صفحه 275 از 1371 نخستنخست ... 1752252652662672682692702712722732742752762772782792802812822832842853253757751275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز Graduate Office یه دانشگاهی که براش مدارک داده بودم بهم ایمیل زد ، نوشته بود:
    Dear Prof ....

Please can you provide an ATAS for this candidate (Mehdi ... ref. no:.(my ref. no)...) , it needs to be longer than 5 lines but less than 2000 characters with spaces.

Regards
    .........
    Graduate Office

بعد دو دقیقه بعد دوباره ایمیل زدن و عذر خواهی کردن که این ایمیل اشتباهی به شما فرستاده شد و قرار بوده به پروفسور .... فرستاده بشه ودوباره به ایشون ارسال شد.

در مورد ATAS توی این تاپیک نوشته که چیه.
    Does anybody have any idea about this situation?

بنظرتون اوضاع داره خوب پیش میره یا چیز مهمی نیست?
    عجیبه که دارند از این اشتباه های فاحش می کنند!! یه دانشگاهی هم recommendation letter های من و یک applicant دیگه رو با هم قاطی کرده بود و فرم ریکام یک دانشجوی دیگه رو برای استاد من فرستاده بود!!
    به هر حال فکر میکنم همون طوری که در اون تاپیکی که لینک دادید نوشته وقتی این تائیدیه برای ویزای شما لازمه و از استاد تقاضای نوشتنش را کردند نشانه این هست که کارها داره خوب پیش میره و مدارک شما در حال رسیدگی هست
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

من معمولا به جواب‌هایی که حالت تمپلیت دارن دیگه جوابی نمی‌دم. جواب دادنش فایده‌ای هم داره؟ مثلا استاده می‌دونم که رزومه منو نخونده بعد جواب داده یه خورده تشکر کرده و گفته
    The first step is for you to apply to one of our PhD Programs:
    You can read about them here:
    [some links]
    آخرشم گفته: "Once you are accepted we can discuss employment opportunities in the department"
    جواب داره؟ بهش بگم اسمتو به عنوان سوپروایزر نوشتم؟ چون نوشتم سابمیت هم کردم. قبل از ددلاین ایمیل زده بودم مسافرت بود. تازه برگشته، دوباره ایمیل زدم و این جوابو داد.

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام به همگی دوستان
    من یک سوال دارم که ممکن مربوط به این تاپیک نباشد ولی ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند. اگر مدارک پس از بررسی در اداره graduate admission به دپارتمان درخواست شده بره، معمولا چگونه می توان ادامه راه رو مطمئن تر پیگیری کرد؟ به چه کسی و با چه مضمونی ایمیل بزنیم ،خوب؟ یا اصلا هیچ کاری نکنیم و دست رو دست بگذاریم تا نتیجه نهایی بیاد؟
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من یک سوال دارم که ممکن مربوط به این تاپیک نباشد ولی ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند. اگر مدارک پس از بررسی در اداره graduate admission به دپارتمان درخواست شده بره، معمولا چگونه می توان ادامه راه رو مطمئن تر پیگیری کرد؟ به چه کسی و با چه مضمونی ایمیل بزنیم ،خوب؟ یا اصلا هیچ کاری نکنیم و دست رو دست بگذاریم تا نتیجه نهایی بیاد؟
    من به شخصه فکر میکنم بهتره صبر کنیم تا نتیجه نهایی بیاد و به قول شما پاپیشون نشد.
    ایمیل زدن برای پیگیری به شخصه احساس میکنم شاید صورت خوشی نداشته باشه.

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام

برای یکی از جاهایی که من اپلای کردم و امید زیادی هم داشتم چند روز پیش فهمیدم که حتما ‏GMAT‏ می ‏خواهند و ‏GRE‏ رو قبول ندارند. پس از این قضیه من به استادم (ایشون یکی از اساتید بنام در حوزه کاری من و ‏دارای چند پتنت رسمی است و ما در این مدت با هم چند بار ایمیل رد و بدل کردیم. ایشون بهم رفرنس معرفی کرد ‏و من داشتم ریسرچ پروپزالم می نوشتم) ایمیل زدم و گفتم در کشور ما ‏GMAT‏ برگزار نمیشه و ازش راهنمایی ‏خواستم. ایشون هم طبق معمول در جواب من تمام اعضای کمیته رو در‏cc ‎گذاشت و به رئیس دانشکده گفت آیا ما ‏بررسی مدارک ایشون رو می تونیم شروع کنیم یا صبر کنیم تا بهار ‏GMAT‏ بدهند. در جواب یکی از اعضا گفت ‏شک دارم و دیگری هم گفت نمی شه ‏GMAT‏ رو ویو کرد. اما هنوز استادم به من جواب نداده با این وجود به ‏نظر شما من چه جوابی بدهم که هم از استادم تشکر کنم وهم این شک رو یجورایی کم رنگش کنم؟ ‏
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Junior Member

سلام ببخسيد من يه سؤال داشتم. اگه قبلاً با استادی در ارتباط نباشی الان بعده اپلای می تونی بهش ميل بزنی و اظهار علاقه مندی کنی و بگی که اپلای کردی و مدارکتو يه نگاهی بندازه؟
    اسمشم توی Sop آوردم چون فيلده تحقيقاتيش مثله منه. استادا به اين جور موارد توجه ميکنن و يا اينکه همون دانشجوهايی رو مد نظر قرار ميدان که قبلاً باهاشون در ارتباط بودن؟ من چند مورد اينجوری بوده و ميل زدم بعد اپلای هنوز هيچ جوابی ندادن! فک ميکنيد سرشون شلوغه يا به خاطر اينکه قبلاً باهاشون هماهنگ نکردم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط akram نمایش پست ها
    سلام ببخسيد من يه سؤال داشتم. اگه قبلاً با استادی در ارتباط نباشی الان بعده اپلای می تونی بهش ميل بزنی و اظهار علاقه مندی کنی و بگی که اپلای کردی و مدارکتو يه نگاهی بندازه؟
    اسمشم توی Sop آوردم چون فيلده تحقيقاتيش مثله منه. استادا به اين جور موارد توجه ميکنن و يا اينکه همون دانشجوهايی رو مد نظر قرار ميدان که قبلاً باهاشون در ارتباط بودن؟ من چند مورد اينجوری بوده و ميل زدم بعد اپلای هنوز هيچ جوابی ندادن! فک ميکنيد سرشون شلوغه يا به خاطر اينکه قبلاً باهاشون هماهنگ نکردم؟
    به نظر من کار اصلا خوبی نکردید !!!! اینو بخون :
    من نوشتم برای استاده :
    would you give me permission to write your name in my SOP as a professor that i talked to him and encouraged me to apply ?

اون نوشته :

Hossein,

the integrity of the search process is very important. I cannot give any promise at
    this point regarding your admission or the possibility of doing research with me. You
    should proceed so as to provide the committee with the most knowledge about your
    expertise and intentions. This is the only advice I can give, and I wish you the best.

اونی که بولد شده یعنی امنیت !!!!
    منم ننوشتم چون ترسیدم این بابا توی ادمیشن کامیتی تحت تاثیر قرار بگیره و یه هو بزنه زیر همه چی و کار خراب تر شه !!!!

البته بازم جنرال نیست و ممکنه دانشگاهی که شما براش اپلای می کنی این سیاست رو نداشته باشه.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیشنهاد می کنم این و این رو ببینید. بهتون کمک می کنه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت تهران

دوستان من چهار تا جواب زیر رو گرفتم... ماکزیمم سه تاشو می تونم اپلای کنم... می شه منو راهنمایی کنین که بتونم تصمیم بگیرم:

1)

Thank you for your interest in joining my research team. I have a group of PhD students that work with me and your background appears to fit. The first step is to formally apply to the Graduate School and get admitted. You may wish to mention in your Statement of Purpose that you are interested in ----- that I direct.

In the meanwhile, please send me contact information of five (5) professional references (email would be best) that I can contact.

Feel free to communicate with me. Please indicate to me if you are interested in doing experimental work as well. Many of our projects involve both theory and experiment.

2)

Thank you for your email. Your accomplishments look very interesting. We have a project on -----------. We have couple of openings in our research group for Fall 2011.
    I will be happy to consider you. Please complete your application to the Graduate School as soon as possible and inform me once the file is completed.
    Look forward to hearing from you soon.
    Best Wishes,

Thanks for your Email and interest in our program. Your resume and background fits with our interest and the research that we are currently conducting, and therefore we are encouraging you to apply, as soon as possible, for the Fall semester. As your application gets processed we will talk about assistantship for your studies.

Best regards

4)

we can offer you a $15,000 a year TA position. You must apply immediately so you paper work can be processed. This includes a partial tuition break, 50% I think, and health insurance. Please be sure to complete the application with official TOEFL and GRE results. I am assuming a Fall 11 start date, but visa issues may push that back a semester.

از راهنماییتون پیشاپیش ممنونم...

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

اول مي خوام بشما تبريک بگم که جواباي خوبي از اساتيد گرفتين و معلومه رزومه خوبي داشتيد.احتمال مي دم شما اين ايميل هارو از دانشگاه هاي آمريکا يا کانادا گرفته باشيد که هر 4 تا نشون مي دن اونجا استاد داريد و در صورتيکه از نظر مدارک لازم دانشگاه و تحصيلات تکميلي مشکلي نداشته باشيد، احتمال پذيرشتون بالا و حتي قطعيه و باز احتمالا امکان گرفتن پول بعنوان TA يا RA داريد.
    اما جز تو مورد آخر اشاره مستقيمي به فاند يا پولي که قراره به شما بدن نديدم که مورد نسبتا مهميه چون شما بايد از عهده هزينه هاتون بر بياييد. و البته من نمي دونم که مبلغي که مورد 4 بشما گفته، تا چه حد با هزينه هاي اون شهر و دانشگاه انطباق داره و آيا از بقيه درباره مسئله فاند و ... سوالي کرديد يا جواب خاصي داشتين؟

در کل، دوست عزيز، خيلي ها تو اين سايت مي تونن نظرات مختلف بدن که شما کدوم 3 تارو انتخاب کنيد (که اساسا بنظر نمي ياد تفاوت ويژه اي توشون باشه) ولي بهترين راهنما خودتون هستين که مي دونيد از چه 4 دانشگاه جواب گرفتيد، از بين اين دانشگاه ها،شهرها، اساتيد و کارهاي تحقيقي کدومارو بيشتر ترجيح مي ديدن و تو چه دانشگاه و گروه تحقيقاتي احتمال گرفتن فاند بمقدار مناسب داريد.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)