امریکا بعد از اینکه در جواب mail اولم، ازم 5 تا از مقاله هامو خواست، وقتی تو mail دوم (همزمان با ارسال مقالات) ازش پرسیدم supervisor ام میشی گفت:

Hi,

Go ahead and apply formally. If you are admitted, I will be more than glad to provide you financial support: Tuition, Stipend, and Health Insurance.

Regards,

خب این چیه؟ خوبه؟ معمولیه؟

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم راهنمایی کنید. فوریه لطفا!

استادی در امریکا بعد از اینکه در جواب mail اولم، ازم 5 تا از مقاله هامو خواست، وقتی تو mail دوم (همزمان با ارسال مقالات) ازش پرسیدم supervisor ام میشی گفت:

Hi,

Go ahead and apply formally. If you are admitted, I will be more than glad to provide you financial support: Tuition, Stipend, and Health Insurance.

Regards,

خب این چیه؟ خوبه؟ معمولیه؟
    نه دوست عزیز
    این یعنی به همین زودیا و اگه بتونین از دانشگاه پذیرش بگیرین باید شیرینی بدین
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نه یعنی چی؟! خوبه بده معمولیه؟
    چی کارش کنم؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    نه یعنی چی؟! خوبه بده معمولیه؟
    چی کارش کنم؟
    سلام دوست عزیز.
    این جواب از عالی هم بهتره. چون اولاً درخواست مقالات نشون میده که استاد به روزمه شما علاقمند شده و خواسته از جزئیاتش بیشتر سر در بیاره و ثانیاً وقتی بعد از خوندن مقالات شما ایشون یه همچین حرف تعهدآوری میزنه مبنی بر این که حاضره هزینه تحصیل، زندگی و بیمه شما رو تقبل کنه یعنی از روزمه شما واقعاً خوشش اومده. (در جوامع غربی به طور معمول افراد (به خصوص قشر آکادمیک) یا زیر بار تعهد نمیرن یا اگه رفتن دیگه زیرش نمیزنن چون بسیار کار زشتیه).
    به نظر من شما یه ایمیل با محتوای تشکر برای ایشون بفرستین و بگین که حتماً به صورت رسمی اپلای می کنین و ایشون رو از جزئیات پروسه اپلای مطلع خواهید کرد. و در ادامه هم ارتباط ایمیلی خودتون رو با این استاد حفظ کنین.
    برای بخش پذیرش هم، حتماً سعی کنین که مطابق deadline تعیین شده، مدارک لازم رو به طور کامل و سر وقت بفرستین، چون با حرفی که استاد در این ایمیل زده، شما اگه رسماً پذیرش این دانشگاه رو بگیرین، به طور خودکار ساپورت مالی این استاد رو هم خواهید داشت.
    موفق باشین.
    پی نوشت: برای این که مطمئن بشین جواب این استاد معمولی یا از نوع Template نیست، یک بار برخی از جوابهایی که به ایمیل دوستان داده شده و در همین تاپیک هست رو بخونین. اکثراً بدون آن که تعهدی در مورد فاند بدن، صرفاً به دانشجو توصیه می کنن که به طور رسمی اپلای کنه، منتهی برای شما از همین ابتدا استاد یک جمله تعهدآور را به کار برده که بسیار امیدوارکننده است.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)