صفحه 277 از 1371 نخستنخست ... 1772272672682692702712722732742752762772782792802812822832842852862873273777771277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ECE , Amirkabir

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

به نظرتون این ایمیل چه معنی میده؟

PS: Please be advised that you may, indeed, reapply. However please take note that standards and demands on acceptance into ...'s doctoral programs are both high and rising; as a consequence, unless there are exceptional developments in your curriculum vitae, your chances of being admitted will not be significantly higher than for this deadline.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafataba نمایش پست ها
    به نظرتون این ایمیل چه معنی میده؟

PS: Please be advised that you may, indeed, reapply. However please take note that standards and demands on acceptance into ...'s doctoral programs are both high and rising; as a consequence, unless there are exceptional developments in your curriculum vitae, your chances of being admitted will not be significantly higher than for this deadline.
    من مبناي اين ايميلو اين مي ذارم که شما مي خواهيد دوباره براي دانشگاهي اپلاي کنيد و در اين صورت واضحه که اين ميل چه معنايي داره:
    براي بررسي دوباره درخواستتون بايد دوباره اپلاي کنيد اما از آنجائيکه سطح اين دانشگاه و متقاضي هاي ورود به دوره دکتراش بالاست، در صورتي دوباره اپلاي کنيد که cv شما پيشرفت قابل ملاحظه اي نسبت به قبل داشته باشه در غير اين صورت شانس بالايي براي پذيرش در اين دوره نخواهيد داشت.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من از یه استادی 2 ماه بعد از اینکه ایمیل زدم امروز جواب گرفتم. حدود 17 روز از ددلاین گذشته و به نظرم از اون استاداس که 2 3 نفر که فکرش رو میکرده جواب مثبت بهش ندادن و داره به گزینه های قبلی ایمیل میزنه. جاش خوبه. به نظرتون اپلای بکنم ؟

Please submit an application with supplemental material that demonstrates your experience/knowledge.

میدونم جوابش خیلی معمولی هست ولی اینکه 15 روز بعد ددلاین فرستاده برام جای سوال بود. بعد اینکه جمله بالا منظور اپلای کردن معمولی هست دیگه ؟ یا چیز اضافی میخواد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

به نظر من ایمیل بزنید از خودش بپرسید! بگید که با توجه به اینکه توی این دانشگاه فقط دوست داشتم با شما کار کنم(مشتاق نشون بدید خودتونو) و جوابی از شما دریافت نکردم اپلای نکردم و الان هم ددلاین گذشته و چه طور اپلای کنم؟ فرمال یا اینکه مدارکمو واسه ریویو شما بفرستم؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من از یه استادی 2 ماه بعد از اینکه ایمیل زدم امروز جواب گرفتم. حدود 17 روز از ددلاین گذشته و به نظرم از اون استاداس که 2 3 نفر که فکرش رو میکرده جواب مثبت بهش ندادن و داره به گزینه های قبلی ایمیل میزنه. جاش خوبه. به نظرتون اپلای بکنم ؟

Please submit an application with supplemental material that demonstrates your experience/knowledge.

میدونم جوابش خیلی معمولی هست ولی اینکه 15 روز بعد ددلاین فرستاده برام جای سوال بود. بعد اینکه جمله بالا منظور اپلای کردن معمولی هست دیگه ؟ یا چیز اضافی میخواد؟

پیرو پست بالام

حدود 1.5 روز هست که ایمیل زدم ولی جواب نداده. دانشگاهشو خیلی دوست دارم به نظرتون اپلای بکنم؟

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

درود بر دوستان.
    یه استادی بار اول اینطور جوابم رو داد:
    "You have a good background. Please apply for admission in our department. Once you get admission, contact me."
    بعد ازش پرسیدم که:
    "it would help me to plan better if you could tell me what kind of assistant-ship you provide in the state of getting admission"
    بعد یک ساعت اینطور جواب داد:
    "First, you will be considered for a Teaching or Research Assistantship. The stipend will cover your room/board expenses and tuition. Usually, it is a good idea to come with funds required to stay here for one year or atleast one semester."

از دوستان با تجربه خواهش می کنم در این مورد نظر بدند که چکار کنم؟
    با آرزوی موفقیت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    پیرو پست بالام

حدود 1.5 روز هست که ایمیل زدم ولی جواب نداده. دانشگاهشو خیلی دوست دارم به نظرتون اپلای بکنم؟
    درود بر شما.
    من هم نظر MeqaN5990 رو تایید میکنم. البته میتونید به admission office هم ایمیل زده و ضمن نقل قول کردن حرف استاد(با ذکر تاریخ نقل قول) در مورد اپلای بعد از ددلاین بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط victor235 نمایش پست ها
    درود بر دوستان.
    یه استادی بار اول اینطور جوابم رو داد:
    "You have a good background. Please apply for admission in our department. Once you get admission, contact me."
    بعد ازش پرسیدم که:
    "it would help me to plan better if you could tell me what kind of assistant-ship you provide in the state of getting admission"
    بعد یک ساعت اینطور جواب داد:
    "First, you will be considered for a Teaching or Research Assistantship. The stipend will cover your room/board expenses and tuition. Usually, it is a good idea to come with funds required to stay here for one year or atleast one semester."

از دوستان با تجربه خواهش می کنم در این مورد نظر بدند که چکار کنم؟
    با آرزوی موفقیت.
    منظورش اين بوده که اگه بعنوان TA يا RA پذيرفته بشي پول مي گيري گرچه تو اين متني که شما گذاشتي کاملا معلوم نيست اين تصميم گيري بعد از پذيرش انجام مي شه يا بعد از رفتن شما به اين دانشگاه.
    نظر من بستگي به خيلي مسائل داره. مثلا اگه شما اين جوابو از دانشگاهي تو کانادا گرفته باشي بهتره به استاد ميل بزني و با احترام تمام بگي که سعي مي کني حتما پول موردنياز يه ترم يا يک سالتو همرات بياري اما اينجا سفارت کانادا بتو بدون فاند يا کمک هزينه ويزا نمي ده و ازش بپرسي مي شه دانشگاه، دپارتمان يا ... نامه اي بتو بده که نشون بده شما اونجا TA يا RA خواهي شد؟ (يا درباره اين قضيه حدودا چه موقع تصميم گيري مي شه؟) در مورد بقيه کشورها با شرايط متفاوت دوستان مطلع مي تونن بهتر راهنماييتون کنن.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

رشته و دانشگاه

ممنون از SIG عزیز (نظر بسیار عالی (: ). من این جواب رو از آمریکا گرفتم و عین جواب رو اینجا گذاشتم. برای خودم هم نامفهومه که قبل از VISA و ثبت نامRA/TA میده یا حالت دیگری خواهد بود. نمیدونم الان ازش بپرسم یا بعد اپلای؟
    سابقه من خیلی به این استاد نزدیکه.
    ویرایش توسط victor235 : February 5th, 2011 در ساعت 11:11 AM

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

من به یکی از استادای امریکا نزدیک‌های ددلاین میل زدم، گفت یه وقت واسه مصاحبه بذار و قبل از ددلاین اپلای کن. حالا من به امید این اپلای کردم، دو بار هم وقت مصاحبه دادم، اما جواب نداد و زنگ هم نزد. از 15 ژانویه که ددلاینش بود تا حالا. یادش رفته یا پشیمون شده نمی‌دونم. الان میل بزنم چی بگم؟ البته هنوز اپلیکیشنم کامل نیست یکی از ریکام ها مونده. چی می‌تونم بهش بگم با این اوصاف؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)