صفحه 278 از 1371 نخستنخست ... 1782282682692702712722732742752762772782792802812822832842852862872883283787781278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D., Materials Engineering, Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام،
    یه استادی تو UNSW استرالیا 2 ماه پیش به من گفته بودند چون Scholarship ها deadline شون گذشته تو February باهاشون تماس بگیرم. (برای ترم spring 2011)
    الان که Email زدم به من اینجوری جواب دادند:
    Dear ,
    Please, look our webpage for your application for PhD admission and Scholarship.
    If you need more help you can contact with me. Please, put your research area “Organic-nanocrystals hybrid solar cells” in your application.
    Regards,
    من تو Email ام گفته بودم برا M.Sc. میخوام اقدام کنم! (طبق گفته سایت دانشگاه حداقل های پذیرش مستقیم PhD رو دارم؛ اما نمیدونم اینو با دیدن رزومه ام گفتند یا اشتباه شده)
    مثل اینکه تو استرالیا اساتید خیلی نقش در بورسیه ندارن. اما به نظرتون این جواب یعنی برای Admission رو من حساب کن؟ یا این یه جواب معمولیه؟ آخه این استاد Undergraduate coordinator / Senior lecturer هستند و اینجا خونده بودم اساتیدی که مسئولیت دارن تو دانشکده بیشتر افراد رو تشویق میکنن به Apply.
    چی بپرسم که معلوم بشه این جواب چجوریه؟
    با تشکر
    در تمام مراحل زندگی (که این مرحله هم یکی از اونهاست) توکل بر خدا رو فراموش نکنیم.
    و مَن یَتَوکّل علی الله فَهو حَسبُه

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام
    پس از اعلام خبر اپلایم به استادی که قبلا منو تشویق به اپلای کرده، ایشون اینگونه جواب دادند.

Please keep me posted on your admission status. Thanks.

منظور ایشون دقیقا چیه، یعنی به ایشون گزارش لحظه به لحظه بدهم که الان چه مدارکیمو فرستادم و ...، لطفا دوستان راهنمایی کنند. ممنونم.
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    سلام
    پس از اعلام خبر اپلایم به استادی که قبلا منو تشویق به اپلای کرده، ایشون اینگونه جواب دادند.

Please keep me posted on your admission status. Thanks.

منظور ایشون دقیقا چیه، یعنی به ایشون گزارش لحظه به لحظه بدهم که الان چه مدارکیمو فرستادم و ...، لطفا دوستان راهنمایی کنند. ممنونم.
    منظورشون application status شما نبوده پس نیازی به در جریان گذاشتن در مورد فرستادن مدرک نیست، می تونید mile stone هایی مثل short list شدن ، مصاحبه و یا مراجعه پروندتون برای تصمیم نهایی رو به اطلاعشون برسونید

Banned

Our graduate program may work for you, Mr..

If you have not already applied, you may want to browse to ///// for information on the process.

I currently have no research funds for grad students, although that may change.

However, TAs are offered as part of the normal application process and this may be a possibility.

Best regards,

این یعنی چی ! اون جمله اول معنیش چی هستش ؟
    این طور که من حس می کنم گفته که تازه TA امکان داره بهت داده بشه!

نه؟

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Our graduate program may work for you, Mr..

If you have not already applied, you may want to browse to ///// for information on the process.

I currently have no research funds for grad students, although that may change.

However, TAs are offered as part of the normal application process and this may be a possibility.

Best regards,

این یعنی چی ! اون جمله اول معنیش چی هستش ؟

این طور که من حس می کنم گفته که تازه TA امکان داره بهت داده بشه!

نه؟

مرسی
    حسین جان، گفتن منابع فاند الان ندارم که وضعیت ممکنه عوض بشه و شما طی روال نرمال پذیرش ممکنه شامل فاند دستیاری تدریس بشی که از اون جایی که تدریس مربوط به دانشکدست منابع مالی و تصمیم در مورد تخصیصش به عهده دانشکدست و نه ایشون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    من به یکی از استادای امریکا نزدیک‌های ددلاین میل زدم، گفت یه وقت واسه مصاحبه بذار و قبل از ددلاین اپلای کن. حالا من به امید این اپلای کردم، دو بار هم وقت مصاحبه دادم، اما جواب نداد و زنگ هم نزد. از 15 ژانویه که ددلاینش بود تا حالا. یادش رفته یا پشیمون شده نمی‌دونم. الان میل بزنم چی بگم؟ البته هنوز اپلیکیشنم کامل نیست یکی از ریکام ها مونده. چی می‌تونم بهش بگم با این اوصاف؟
    دوستان توجه داشته باشند که شما تنها متقاضی نیستید که با یک استاد تماس می گیرید. هر استادی حتی در دانشگاههای پائین کانادا و امریکا روزانه چندین تقاضای مشابه از سرتاسر دنیا دریافت می کند بخصوص از هند و چین که بعضی از دانشگاههایشان از دانشگاههای تاپ ایران بمراتب بهتر است. زود امید خودتان را از دست ندهید اگر چند روزی پاسخ استاد به تاخیر افتاد.

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوستان توجه داشته باشند که شما تنها متقاضی نیستید که با یک استاد تماس می گیرید. هر استادی حتی در دانشگاههای پائین کانادا و امریکا روزانه چندین تقاضای مشابه از سرتاسر دنیا دریافت می کند بخصوص از هند و چین که بعضی از دانشگاههایشان از دانشگاههای تاپ ایران بمراتب بهتر است. زود امید خودتان را از دست ندهید اگر چند روزی پاسخ استاد به تاخیر افتاد.
    الان استتوس من رو زده Pending faculty review 1. اسم استاد رو توی sop آوردم. الان هنوز استادی بررسی نکرده یا در حال بررسیه؟ الان خوبه بهش یادآوری کنم یا منتظر بمونم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    الان استتوس من رو زده Pending faculty review 1. اسم استاد رو توی sop آوردم. الان هنوز استادی بررسی نکرده یا در حال بررسیه؟ الان خوبه بهش یادآوری کنم یا منتظر بمونم؟
    اگر از تماس قبلی تون چند هفته ای می گذره مشکلی نیست که به استاد اطلاع بدهید که status شما pending faculty review است و بپرسید که آیا ایشان application شما را دریافت کرده اند.

سلام
    ايا به ايميل زير اميدي هست يعني من اپلاي كنم، يا همينجوري يه تمپليتي فرستاده.
    Dear Sina: Thank you for your interest in our PhD program and my research. I am looking for three new PhD students to join my research team this fall with various backgrounds. The application pools is very competitive but I am encouraging you to apply.
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط AGHSIN نمایش پست ها
    سلام
    ايا به ايميل زير اميدي هست يعني من اپلاي كنم، يا همينجوري يه تمپليتي فرستاده.
    Dear Sina: Thank you for your interest in our PhD program and my research. I am looking for three new PhD students to join my research team this fall with various backgrounds. The application pools is very competitive but I am encouraging you to apply.
    جواب بدی نیست. کاملا بستگی به رزومتون داره که چقدر به کارشون میخوره و اینکه آیا در رقابت با بقیه متقاضیا میتونه برنده بشه یا نه. این استاد هم مثله اغلب اساتید ترجیح میده بهترین ها رو انتخاب کنه. لذا اگر دانشگاه خوبیه و موضوع کاریشون هم مورد علاقتونه و رزومتون هم قابل رقابت هست به نظر من اپلی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)