صفحه 270 از 1371 نخستنخست ... 1702202602612622632642652662672682692702712722732742752762772782792803203707701270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Please tell me to the what extent my chance is for admission.

Dear XXX
    Thank you for your interest in USC and in my research program. As of this moment it is difficult to say what your chances for admission to the graduate program in the Department of Aerospace and Mechanical Engineering at USC are. Certainly your record is impressive, however, I am unsure about my needs for additional graduate students at this time. I have written several new grant proposals recently, and my needs will depend on which of them are funded, as well as the qualifications of other applicants. I will certainly watch for your application and give it full consideration. Thanks again and I wish you success in your application process.

Sincerely,

XXX YYY
    Professor
    ویرایش توسط alihagh : January 11th, 2011 در ساعت 01:19 AM

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    Please tell me to the what extent my chance is for admission.

Dear XXX
    Thank you for your interest in USC and in my research program. As of this moment it is difficult to say what your chances for admission to the graduate program in the Department of Aerospace and Mechanical Engineering at USC are. Certainly your record is impressive, however, I am unsure about my needs for additional graduate students at this time. I have written several new grant proposals recently, and my needs will depend on which of them are funded, as well as the qualifications of other applicants. I will certainly watch for your application and give it full consideration. Thanks again and I wish you success in your application process.

Sincerely,

XXX YYY
    Professor
    جواب بسیار محتاطانه ای دادند! و از اونجایی که اشاره کرده که هنوز معلوم نیست فاند بهش می دهند یا نه جوابش کاملا منطقی به نظر می رسد.
    و به نظر می رسد در صورتی که فاند بگیرد قطعا شما را مدنظر قرار خواهد داد. الان دو کار میتوانید بکنید یا اینکه ارتباطتان را حفظ کنید و از استاد تقاضای مقاله و اطلاعات بیشتر در مورد پروژه هاش بکیند یا اینکه صرفا تشکر کنید و بگویید که منتظر جوابشون می مونید. تصور نمیکنم که این استاد در صورت گرفتن فاند شما را فراموش بکنند اما در هر صورت بعد مثلا یک ماه دوباره می توانید یک ایمیل یادآوری بهش بزنید و ازش در مورد قطعی شدن فاند بپرسید
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام
    استادی که بهش ایمیل زده بودم گفته برو تو سایت آزمایشگاه من چند تا از مقاله‌ها رو در فلان زمینه بخون. full text نذاشته خوب. فقط عنوانشون هست. چند تاشو abstract هاشونو خوندم. کسی هم نتونست برام متن کامل مقاله‌ها رو دانلود کنه. به نظرتون بهش بگم خودش برام بفرسته؟ استاد ایرانیه تو امریکا

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    دوستان لطف میکنید نظر بدید...
    این ایمیل خنثی هست یا امیدوار کننده:
    Thank you for your interest. I will have our secretary contact you to fill out an application so
    that we can consider you for our PhD program.
    چه جوابی بدم؟ فقط تشکر؟ به همه ترم اول TA میدن...

ممنوووون in advance
    ویرایش توسط rashdy_chem : January 12th, 2011 در ساعت 06:41 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    سلام
    استادی که بهش ایمیل زده بودم گفته برو تو سایت آزمایشگاه من چند تا از مقاله‌ها رو در فلان زمینه بخون. full text نذاشته خوب. فقط عنوانشون هست. چند تاشو abstract هاشونو خوندم. کسی هم نتونست برام متن کامل مقاله‌ها رو دانلود کنه. به نظرتون بهش بگم خودش برام بفرسته؟ استاد ایرانیه تو امریکا
    آخه تربیت مدرسی تو دیگه چرا؟؟تو که از خودمونی آخه.
    داداش تو باید این استاده رو قورتش بدی الان.برو تو سایت gigapaper.net اونجا بده حتما برات پیداش میکنند.اگر نشد اون کار رو بکن. وهم در همون زمینه اما از استادهای دیگه وجاهای دیگه بگرد وبخون چند تا سوال تخصصی باحال بپرس .
    موفق وموید باشی
    این کاربر ،غیر فعال است.

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطف میکنید نظر بدید...
    این ایمیل خنثی هست یا امیدوار کننده:
    Thank you for your interest. I will have our secretary contact you to fill out an application so
    that we can consider you for our PhD program.
    چه جوابی بدم؟ فقط تشکر؟ به همه ترم اول TA میدن...

ممنوووون in advance
    اولین باره جوابتونو داده؟به نظرم اصلا جواب امیدوار کننده نیست مخصوصا برا دکترا.نگفت ریز نمره بفرست ویا بیا کنفرانس و...؟؟؟
    قسمت دوم که به همه Ta میدن رو همین طوری پرسیدید یا از تو تانمتون چیزی کم و زیاد شده؟اگه مینطوری پرسیدید که جواب منفیه و به دانشگاهتون ربط داره.....

در جواب ضمن تشکر، خوندن مقاله هاش وارائه ایده و .... خلاصه یه جوری ادامه دار بکنید این ارتباط رو توصیه میشه شدید.
    این کاربر ،غیر فعال است.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
    اولین باره جوابتونو داده؟به نظرم اصلا جواب امیدوار کننده نیست مخصوصا برا دکترا.نگفت ریز نمره بفرست ویا بیا کنفرانس و...؟؟؟
    قسمت دوم که به همه Ta میدن رو همین طوری پرسیدید یا از تو تانمتون چیزی کم و زیاد شده؟اگه مینطوری پرسیدید که جواب منفیه و به دانشگاهتون ربط داره.....

در جواب ضمن تشکر، خوندن مقاله هاش وارائه ایده و .... خلاصه یه جوری ادامه دار بکنید این ارتباط رو توصیه میشه شدید.
    تو سایتشون زده ما اگه نتونیم ساپورت کنیم دانشجو نمیگیریم..
    (بچه های TMU زیاد شدنااااا!!!!!)

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من امروز میخواستم به مقاله سابمیت کنم الزویر یا اسپرینگر بعد به سرم زد از استادایی که جواب دارم ازشون دعوت کنم واسه داوری به یکیشون ایمیل زدم قبول کرد و نوشت :

thanks
    I would like to review your work

به نظرتون این استاد دوست داره مقاله برای ریویو براش بفرستم یا اینکه واسه دلخوشی من نوشت که دوست دارم کارتو بخونم ؟ یا اینکه میخواد فیلد کاریمو ببینه؟
    به نظرتون آیا اینکار نتیجه مثبت داره ؟ (حتی اگه فیلد مقاله شبیه فیلد کاری استاد نباشه؟)

بعد من امروز این مقاله رو داشتم سابمیت میکردم اسم خودم تنها بود و همونطور که همه میدونید اگه اسم یه استاد آمریکایی باشه اکسپت گرفتن خیلی راحتتره اگه به یکی از استادام پیشنهاد بدم که اسمشو بزنم به نظرتون ناراحت میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من امروز میخواستم به مقاله سابمیت کنم الزویر یا اسپرینگر بعد به سرم زد از استادایی که جواب دارم ازشون دعوت کنم واسه داوری به یکیشون ایمیل زدم قبول کرد و نوشت :

thanks
    I would like to review your work

به نظرتون این استاد دوست داره مقاله برای ریویو براش بفرستم یا اینکه واسه دلخوشی من نوشت که دوست دارم کارتو بخونم ؟ یا اینکه میخواد فیلد کاریمو ببینه؟
    به نظرتون آیا اینکار نتیجه مثبت داره ؟ (حتی اگه فیلد مقاله شبیه فیلد کاری استاد نباشه؟)

بعد من امروز این مقاله رو داشتم سابمیت میکردم اسم خودم تنها بود و همونطور که همه میدونید اگه اسم یه استاد آمریکایی باشه اکسپت گرفتن خیلی راحتتره اگه به یکی از استادام پیشنهاد بدم که اسمشو بزنم به نظرتون ناراحت میشه؟
    اگه طرف حتی یه خورده هم آدم حسابی باشه حتما ناراحت میشه.
    در کل به هیچ وجه کار درستی نیست.
    از نظر اخلاقی هم به شدت کار بدیه.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
    آخه تربیت مدرسی تو دیگه چرا؟؟تو که از خودمونی آخه.
    داداش تو باید این استاده رو قورتش بدی الان.برو تو سایت gigapaper.net اونجا بده حتما برات پیداش میکنند.اگر نشد اون کار رو بکن. وهم در همون زمینه اما از استادهای دیگه وجاهای دیگه بگرد وبخون چند تا سوال تخصصی باحال بپرس .
    موفق وموید باشی
    آخه ددلاینش تا 15 ژانویه‌ست وقت برای قورت دادنش نیست. دو روز پیش ایمیل زدم. در ادامه اون ایمیلش هم اینو گفته
    In the
    meantime, you could apply for the IS PhD program at XXX, the deadline is
    January 15 and you can apply online.

خوش‌بختانه مقاله‌ها رو بچه‌های همین فروم زحمتشو کشیدن. خیلی هنر کنم مقاله‌ها رو بخونم دیگه به ایده دادن نمی‌رسم. می‌خوام بهش بگم که اسمشو به عنوان سوپروایزم می‌خوام بنویسم اما در مورد مقاله‌ها چی بگم؟ سوال پرسیدن و اینا رو بذارم واسه بعد اپلای؟

به امید موفقیت همه و به‌ویژه بچه‌های TMU

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)